Pri strelbe do vzduchu trefil ridice.....

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 20 lis 2008 18:54

To jsem taky četl. Jen jsem nepochopil, co tím chtěl autor říct, jak se celá věs seběhla a hlavně jak mohl odsouzený střílet do vzduchu a trefit někoho do zad.
Asi jsem už moc starej a začínám propadat demenci.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 21 lis 2008 08:47

Tak pokud ho trefil do zad (coz je zrejme bez diskuse), tak asi nestrilel tak uplne do vzduchu nad sebou, ale pred sebou :)
DUSan
Příspěvky: 81
Registrován: 22 čer 2007 14:20

Příspěvek od DUSan » 21 lis 2008 10:41

Sud sa vraj podarilo presvedcit o tom, ze strielal do vzduchu. :shock: Som zvedavy co bolo tym presvedcovakom. Zrejme bol z toho druhu presvedcovakov, na ktory sa nedalo povedat nie.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 01 pro 2008 16:03

já to tu říkám furt: jak cvičíš tasení a pak nosíš nadrncnuto, je jen otázkou času kdy na neběžný podnět vytasíš a teprve až zpětně ti dojde, žes k tomu navíc i vystřelil a i dokonce něco trefil - a vlastně ani nevíš co a ani nevíš vlastně proč.

Něco jako když si ráno kuřák uvědomí, že v ruce zapálenou cigaretu a za boha si nemůže vzpomenout jak se mu tam dostala a ani kdy a čím si ji zapálil. Automatický činnosti (na které se nemusíš vlastně ani probudit ke vědomí) jsou vo hubu :-)
Odpovědět