Provokateri a provokace

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Netrefijev
Příspěvky: 30
Registrován: 06 čer 2008 12:25

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Netrefijev » 17 bře 2010 06:26

To je dobrý magor, pominu-li že ji chce nelegálně a uvážim li že chce glocka za 5000. :lol: Já jsem žil v domění že zbraň bez papíru má větší hodnotu.


Slukař
Příspěvky: 146
Registrován: 25 říj 2007 18:40

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Slukař » 23 bře 2010 14:22

A eště si udělá rádobyanonymní mailovou adresu na seznamu, kterej je si česká policie může prolejzat jak se jí zlíbí. :D
Molón labe!
vojnar
Příspěvky: 175
Registrován: 16 led 2010 20:00

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od vojnar » 03 bře 2011 16:20

Chtěl bych varovat všechny uživatele na tomto foru před uživatelem Apevia ,nedávno ho můj kamarád kontaktoval,protože měl inzerát,kde prodává slugy.Skoro už byl obchod uzavřen a najednou mu začal nabízet redukce do brokovnic,komory,hlavňovinu a hotové doma přebité náboje s jednotnou střelou.Prý má doma soustruh a není problém cokoliv udělat.Vystupuje na střelectví pod jménem White feather.Tak opatrně.
Jsem ochoten své tvrzení dokázat a rád poskytnu podrobnější informace včetně kopii emailů.
Kde traktory končí,Niva začíná
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Apevia » 03 bře 2011 20:11

Zdravím,
rád bych se zde, milý "vojnare", hájil-dovolíš-li. S Tvým kolegou jsem si opravdu psal a je pravda, že přišla řeč i na vložný komory do brokových hlavní na revolverové náboje.
Mail kde se mě na to Tvůj kamarád ptal je zde:
Ještě bych se chtěl zeptat,předem chci podotknout,že nevím jestli je to legální.
Bylo by možné zhotovit na soustruhu kopii brokového náboje ze železa a vyvrtat do něj otvor na slabší náboj,třeba 38 Spec atd.(se střed. zápalem).
Mělo by to sloužit k dostřelu škodné v zátvoru,který je udělaný z trubek a při použití brokovnice by hrozilo nebezpečí odrazu a umístění nedovoluje střelbu na větší vzdálenost o kulovnici raději nemluvím.
Účinek náboje vystřelený z této redukce by měl být pro usmrcení škodné dostatečný,přitom šetrný a ne tolik nebezpečný.
Pokud tato redukce není legální,tak se předem omlouvám a jako bych nic neřekl. Děkuji

Moje odpověď:
No, tak nějaká samovýroba bez příslušných "papírů" (licence co má puškař) by to nebyla "košér". Ideální by byla pistole či revolver, který je ze zákona o myslivosti bohužel také zakázána. Zde nevím jak Vám poradit či pomoci... Každý rozumný člověk co o tomto oboru něco málo ví, tak ví, že na dostřel používat dlouhé zbraně není nejlepší a byla by dobré povolit alespoň dostřelnou ránu kratkou kulovou zbraní... No, s tím nic neuděláme.
Ale co se týká vložných hlavní, resp, spíš jen vložných nábojových komor, tak vím, že to snad dodnes dělá fa LW: http://www.lothar-walther.de/126.php Jen nevím, zda to sem někdo vozí, případně jestli by to byl schopen někdo dovést. Co se tohoto týká, tak zkuste oslovit fy Aeron, měla by snad vozit LW hlavně a hlavňovinu, tak by to snad uměli i dovést. Link na Aeron: http://www.aeron.cz/zbrane/index.php

Reakce Tvého kamaráda na mojí první odpověď:
Příjměte mou omluvu,netušil jsem,že toto je nelegální.Děkuji za tip,zeptám se,zda by byl možný dovoz té redukce.Až budu vědět,jak to bude s tou zakružovačkou,tak Vám napíšu.

Moje odpověď na jeho poslední zprávu:
Nic se neděje, pořád se učíme :) Mít licenci, tak bych rád pomohl.... Případně budu i rád, když mi dáte i informaci ohledně té redukce, jestli je možný dovoz a za kolik.
Mějte se!


Je to přesná kopie mailů co jsem obdržel i co jsem odeslal. Doufám, že je vše jasné!
Cogito ergo armatus sum.
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Matěj » 03 bře 2011 20:37

No milý vojnare, teď dokaž ty, co jsi sliboval.

Jsem docela zvědavej, jaký máš důkazy.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Apevia » 03 bře 2011 20:46

Klidně dodám printscreany z mailu, jak mi radil kamarád. Nejsem si vědom ničeho špatného!
Cogito ergo armatus sum.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Apevia » 03 bře 2011 20:54

Tak ještě printscreeny...
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Cogito ergo armatus sum.
vojnar
Příspěvky: 175
Registrován: 16 led 2010 20:00

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od vojnar » 04 bře 2011 11:34

zvláštní,já mám něco jiného.
Naposledy upravil(a) vojnar dne 04 bře 2011 11:55, celkem upraveno 1 x.
Kde traktory končí,Niva začíná
vojnar
Příspěvky: 175
Registrován: 16 led 2010 20:00

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od vojnar » 04 bře 2011 11:54

obdržel jsem to včera odpoledne tj. až po tomto upozornění.Ráno jsem byl požádán od kamaráda abych sem umístil varování.K večeru jsem tak učinil a pro jistotu jsem mu řekl ať mě dá důkaz.Už ho mám
Přílohy
gh.JPG
Kde traktory končí,Niva začíná
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Artifex » 05 bře 2011 10:46

Tak si to rozhodněte mezi sebou, děti, oboje je cca stejně průkazné, navrhuji gentlemanský souboj
Obrázek
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
vojnar
Příspěvky: 175
Registrován: 16 led 2010 20:00

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od vojnar » 05 bře 2011 13:50

Jak jsem napsal už na začátku.
Toto je varování pro ostatní členy gunshop a střelectví.Nikdy bych bezdůvodně nikoho nenařkl.Pokud se sám nepřizná,tak je veškerá snaha zbytečná.
"jestli si přejou vašnosti abych se přiznal,tak se přiznám.Jestli ale řeknou Švejku nepřiznávejte se k ničemu,budu se vykrucovat do roztrhání těla"
Kde traktory končí,Niva začíná
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od tomcat » 05 bře 2011 14:46

hentake printscreeny jedneho alebo druheho ucastnika nie su ziaden dokaz...
kludne vam poslem mail s tym, ze odosielatel bude Bill Gates alebo Vaclav Klaus, ci akakolvek ina osoba... a to sme sa tak zabavali na spoluziakoch uz pred 15 rokmi... a kludne aj s datumom odoslania mailu z minuleho storocia... to zvladne kazdy lamer co si vie nastavit postoveho klienta...
dolezite je z akej IP to odislo... cize cele telo mailu aby sa postpne dala vystopovat cesta az k skutocnemu odosielatelovi

cize momentalne je to u oboch tvrdenie voci tvrdeniu bez akychkolvek dokazov...
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od Artifex » 05 bře 2011 15:03

No, když už jsme u toho tak se mi moc nelíbí ta Vojnarova adresa Syncmaster923nw... to je typové označení displeje (Samsung)
Obrázek
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
vojnar
Příspěvky: 175
Registrován: 16 led 2010 20:00

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od vojnar » 05 bře 2011 16:47

nechápu souvislost s tímto případem? když při registru si tam napíšu Václav Klaus tak to tam bude
mmj. je klidně možné,že kamarád nebyl jediný zájemce,kterému se snažil něco vnucovat.
Kde traktory končí,Niva začíná
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: Provokatéři a provokace

Příspěvek od tomcat » 05 bře 2011 19:17

suvislost je taka, ze akykolvek mailovy klient sa da zmanipulovat ze sa ako odosielatel bude zobrazovat akekolvek meno co chcem a rovnako tak aj emailova adresa, o case odoslania nehovoriac... je to otazka cca 15s pohrania sa s nastaveniami...
uz chapes? alebo mam ist este do vecsich podrobnosti sposobom prirucky "Ako si zmenit adresu odosielatela a meno v emailoch for dummies" ... ?

ak neveris kludne ti takych par mailov poslem... odosielatelom tych mailov bude tvoje meno aj mailova adresa...
Odpovědět