Pouzdra pro skryte noseni

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 20 črc 2007 08:38

Strčit ho do futrálku z plyšového medvídka a nosit ho na poutku jako přívěsek na klíče.


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re.:

Příspěvek od vito » 20 črc 2007 10:49

Full size Géčko / a nejenom Géčko / se v létě skrytě nosí dost špatně. Ono moc možností není. Buď ledvinka, a ta musí být dost velká, nebo opaskové vnější nebo vnitřní pouzdro a volná košile přes kalhoty a nebo nějaká brašnička na opasek, která nepřipomíná pouzdro na zbraň. Ta brašnička ale musí být také dost velká. Proto je o moc vhodnější alespoň v létě přesedlat na něco menšího. Třeba Kevin nebo lehká dvoupalcová osmatřicítka. Ale to jsou všechno notoricky známé skutečnosti a i tady se to mnohokrát probíralo.
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 20 črc 2007 13:25

Jasně to vím, ale předpokládejme, že pořídím G17 (nebo jiný fullsize) a budu jej chtít příležitostně nosit i v létě. Tak hledám nějaký tip na konkrétní zavazadlo, nejlíp nějakou ledvinku s vnitřní vložkou na zbraň na pohodlné a bezpečné nošení.
Při mé postavě by ta košile přes klasické pouzdro musela být hodně volná a/nebo tlustá :wink:
Black_Onyx
Příspěvky: 40
Registrován: 10 pro 2006 15:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black_Onyx » 20 črc 2007 14:21

Mno a co ledvinka od Dasty?
http://www.dasta.cz/html/644.htm
Nyní: Ruger SR9
Dříve: Glock 19, Ruger LCP, H&K USP
Piloot

Příspěvek od Piloot » 20 črc 2007 14:27

Myslim, ze ve ZaN jsem cetl recenzi na nejakou ledvinku od Dasty a meli v ni CZ75, tak ze G by se do ni mel v pohode vejit. Jinak vcera sem si koupil podpazni pouzdro Dasta a sem spokojenej (v tricku to teda asi nepude, ale kdyz ma ale clovek jen nejakou lehkou bundu, G je krasne schovanej.
Horan
Příspěvky: 52
Registrován: 11 črc 2008 11:28

Příspěvek od Horan » 15 říj 2008 09:47

Tu ledvinku mam na Norka NC 228, cili rozmerove to same jako Sig 228. Vleze se tam s prehledem, i kdyz je treba rict, ze kdyz se tam da i zasobnik, tak uz je dost napechovana a nekdy se mi zip pri "roztrhavani" zachyni o miridla, cili je to treba klasicky rozepnout. Takze na noseni ven to radeni nosim bez nahradniho zasobniku. Stejny problem jsem cetl ze ma i ledvinka Aegis. Sice ti nekdo poradi at zbran nasmerujes lehce hlavni vzhuru, ale po hodce noseni si to tam stejne sedne...
Bez zasobniku neni problem
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 15 říj 2008 15:14

Originalni ledvinka Aegis II. generace - G17 s normalnima miridlama se tam akorat vejde. V podstate je to original toho, co dela Dasta a ma to par vychytavek navic - jako treba drzak teelskopu apod...

Kdo tvrdi, ze se mu tam velka zbran nevejde, keca - vesla se mi tam i CZ75 Tactical sports :-)
Žižkovák Karel

Dasta a velký revolver

Příspěvek od Žižkovák Karel » 15 říj 2008 16:14

Potvrzuju, do té zmiňované Dasty se mi bez potíží vejde i čtyřpalcový revolver. Akorát, jak už se tu psalo, se horní zip zasekává o hledí. Což mi ale dělá i u Makarova, který je docela mrňavý.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 15 říj 2008 16:30

Hold to chce nosit zbran urcenou k noseni :-)
O ostry miridla se to bude sekat vzdy :-(
Žižkovák Karel

Zbraň k nošení

Příspěvek od Žižkovák Karel » 15 říj 2008 18:40

Ooops!
Makarov není určený k nošení?
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od Lanius » 11 dub 2011 21:00

Tak já bych se rád zeptal, jak je to s pouzdrami s pádlem a sezením?

Dá se s něčím odsud v klidu několik hodin sedět?
http://www.gunshop.cz/cs/pouzdra-a-kufr ... fobus-538/
Vendy Mates
Příspěvky: 20
Registrován: 29 srp 2008 22:20

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od Vendy Mates » 11 dub 2011 23:46

Jediné a pohodlné řešení na léto je pro mne tato brašna, vejde se do ní i G 21, doklady, peněženka a klíče.Nosí se pohodlně křížem přes rameno a ani v autě ji nesundavám z ramena, skoro o ní nevím, je to o zvyk. Tasení zbraně je velmi rychlé a pohodlné. Vypadá jako obyčejná brašna, kterou nosí kdekdo. Je určitě lepší než mít "nenápadnou" ledvinku přes celý "koule" nebo bouli pod košilí.

http://www.dasta.cz/html/787.htm
UFC
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2011 18:25

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od UFC » 28 led 2012 18:23

Zkusim oživit toto téma otázkou, má někdo zkušenost se skrytým nošením CZ 97? Mám na mysli něco jiného než klasické pouzdro, tzn. ledvinka nebo brašna? Díky.
zigira
Příspěvky: 20
Registrován: 06 bře 2011 16:09

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od zigira » 29 led 2012 10:50

Na skryté nošení CZ 97 bych viděl nejlépe horolezeckou krosnu.No ale teď vážně,stálo by asi za úvahu jestli je CZ 97 opravdu ta "pravá" na skryté nošení.
UFC
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2011 18:25

Re: Pouzdra pro skryte noseni

Příspěvek od UFC » 29 led 2012 14:25

Přesně takovou jsem čekal, zeptám se tedy ještě konkrétněji. Má někdo osobní zkušenost s tím do jaké brašny nebo ledvinky na skryté nošení se vejde CZ 97? (5.11, Expedition Fatboy, Falco, COP.....). Jde mi o odpověď typu " Ano mám (nebo měl jsem) CZ 97 a nosil jsem ji v ..... To že CZ 97 neni vhodná na skryté nošení je jasný.
Odpovědět