Prechod z Glock 19?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 03 pro 2008 16:20

"spousta lidí prodá zbraň, koupí jinou a zjistí že se mu s tím střílí ještě hůř"

Tak to je docela lituju. :lol: Ale zbraně jako glok nebo čezeta ti ochotně půjčej na každý střelnici, takže nemusíš kupovat "zajíce v pytli".

Jenže to je právě ono, našlo by se pár lidí, co si přečtou recenzi v SR nebo nějaký rady na nějakým fóru, a už hurá pro nákupku a do krámu....


"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 03 pro 2008 16:27

No pokud po 50 ranách na střelnici poznáš že ti zbraň padne do ruky jak prdel na hrnec, tak seš prostě borec....

Já se se zbraní sžívám a upravuju ji aby mi naprosto seděla poměrně dlouhou dobu....
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 03 pro 2008 16:45

Hm, já i po těch padesáti ranách vím, jestli má cenu si to pořizovat taky. A přijde mi to normální, nepřipadám si kůli tomu jako borec. A takovýho gloka mi jen stačilo vzít do ruky a už sem věděl, že se nikdy neskamarádíme.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 03 pro 2008 18:08

Tak u glocka máme pocity stejný....

Rozdíl je co od zbraně očekáváš, , na bezduchý bouchání ti 50 ran asi stačí, pokud chceš z kombinace ruce+pistole vymáčknout maximum, není to tak jednoduchý.... Asi su zabržděnej, protože mě na to 50 ran rozhodně nestačí...
Odpovědět