POZOR NA www.ebaybanned.com !!!!!

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
aron01
Příspěvky: 224
Registrován: 07 bře 2007 20:31
Bydliště: POD mOSTEM
Kontaktovat uživatele:

POZOR NA www.ebaybanned.com !!!!!

Příspěvek od aron01 » 02 úno 2009 13:32

Nedá mi to a musím se podělit se svou zkušeností s tímto eshopem. Objednal jsem v prosinci 2008 bipod za "blbých" 49 USD na základě doporučení někoho (už nevím koho) z tohoto fóra. Moje doporučení - NEDĚLEJTE TO. Do dnešního dne a po velkých dopisováních atd....NIC. Raději ty prachy prochlastejte. Doufám, že jsem ušetřil vaše peníze a nervy. :oops:


Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od regis24 » 02 úno 2009 21:24

Hm,ja uz tam odtud nakupoval nekolikrat a nikdy zadny problem.
Do dnešního dne a po velkých dopisováních atd....NIC.
A co jste si dopisovali?Ja tam mel treba problem s tim ze pri platbe pay-palem jim to nejak blbe jejich system zapsal - zkratka jim prisly penize,ale oni nevedeli za co.Stacil jeden mail s odkazy ktere zbozi jsem mel v kosiku a uz mi to posilaly.Takze podle me soudit ze jsou to vyhozeny penize je trochu predcasny.
aron01
Příspěvky: 224
Registrován: 07 bře 2007 20:31
Bydliště: POD mOSTEM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aron01 » 03 úno 2009 10:14

Nejsem úplná truhla......těch mailů proběhlo asi 20. Z toho 10x mi napsali, že už posílají. Za týden už budou posílat a za další týden už objednávají. Ze zahraničí kupuju naprosto normálně. Poslední hřebíček byl mail, ve kterém mi posílali přepravní číslo, které neexistuje. V dalším mailu asi za týden UŽ budou posílat. Možná mám ale smůlu pravdu jen já. Přitom nešlo o koupi kanonu, ale o bipod.
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od regis24 » 03 úno 2009 19:47

Jak sem psal,ja (a nejen ja) s nimi mam dobry zkusenosti,o tomhle jsem jeste neslysel.A ja tam objednavam ruzny zbozi,nekdy trba prave jen za 40 dolaru,nekdy za 200...
Zkratka nevim,jen me trochu nastvalo ze jsi proste o nich hned psal jako o nejvetsich podvodnicich.
aron01
Příspěvky: 224
Registrován: 07 bře 2007 20:31
Bydliště: POD mOSTEM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aron01 » 04 úno 2009 15:54

Pro mě to ale JSOU podvodníci.javascript:emoticon(':oops:') Pokud dostanu zboží (které jsem už teda dávno dostat měl) tak se veřejně omluvím. Zatím to tak ale fakt nevypadá...ale znovu opakuji - je to jen moje osobní zkušenost - ostatní můžou mít štěstí.
Odpovědět