Prosim uzivatele pistole MP446 VIKING o pomoc

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

beloh01
Příspěvky: 2
Registrován: 07 lis 2015 09:38

Re: Prosím uživatele pistole MP446 VIKING o pomoc

Příspěvek od beloh01 » 08 lis 2015 20:45



Pepant
Příspěvky: 4
Registrován: 22 čer 2009 19:06

Re: Prosím uživatele pistole MP446 VIKING o pomoc

Příspěvek od Pepant » 13 lis 2015 17:56

Teď nabírá označení zbraně jako "pracovní nástroj" zcela jiný rozměr heh. Ale test odolnosti přežila funkční a to se cení :|
meda.pu
Příspěvky: 13
Registrován: 14 lis 2015 08:54

Re: Prosím uživatele pistole MP446 VIKING o pomoc

Příspěvek od meda.pu » 14 lis 2015 08:58

Zdravím všechny ve spolek. Nemáte nějaký tip kde sehnat vikinga?? Rád bych doplnil trezor o další ruský kousek, ale internet mlčí nebo neumím hledat. Nejradši bych byl za funglovku ale lehce jetému se nebráním. Děkuju moc všem za tipy.
perforator
Příspěvky: 30
Registrován: 23 kvě 2011 13:16
Bydliště: Ludgerstal

Re: Prosím uživatele pistole MP446 VIKING o pomoc

Příspěvek od perforator » 20 lis 2015 21:21

meda.pu píše:Zdravím všechny ve spolek. Nemáte nějaký tip kde sehnat vikinga?? Rád bych doplnil trezor o další ruský kousek, ale internet mlčí nebo neumím hledat. Nejradši bych byl za funglovku ale lehce jetému se nebráním. Děkuju moc všem za tipy.
Mam pro Vas smutnou zprávu nového vikinga dnes v ČR na 90% nekoupíte , já jsem kupoval posledního od fa Cairo v roce 2011 a když jsem se s nima na to téma bavil říkali mi že už s Ishmash obchodovat nebudou kvůli spolehlivosti dodávek prej jim pošlou co mají a ne co chtěji a dlouho to trvá. Navíc teď jsou ty sankce na Rusko tak nevím,ale můžete je vyzkoušet kontaktovat, jsou dovozci.Jinak co se vikinga týká nemyslím si že za ty prachy co jsem za něj dal se dá sehnat něco lepšího netvrdím že nejsou lepší pistole .......strašně příjemně se drží, nikdy za 500 ran se nezasekla střílel jsem tovarnu i levné svinstva,a má krytý kohout když se nosí skrytě a rychle taháš... nikdy jsem nezachytil, zasobník na 18+ komora.Po čtyřech letech vypadá pořád jako nová....(hřebíky jsem s ní teda nezabíjel).... žádná koroze.
meda.pu
Příspěvky: 13
Registrován: 14 lis 2015 08:54

Re: Prosím uživatele pistole MP446 VIKING o pomoc

Příspěvek od meda.pu » 20 lis 2015 21:46

A máš nějaké poznatky ohledně zmiňovaného nafukování nábojnic? Řád bych přebíjel a to by nejspíš mohl být trošku problém.
perforator
Příspěvky: 30
Registrován: 23 kvě 2011 13:16
Bydliště: Ludgerstal

Re: Prosím uživatele pistole MP446 VIKING o pomoc

Příspěvek od perforator » 21 lis 2015 12:18

meda.pu píše:A máš nějaké poznatky ohledně zmiňovaného nafukování nábojnic? Řád bych přebíjel a to by nejspíš mohl být trošku problém.
Nafukujou se, viking má o chlup širší komoru ,takže nabojnice se už nedá použít,možná že opět do vikinga snad ano ale v jine zbrani by se 100% zasekla v komoře. Díky tomu má viking minimum zaseku pokud pominu vadu zápalky s čímž jsem se já osobně ještě u továrního střeliva nesetkal.Já osobně nepřebíjím je to spíše pro člověka kterému to bude zároveň koníčkem trávit čas u lisu a nekonečným laborováním čeho,kolik použít a taky záleží na množství vypálené munice aby se to vyplatilo lis stoji kolem 7000 a pak materiál a nábojnice které musí mít člověk vlastní jinak se to nevyplatí. bez nábojnice to za materiál vyjde od 2 do 2,5 za náboj možná i trochu víc přebíjený jsem někde zaregistroval od 3 do 3.80 podle materiálu střely SB se dají koupit za 4.70. Já kupuju za 4 od statních složek :-) pšššt. takže přebíjení seru nevystřílím 1000 ran za měsíc, takže asi tak
Odpovědět