Provokateri a provokace

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od bradek džon » 18 srp 2011 18:32

Na huntingu jsem se setkal s podobnými inzeráty a dokonce kupující a o pár řádků prodávající pánové dělali stejnou hrubku ve slově "pistoly" :lol:
Na huntingu je poslední dobou v tomhle směru docela sranda. :)


Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
retrros
Příspěvky: 218
Registrován: 01 pro 2007 15:24
Bydliště: Morava

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od retrros » 05 zář 2011 15:22

Little_Tom píše:Až to dosáhne 100 % tak to bude naprosto dokonalé. Takový malý Matrix:

Koupím: Pistoli bez papírů. Zn.: Na ceně nezáleží. Tel.: 158

Prodám: Pistoli bez papírů. Zn.: Jen solventnímu zájemci. Tel.: 158

:lol: :lol: :lol:
Jsem tam volal a rikali ze at se stavim za si muzu vybrat :D
slavia 630,631, tau-6, drulov DU10, markham ''king''single shot, Webley Mk.III , Webley senior, BSA meteor, Diana mark IV a dalsi anglicanky
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od PB » 05 zář 2011 23:16

a pak to hned sepíšem :mrgreen:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
retrros
Příspěvky: 218
Registrován: 01 pro 2007 15:24
Bydliště: Morava

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od retrros » 06 zář 2011 06:53

akorat nevim proc mi na konci telefonatu říkali, že si mam vzit sebou kartaček na zuby :wink:
slavia 630,631, tau-6, drulov DU10, markham ''king''single shot, Webley Mk.III , Webley senior, BSA meteor, Diana mark IV a dalsi anglicanky
Uživatelský avatar
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od bradek džon » 23 zář 2011 12:45

Varování !!!
Mám to z druhé ruky, ale slyšel jsem, že jeden pro mě neznámý kolega vyslyšel inzerát na výměnu střeliva. Kontaktoval kupce, výměnu ráže za jinou ráži uskutečnil. Ovšem neudělal to nejdůležitější a to, že si neověřil jestli ten dotyčný má ZP.
Byl to údajně policajt provokatér a pán nafasoval pokutu za přestupek. Kdyby byl ten přestupek už druhý, měl by po ZP a pistolkách.
Ruku na srdce, kdo z nás by v takové situaci ten zbroják kontroloval?.... takže bacha !!!
Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
Uživatelský avatar
izak
Příspěvky: 64
Registrován: 04 srp 2011 22:20

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od izak » 24 zář 2011 02:28

ano, treba znehodnocenou zbran ;-) ... na to staci aukro.
Jinak strelnice jsou idealni misto, kde si lze zastrilet ledascim ;-)))

Jinak zbrane jsou problem, jeste je zde hodne zbrani z dob valky, vite ono je to tak, jsou skutecni patrioti a kdyz se nezalekli nacistu a hrozby koncentraku (mimochodem ne kazdy je jako Lidice, tyhle obce by radeji padly nez aby se takhle nechaly vyhladit) a tak proc by se lekaly nejakeho statu, ktery ani neuznavaji tam je munice a streliva, ja mam treba chalupu, mam tam cerny kozeny kabat, ten co nosila SS, cutoru na naboje, bajonet, strejda uz jednu zbran odevzdal a plnou bednu naboju, nekde tam jsou mozna zakopane i granaty a vsadim se, ze kdyz je tam popruh a bajonet, prilba, nekde tam bude i dlouba zbran ... ale kde ? ... v chalupe, stodole, zakopana na tom obrovskem pozemku ?

mnoho lidi si zbrane nechava hezky schovane pro pripad, ze by se zde neco zvrhlo, mim predkum bohate stacilo to, co zde pachali rusove a byli velice radi, ze je meli ano myslim tim udajne osvobozeni za 2 svetove, cirou nahodu to drancovani, znasilnovani s odvadeni lidi do koncentraku na lidi neudelalo zrovna dobry dojem, zvlaste kdyz wermacht se zde choval slusne ;-) ... ale tihle lide nastesti nic neprodavaji.
Valka zde lidi vyzbrojila velice slusne a zbrane se valely vsude mozne.

Mimochodem kde byla ruska armada pri nasledne okupaci se vali kupa naboju z kulometu, ja jako male dite jsem nasel nekolik hlavic z techto naboju a dnesni 50-vice bezne rozebirali naboje z valky jakozto deti. A kdyby chtel nekdo pumu, staci si poridit detekci kovu, je u nas kupa americkych pum, bombardovali nas i fosforem ... posledni nalez v jedne obci byl tak pred 1/2 roku a to prosim na stavebnim pozemku, kolik jich je mimo obce nikdo dodnes nevi ... protoze obece se cistily ... a presto tolik let po valce se nasla, dokonce funkcni ;-) ... ale rezava a extremne nebezpecna ... jednu jsme meli i pod skolou ... to byla vec, kdyz nam zavadeli plyn, primo u zakladu ;-) to jsem byl prcek, nasledne se skola evakuovala.

Pak zde mame kupu home made zbrani, nebot lide jsou zde velice sikovni a kazdy 3 umi obrabet kovy ;-)
Naposledy upravil(a) izak dne 24 zář 2011 03:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
izak
Příspěvky: 64
Registrován: 04 srp 2011 22:20

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od izak » 24 zář 2011 02:49

Jinak provokaci cajtu verim, ono i dat neco do bazaru na net je blbost nejvyssiho kalibru, to muze jen idiot ... ale i takovi jsou mezi nami ;-)

Jinak jak vyprovokovat cjaty ? ... kolega si zapomnel v batohu zbran a sel svedcit k soudu ;-)) ... zabava na 4 hodiny, volali i na strelnici, jestli tam fakt byl ;-) pry to bylo velice akcni, jak ho zneskodnovali ;-)

PS: Myslim tim dat neco nezakonneho do bazaru na net a myslet si, ze jsem anonymni ;-) ... to jen pro Bonanza_u, ktery to nezval v kontextu tehle diskuze a tak nejak si to zval osobne ;-) ... protoze bazary/aukce taky vyuzivam, ale jen s legalnimi vecmi ;-)
Naposledy upravil(a) izak dne 26 zář 2011 21:39, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
izak
Příspěvky: 64
Registrován: 04 srp 2011 22:20

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od izak » 24 zář 2011 02:58

Jo a vite ze vetsina starsich UNIX/Linux adminu se co kdy delaly v USA se dopustily pasovani zbrani, coz je federalni zlocin ;-)
v USA totiz bylo pouzivani sifer povazovano za zbran ;-) nad 64bit export u asymetrickych sifer, 128 u vnitr USA ... no jo, jenze kdyz SSH/OpenSSH ma defaultne 2048 RSA/DSA ;-) ... zvlaste ta verze, co jsme tak stahovali z Holandska ;-)

No a to si vezmete, ze nam Digital prodal DEC se sifrovaci kartou ... dostali jsme pasovane zbrane, schvalili to i celnici ... to necekali ;-) ... ale znam kolgu, ktery mel za tohle 10 let ban jet do USA

Ale uz to neplati, uz sifrovat muzu legalne ... jako bych se kdy nekoho ptal ;-)
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Bonanza » 25 zář 2011 14:51

izak: nenazývej účastníky bazarů idioty!!!, bazary a burzy slouží spoustu let velkou většinou ke spokojenosti imzerentů. Tebe taky za Tvoje plky nikdo nenapadá. Děkuji.
Smrček
Příspěvky: 60
Registrován: 07 lis 2010 15:02

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Smrček » 13 říj 2011 18:10

To nic není, já šel s pistolí nechtěně k rozvodovýmu soudu, vlastnímu :lol: Paní se se mnou hodlala rozvést, ale vše v klidu, takže jsem si jen rozespalý ráno přibalil svoji jedinou věrnou K100/9mm, že po práci dojdu zastřílet a vyrazil se nechat rozvést :oops: No jo, jsem idiot, ale normálně k soudům nechodím, prostě mi to nedošlo, stane se. Takže: bezp.rám, rentgen, "Pane to myslíte vážně?". Vyndejte si prosím vás tu pistoli, pak ten nůž... Ale jinak v pohodě. Nemají to rádi, ale počítají s tím a v Praze Na Míčánkách na to mají bezp.schránky :) Od tý doby to dávám k dobru ve společnosti a dělám ze sebe blba :?

[quote="izak"]
Jinak jak vyprovokovat cjaty ? ... kolega si zapomnel v batohu zbran a sel svedcit k soudu ;-)) ... zabava na 4 hodiny, volali i na strelnici, jestli tam fakt byl ;-) pry to bylo velice akcni, jak ho zneskodnovali ;-)
retrros
Příspěvky: 218
Registrován: 01 pro 2007 15:24
Bydliště: Morava

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od retrros » 25 lis 2011 10:21

slavia 630,631, tau-6, drulov DU10, markham ''king''single shot, Webley Mk.III , Webley senior, BSA meteor, Diana mark IV a dalsi anglicanky
Uživatelský avatar
BlackAdder
Příspěvky: 431
Registrován: 08 čer 2010 11:37
Bydliště: Praha, Valašské Meziříčí

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od BlackAdder » 25 lis 2011 11:19

ten chlapík se tam objevuje s podobným požadavkem častěji, mě to přijde jako že už si dělá srandu.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od edelweiss » 25 lis 2011 14:27

ideální je předat to rovnou pčr ,-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
derik
Příspěvky: 10
Registrován: 12 led 2010 16:51

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od derik » 25 lis 2011 16:46

Třeba chce koupit(kvalitní) plynovku... :lol:
P22,G19,SW36,PM MAKAROV 9mmM,CZ858,BROLIN ARMS HP-9 12/76,
Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 195
Registrován: 31 led 2009 20:00
Bydliště: PRG

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Lachtan » 25 lis 2011 18:59

Aby to nebylo "nošení dříví do lesa"... :wink:
Odpovědět