Prapodivny tvar naboje 6,35 zavady

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Voss69
Příspěvky: 67
Registrován: 11 zář 2011 14:08

Re: Prapodivný tvar náboje 6,35 závady

Příspěvek od Voss69 » 23 pro 2016 22:42

Nepomuze,musely by byt tak sevrene,ze by uz zaver temer nenabral naboj nebo by uz naboj nevklouznul do komory,coz je vylouceno.Vyvodky na toto nemaji zadny vliv dokud spolehlive podaji naboj na skluzavku pod uhlem,kdy tam jeste vjede.Mam na laborovani nahradni magazin a zkousel jsem s nim opravdu vsechno,vc. uprav uhlu podavace atd.Vyresila to az zmena vyrobce naboje viz vyse


Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Prapodivný tvar náboje 6,35 závady

Příspěvek od DrobasMirek » 29 pro 2016 11:53

ted jsem zkusil vyprazdnit zasobnik Duo natahovanim zaveru. 10x po sobe. 2 ruzne zasobniky. Kombinace starych SB a novy vyroby. Pomalu, rychle. Absolutne zadny problem

Pri strelbe takztez bez problemu, nepamatuju, kdy a jestli vubec jsem kdy mel nejaky problem a jestli ma nekdo problem s tim neco trefit, tak si o nem myslim svoje, jasne, ze na mirenku to neni

Nechapu, proc to tu nekdo nazve sracem a ze se toho ma zbavil. I pro me je to taky srdcovka. Na obranu a souteze mam jiny.. tot k OT
yenek
Příspěvky: 13
Registrován: 24 lis 2014 17:34

Re: Prapodivný tvar náboje 6,35 závady

Příspěvek od yenek » 30 pro 2016 13:38

Tak jsem taky prohlížel krabičky s nábojema S&B a většina jich není zaškrcená z 25 pouze 5 a taky mám s těmito náboji problémy pistole Sohn&Sauer
Voss69
Příspěvky: 67
Registrován: 11 zář 2011 14:08

Re: Prapodivný tvar náboje 6,35 závady

Příspěvek od Voss69 » 04 led 2017 08:47

Jsem rad,ze to konecne nekdo vyzkousel,to je opravdu prinosna informace.Ja uz jsem se s tim natrapil opravdu dost a uz do toho dlabat nebudu,u me problem vyresila zmena vyrobce.Rozumim ale tomu,ze sb u jineho kusu funguji bez problemu,to jsou proste ty nevychytatelne veci mezi nebem a zemi(vliv opotrebeni,jine tolerance,jine zalesteni,jine opracovani atd atd.Kludne to muze delat jen nejaka neopracivana hranka,ale ja nejsem priznivcem napadani puvodnich stavu.To by se muselo srovnavat se vzorovym kusem nekde upnutym a kazdou krivku presne promerovat nejakyma spec. forychtunkama,no nedovedu si to jinak predstavit.Moje tech znalosti zbrani jsou si mxslim,ze slusne a nedosel jsem na to cim je to zpusobeno,pravdou je,ze nemam s cim srovnavat momentalne.Srac to urcite neni a da se nastrilet dost slusne na tak maleho cvrcka,ppk je oproti tomu dospela bouchacka:-)))
Odpovědět