Pouzdra pro skryte noseni

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

cherro
Příspěvky: 280
Registrován: 09 črc 2008 22:48
Bydliště: Spolkový stát Prajzká

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od cherro » 29 led 2012 17:47

Nosím v tom Glocka 17, a určitě se ti tam vejde i CZ 97. Nezapomeň si k tomu doobjednat i "holster". Nedělá to jen Maxpedion, ale seženeš i spoustu kopií za polovičku MADE IN CHINA :-)

http://www.zbozi.cz/?typ=nabidky&q=maxpedition+fatboy

Do "JUMBA" se ti vleze sto pro.

http://www.armed.cz/brasna-pres-rameno- ... 418-c-983/

"Holster"

http://www.armed.cz/ccw-pouzdro-na-zbra ... 654-c-983/


CZH 2003 total Gunexpert, Gazela, Walther P22Q, Remigton 870, Glock 17, Glock 30 Gen4.1.
"Všechno co má význam být střeleno, má význam být střeleno i vícekrát. Střelivo je levné. To život je drahý."
Uživatelský avatar
Sam Jr.
Příspěvky: 108
Registrován: 22 kvě 2010 11:04
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od Sam Jr. » 05 čer 2012 16:11

Nějaký tip na vnitřní opaskové pouzdro s tzv. "sweat shield/guard" oddělující zbraň od těla a chránící i pojistku na závěru? dost přetýkám přes pásek a navíc se extrémně potím :( chtěl bych něco v čem mě nebude zbraň tolik dloubat do "pneumatiky" a nebudu muset po jednom létě nechat pistoli přečernit. mám Walther P88 compact.
S vnějším opaskovým se nemůžu skoro ani pohnout aniž by pouzdro nevykouklo ven, to si můžu dovolit tak maximálně pod párkra :)
Naposledy upravil(a) Sam Jr. dne 10 čer 2012 18:46, celkem upraveno 2 x.
Weihrauch HW40, HW97K, Baikal MP61, Umarex MP7
cover72
Příspěvky: 290
Registrován: 10 črc 2009 16:16

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od cover72 » 07 čer 2012 23:28

Mno, mám vnitřní pouzdro od Uncle Sam. Můj Grandpower P11 se mi do něj rámem vejde celý, pojistka je taky uvnitř, ale pot se přes to nakonec dostane (proteče). A při běhu nebo tak to musim přidržovat loktem.
Nejjednodušší řešení je taška přes rameno s pouzdrem uvnitř - ale to je halt kompromis proti rychlosti tasení, který si každý musí vyřešit dle svých preferencí a rizik.
Uživatelský avatar
Sam Jr.
Příspěvky: 108
Registrován: 22 kvě 2010 11:04
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od Sam Jr. » 10 čer 2012 17:32

Naposledy upravil(a) Sam Jr. dne 10 čer 2012 19:58, celkem upraveno 1 x.
Weihrauch HW40, HW97K, Baikal MP61, Umarex MP7
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od glock69 » 10 čer 2012 18:55

Zkus se podívat na stránky Huck Finna a případně se domluvit, že si udeláš výlet...
Uživatelský avatar
Sam Jr.
Příspěvky: 108
Registrován: 22 kvě 2010 11:04
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od Sam Jr. » 10 čer 2012 20:04

no uvidím, do Ovy semtam jezdím služebně. ale našel sem teď novej model od Dasty 828 http://dasta.cz/katalog/cz/10_katalogcz.pdf takže je to zatím jasný a pak bude čas hledat něco spešl.
Weihrauch HW40, HW97K, Baikal MP61, Umarex MP7
Slukař
Příspěvky: 146
Registrován: 25 říj 2007 18:40

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od Slukař » 09 črc 2012 14:24

Dneska mi přišla originální ledvinka 23. generace od aegisu.Je parádní, ALE... I když zkrátím opasek na nejnižší možnou délku, tak ze mě s tím kilem uvnitř téměř sklouzává. Za běhu by sjela určitě. Přitom na stránkách mají i fotky s hubenýma holkama, na kterých to drží. Nevíte někdo, jak co nejrychleji ztloustnout, protože stříhat se mi tam nic nechce. :(
Molón labe!
Uživatelský avatar
FTC
Příspěvky: 465
Registrován: 19 led 2012 15:17

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od FTC » 10 črc 2012 21:44

Hehe, existuje nějaké pouzdro pro skryté nošení na SA 58, kromě vaťáku? :lol: :lol: :lol:

Asi je to jen můj subjektivní názor, ale nosit s sebou palnou zbraň, když člověk opravdu nechodí do života ohrožujících míst je nesmysl, pokud ten člověk zbraň nenosí jen pro svůj falešný pocit bezpečí, nebo pro pózování. Pro tohle je mnoho důvodů... Když osobu nosící zbraň někdo napadne, tak útok trvá jen několik málo vteřin, které rozhodně nestačí pro rychlé tasení a další zdárné použití zbraně k eliminaci útoku (nabití a výstřel, úder zbraní, anebo včasná pohrůžka jejího použití, aby od útoku bylo upuštěno...), to rychlé tasení a zdárné použití by zvládl jen profík, nebo člověk, který zbraň nemá dostatečně skrytou a zabezpečenou. V těchto případech je lepší nosit teleskopický obuch, ten se dá při subj. pocitu ohrožení držet viditelně v ruce narozdíl od palné zbraně. Pro ty, co zbraň nosí pro svou ochranu a chystají se jí použít (střelba), tak mají i v zákonem daných podmínkách zaděláno na pořádné tahanice, kderé se vlečou dlouhou dobu a většinou pro střílejícího (bránícího) nedopadnou dobře.

Jinak bokové nylonové Dasty na opasek pro CZ75 jsou bezva, příjemné na nošení, rychle se z nich tasí a hlavně se do nich vejde OPRAVDU mnoho různých druhů full size kvérů.
frajer.bender
Příspěvky: 16
Registrován: 06 bře 2012 16:47

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od frajer.bender » 11 črc 2012 00:10

Neví někdo jak chrání material Dasty před prosáknutím potu? Chtěl bych si pořídit ten nový vnitřní model, ale bojím se, že akor v těchto vedrech to propotím ras dva
Odpovědět