Prosim o radu se vzduchovkou Gamo CF-30

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Údržba vzduchovky GAMO CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 14 pro 2003 18:37

Koupil jsem novou vzduchovku GAMO CF-30. Bohužel nebyl přibalen návod na údržbu této vzduchovky a ani na internetu jsem nic nenašel. Může někdo poradit?


Návštěvník

re:Údržba vzduchovky GAMO CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 17 pro 2003 19:44

ja ti bohuzel nedokazu poradit ale zajimalo by mne kdes ji koupil, prozoze ja ji nemohu nikde sehnat. dekuji
Návštěvník

re:Údržba vzduchovky GAMO CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 23 pro 2003 22:14

Zaslali mi ji na dobírku: KOZAP, velkoobchod Bánov, U kostela 134, 687 54 Bánov, tel.: 572 646 280. Mají i prodejnu v Brně, Rašínova 10, 602 00 Brno, tel.: 542 214 517.
Návštěvník

re:Údržba vzduchovky GAMO CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 31 pro 2003 21:51

mam vzduchovku GAMO CF-30 a puskohled gamo 3-7 krat opticky zoom
pokousim se ji zastřílet ale tři rany jdou přesně a další už choděj uplně jinam děkuju za radu.
Návštěvník

re:Údržba vzduchovky GAMO CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 05 led 2004 09:03

Anonymous píše: mam vzduchovku GAMO CF-30 a puskohled gamo 3-7 krat opticky zoom
pokousim se ji zastřílet ale tři rany jdou přesně a další už choděj uplně jinam děkuju za radu.
úplně stejnou sestavu mám i já od vánoc, pokoušel jsem se ji do teď zastřílet sice pouze jednou,ale vypadá to tak, že mám úplně stejný problém. Musím to ale řádně ještě vyzkoušet, až budou nějaké lepší podmínky venku a potom bych se ozval. Budu vděčný za každou novou informaci.
Návštěvník

re:Údržba vzduchovky GAMO CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 05 led 2004 09:52

Poradim Vam panove: Nejprve strilejte s mechanickymi miridly abyste overili presnost zbrane a pokud bude vse vypadat dobre, nasadte puskohled. Jinak vsechny tyhle male levne puskohledy nevynikaji zvlast velkou kvalitou. Tim nechci svadet nepresnost zbrane na optiku. Jen je to treba overit. Jinak nepresnost zde prodavanych vzduchovek GAMO me uz vubec nezarazi :-(
Návštěvník

re:Údržba vzduchovky GAMO CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 06 led 2004 11:17

Mám informaci, že pro nastřelení je třeba použít kalibrované střelivo. Běžné střelivo není kvalitní a může opravdu různě lítat.
Návštěvník

Prosím o radu se vzduchovkou Gamo CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 12 srp 2004 16:49

Koupil jsem si novou vzduchovku Gamo CF-30 z gunshopu a mám pocit, že není tak silná, jak by měla být. Řekl bych, že je to tak na úrovni Slavie 631 (170m/s). Avšak u Gamo CF-30 se uvádí ústovka kolem 280-290 m/s. Navíc po každém výstřelu se chvíli kouří z hlavně. To mi připadne divné. Nevím, jak je to možné. Napadlo mě, že by se to třeba mělo nějak vevnitř namazat (Mám strach, abych tam něco nezničil). Nebo je to tím, že je to nové a chvíli bude trvat než se trochu „ošoupe“ píst a vyjezdí si dráhu (podobně jako u motoru)? Máte-li někdo nějaké zkušenosti, prosím poraďte, jak je to možné případně co byste s tím dělal. Děkuji
Návštěvník

re:Prosím o radu se vzduchovkou Gamo CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 12 srp 2004 17:38

1. Precte si vsechny clanky souvisejici se vzduchovkami GAMO, uvidite, ze mnohe pochopite. Mozna bylo dobre to udelat pred tim nez jste si CF-30 zakoupil
2. Jenom zkracene. Vzduchovka je zrejme namazana az moc a olej v pistu se zlechka vypaluje (nedetonuje primo, jelikoz je v pistu difuzer, ktery snizuje pracovni tlaky na takovou uroven aby Vam to nestrilelo priliz rychle ;-)
3. V zadnem pripade nedavejte zadny olej do pistu! A i s mazanim bych radeji pockal... ci ho vubec vynechal. Tyhle vzduchovky maji silikonove tesneni a defakto mazat nepotrebuji.
4. Podivejte se na www.volny.cz/vetrovka do sekce S200 a uvidite, jak strili GAMO.. a jak opravdova zbran ;-) Pochopite, ze Vase volba nebyla z nejlepsich.
Návštěvník

re:Prosím o radu se vzduchovkou Gamo CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 14 srp 2004 00:02

Dá se difuzer ze vzduchovky nějak odstranit? O kolik to asi zvedne výkon? Umíte ho prosím vás někdo ze vzduchovky Gamo CF-30 odstanit nebo neznáte někoho, kdo to dělá? Případně někdo, kdo umí zvýšit výkon vzduchovky(silnější pružina...).Jestli ano, pište prosím na adresu drobecekbob@tiscali.cz nebo volejte na tel:603 245 044 příp.SMS. Budu vám opravdu vděčný. Zaplatím. Děkuji mnoho
Návštěvník

re:Prosím o radu se vzduchovkou Gamo CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 14 srp 2004 09:06

Byl jsem tuhle v loveckych potrebach a pruzina i originalni pist ke vzduchovkam Gamo jsou tam k dostani. Jen si to premontovat :) ... vykon naroste a mozna i trochu presnost. Stale ale zadny zazrak :)
Návštěvník

re:Prosím o radu se vzduchovkou Gamo CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 14 srp 2004 12:23

Ale ten difuzer mě tam vyloženě štve. Není to nějaká díra, která by šla nějak ucpat?
Návštěvník

re:Prosím o radu se vzduchovkou Gamo CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 14 srp 2004 12:53

Ano, difuzér je dírka, tudíž se dá ucpat...
Návštěvník

re:Prosím o radu se vzduchovkou Gamo CF-30

Příspěvek od Návštěvník » 14 srp 2004 14:57

Neznáte někoho, kdo by to uměl ucpat nebo se v tom vyzná kde to je? Kdyžtak napište sms na výše uvedené číslo a já zavolám nebo mi prosím napište na drobecekbob@tiscali.cz. Děkuji
Odpovědět