Presnost flobertek Alfa

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 02 říj 2008 21:38

Zapomněl jsem na foto : http://mujweb.cz/Obchod/J.DRESSLER/


Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
rydlas
Příspěvky: 61
Registrován: 06 úno 2007 14:41

Příspěvek od rydlas » 02 říj 2008 22:24

Lettow-Vorbeck píše:A co flobertku od Dresslera. Pravda, neměl jsem ani jednu v ruce, ale už podle těch fotek mi přijdou úchvatný a navíc to že nejsou ze s****k, ale z oceli... A revolvery má taky.
No jsou fakt hustý... ale nevim, jestli jsou vhodný na něco jinýho než na pověšení na zeď...

jsou jak z ňákýho upírskýho filmu :-)
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 03 říj 2008 00:52

Pravda, ta karabina má tak hrozivou pažbu, že člověk pomalu neví kterýho konce by se bál víc. Ale ostatní mi přijde celkem dobrý. Já myslím že ten Dressler revolver by mě přežil na rozdíl třeba od toho Alfa. A cenový rozdíl není tak velký.
Ptát se můžeš rovnou na všechny flobertky jestli jsou na něco jiného než na zeď. Jedna je upírská, druhá slitinová, ... a všechny současné jsou slabší a dražší než vzduchvka. (Tedy jestli mám dobré info.) Navíc za tu cenu si můžeš vybrat z nepřeberného množství ostrých, pár perkusních atd.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 08 říj 2008 15:46

Já mám od Alfy 441, přesnost je bez problémů: tj. na závodní mířenku asi že nebrat, ale na to když banda lidí skupinově střílí do formace plastikových vojáčků, nebo sestřeluje jezdícího jelena od GAMO, v přesnosti nejsou rezervy.

Miřidla jsou na mne moc hubený, ale jinak: řemeslně důvěryhodný.

Jo: oblíbenej terč je honění tenisáku. Projektil má 7,5J, právě tak že jednou stěnou vnikne dovnitř, druhou ven ale už nevylítne, takže je možné tenisák rozhýbat i v neposekané trávě. Když vás to přestane bavit, pak chrastí jako chrastítko.
rydlas
Příspěvky: 61
Registrován: 06 úno 2007 14:41

TAk už ho mám

Příspěvek od rydlas » 08 říj 2008 23:53

Tak jsem koupil model 441 od Alfy na inzerát za 3tisíce... (M2l prý vystříleno asi 200 ran, a dle záručáku byl koupen letos v dubnu... cena byla víc než lákavá, tak jsem do toho šel...

Mírné zděšení proběhlo po otevření, kdy standardní plastové střenky byly natřeny!! štětcem nějakou hnědou barvou, navíc už částečně oloupanou... no, to neva, stejně jsou tam teď už nové krásné dřevěné :-)...Druhé zděšení proběhlo po vyklopení válce..v jedné z devíti komor byl nakydanej nějakej tmel... tak to dloubu a dloubu a dloubu,až jsem to dostal ven a zjistil, že 4mm otvor byl jaksi rozvrtán na cca 5,5mm.. majitel, který v inzerátu propagoval "stav jako nový" apod. mi napsal, že mi zapomněl říct, že to s kolegou zkoušeli rozvrtat na 6mm poplašku... (jelita, no...)

8 komor je v cajku, nic jinýho nemá ani škrábanec, tak jsem to nechal plavat... Myslím, že cena 3 tis. odpovídala poškození... :-)

VYstřelil jsem si zatím jen párkrát cvičně bez terče do papírový krabice... překvapila mě rána, kterou to dělá... kulička proletěla skrz dvojitej tlustej karton a zastavila ji až zmuchlaná bublinková folie, co byla uvnitř... na krabici jsem si jen fixou udělal značku, kam jsem mířil a hned ji trefil...(asi na 4-5 metrů...) takže dobrý... terčíky a lapač budu mít až v pátek, tak pak začnu střílet jako ďas a podám další info...

Ta jedna komora je použitelná, prý to vytmelil, aby se tam dal dát znova 4mm náboj, ale na to kašlu... budu střílet jen s 8mi, no... to mě nezabije..

Proto dal asi tak nízkou cenu a čekal, že si to koupí nějakej ještě větší trotl než já, kterej si toho vůbec nevšimne, nebo to nechá plavat...
Odpovědět