Potrebuju pomoc s identifikaci Revolveru

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

vrkúú

Příspěvek od vrkúú » 05 dub 2007 21:33

Jsem myslel že to někdo bude schopen určit nějak blýže jako třeba rok výroby cenu možná ještě něco dalšího vůbec se v tom nevyznám je to asi druhá zbran co jsem držel v ruce.
Přílohy
DSC00904.JPG


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 05 dub 2007 21:42

rám je stejnej ráže standart,jedna z varian kulatej stření lauf,nic extra. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
vrkúú

Příspěvek od vrkúú » 05 dub 2007 21:51

Tak to je škoda napadlo mě že jsem našel něco co je něčim vyjímečného nebo ceného tak to vypadá že to asi zahrabu zase tam kde jsem to našel třeba to najdou nějací mí potomci kterym ta snad udělá větší radost.
Jina dík
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 05 dub 2007 22:02

Nepropadej depresi,i přes fakt že toho vyrobily mraky,to má svojí historickou,technickou a výpovědní hodnotu.Takže nic nelikviduj je to OK jen to neprodáš za mega no. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
vrkúú

Příspěvek od vrkúú » 05 dub 2007 22:09

Já to někam zase schovám stříknu to olejem dám to na nějaké suché místo a budu si představovat jak na to budou čučet moje děti nebo vnoučeta třeba za 50 let.
Stejně bych s tim nemoch prakticky nic dělat zbroják nemám znehodnotit to je škoda přihlásit to asi nebude tak jednoduchý (a zbroják si kvůli ní dělat nebudu) prodej to je akorát o průser a dát jí do hromady nebude taky asi nejlevnější.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 06 dub 2007 08:54

za 1) nejsi z ČB ?
za 2) nic nezakopávej ale vyčisti a dej do vytríny
za 3) počkej na amnestii :wink:
za 4) jestli to chceš uložit tak to hlavně nedávej do vazelíny jinak z toho vytáhneš za pár let haldu sraček :wink:
vrkúú

Příspěvek od vrkúú » 06 dub 2007 10:32

z ČB nejsem. Převodoví olej na to můžu klidně použít nebo ne? Pečlivě to zabalim a šoupnu to ma nějakej trám na špejchaře.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 06 dub 2007 11:04

nejlepší je to fouknout do sklenice s konkorem.Bacha at ti nad trámem neteče do střechy nebo bude vypadat jako ten muj :D
Péta
Příspěvky: 212
Registrován: 28 pro 2005 10:36

Příspěvek od Péta » 06 dub 2007 15:44

vrkúú píše:Tak to je škoda napadlo mě že jsem našel něco co je něčim vyjímečného nebo ceného tak to vypadá že to asi zahrabu zase tam kde jsem to našel třeba to najdou nějací mí potomci kterym ta snad udělá větší radost.
Jina dík
Vyjímečná je na tom ta barva. :lol: Nic nezahrabávej!!Odlakovačem na nehty sundej tu příšernou barvu,odrezovačem sundej korozi,umej,nakonzervuj a šup s ní do vytríny. :lol:
f.vopicka

Příspěvek od f.vopicka » 23 dub 2007 13:42

moc pěknej škoda že sem ho ještě neviděl na vlastní oči :lol:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 23 dub 2007 14:44

Model Esmeralda MiniMagnum :wink: Hlavně mu už neubližuj.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 23 dub 2007 18:41

2 edelweiss

Myslíš že ho nemá natírat na růžovo?
:lol: :lol:
Odpovědět