Vojenska vzduchovka vz.47

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Příspěvek od Fifo » 15 říj 2008 19:20

Neviem co tu z toho robite tragediu, ze sa neda zohnat org. pruzina do VZ47 v SK. Bezne je vsak v predaji v Dease, ako aj nejake diely.


Borec
Příspěvky: 143
Registrován: 09 črc 2007 12:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borec » 15 říj 2008 19:32

Deasarms? keď ju tam majú, tak som najšťastnejší človek (nechcite vedieť prečo). . . Tak im tam napišem... :twisted:
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Co měnit?

Příspěvek od Apevia » 20 říj 2008 22:12

Ahoj.
Co vše byste mi doporučili vyměnit v mojí 47-mičce? Je to kompletní GO, včetně nový povrchovky, jak kovu, tak dřeva. Co povyměňovat? Na co je dobré dát si pozor?
Teď sem se díval do BVS a tam mají kliku a natahovací páku. Co je co?
Předem moc díky!
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 24 říj 2008 07:37

Apevia
Ak je dobre spravená tak nič, ale ak sú použité náhrady niektorých súčiastok hlavne skrutiek ktoré sú iné ako boli na originály tak vymenil by som tie len čiste z estetického hľadiska. Tiež sa mi nepáči na GO vzduchovkách úplne nový remeň, trošku by som ho omuchlal aby chytil starú patinu alebo v bazaroch sa pozrel po nejakom staršom remeni na československú pušku vz.24.
stará online súťaž, výsledku k dispozícií
www.vzduchovkyonline.wz.cz
Všetko o opakovacej vzduchovke vzor 47
www.ss2men.wz.cz
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Ee

Příspěvek od Apevia » 24 říj 2008 16:22

Ne ne, myslel jsem to tak, že půjde na GO, po rokách používání je opotřebená, slabá, tak potřebuju vědět co vše mám objednat, ať nemusím objednávat z BVS na 2x.... Díky
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 28 říj 2008 09:46

Najskôr by som ju rozobral a skontroloval funkčnosť dielcov. To čo ti môžem odporúčiť je kúpiť novú pružinu piestu, tesnenie priestu, vodiaci krúžok piestu. Ostatné veci sa dajú vyčistiť a sú použiteľné.

Ešte by som vymenil pružinu spúšte, zvykne sa pri rozoberaní stratiť. Tiež skontroluj všetky kolíky, majú priemer 5mm ale niesom si celkom istý a poriadne ich jamkovačom zaklepnúť nech nevypadávajú.
stará online súťaž, výsledku k dispozícií
www.vzduchovkyonline.wz.cz
Všetko o opakovacej vzduchovke vzor 47
www.ss2men.wz.cz
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Před a nad pažbí

Příspěvek od Apevia » 05 lis 2008 16:22

Ahoj. Mohl by mi sem někdo šoupnout foto nadpažbích a podpažbích na zbrani, hlavně detaily na objímky, potřebuji vědět jak je to tam s těmi čepy a šroby. Předem děkuji :)
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 06 lis 2008 09:04

stará online súťaž, výsledku k dispozícií
www.vzduchovkyonline.wz.cz
Všetko o opakovacej vzduchovke vzor 47
www.ss2men.wz.cz
kkvak
Příspěvky: 1
Registrován: 06 lis 2008 23:10

Pozdrav

Příspěvek od kkvak » 06 lis 2008 23:25

Ahoj jen jsem chtěl napsat, máš moc pěkné stránky. Mám pár vzduchovek doma. Popřípadě mohu poslat foto. Zatím se měj fajn.
Jinak zdravím všechny vzduchovkáře vz.47 .
A prosím tě chtěl bych se zeptat jesli někdo z vás viděl už vzduch. 47 značenou NB 50. Díky.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Barva

Příspěvek od Apevia » 11 lis 2008 18:20

Hele, natahovací páka má v ORIGINÁLU jakou barvu? Je aké nabrynýrovaná, nebo je stříbrná-leštěná? Dík...
Cogito ergo armatus sum.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Co?

Příspěvek od Apevia » 13 lis 2008 17:38

To nikdo nevíte? :( Prosím ;)
Cogito ergo armatus sum.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

U doktora

Příspěvek od Apevia » 03 pro 2008 20:53

Tak jse je v neděli dovezl k puškařce... :) Vz 47 i Vz35, bude se dělat novej brynýr a vymění tam pár dílů... Do Vánoc snad doma, nej dárek pod stromeček :roll:

BTW:Nečekal bych, že se krize v Americe dotkne i tý puškařky a tím i mě, Vás... Černína kam to už dlouho vozí brynýrovat dělala pro nějakou americkou firmu vyrábějící zbraně a teď je díky krizi v Americe nemá ta černírna už zakázky, protože ta firma z Ameriky nemá odybyt, tak se jí nevyplácí dělat každý den, tak černí snad jen jeden den v měsíci :( Teď ji měl snad přejmout jiný šéf, tak se snad rozjela zase normálně... Tak jsem zvědav.... Bych tohle fakt nečekal....
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 03 pro 2008 21:07

Ta černična co ti to děla je tutově Drulov, a ten nečerní protže má problém v hospodářství odpadních vod, zkrátka město Lytomyšl nechce mít chemickou výrobu ( a černění v horkém louhu - je chemie jako prase ) na území města takže co ??? Drulov musí jít ze stávajícího místa a hledá prostory. Jinak černění se momentálně učím teoreticky a prakticky bych to měl zvládnout s prvním jarním dnem včetně certifikátu od hygieniků * a je to oprvadu pěkná srágořinka * černění za tepla *
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Jopo

Příspěvek od Jopo » 04 pro 2008 08:37

Zdravim pani,

o par dni budem tiez majitelom vzduchovky vz. 47. Vzduchovku samozrejme kupujem z druhej ruky. Ktore casti mam kontrolovat, aby som vedel objektivne posudit technicky stav vzduchovky pri jej preberani? Nechcem kupovat macku vo vreci. :)

Vopred dakujem za radu.
Pacia

Potzřebuji poradit

Příspěvek od Pacia » 12 pro 2008 09:09

Cau cele forum jsem si peclive procetl,ale trosicku jsem nepochopil jak vlastne vycistit tu hlaven je nutno zbran rozebrat a jak? Mam totis vzduchovku VZ 35 kde se da nasadit i bajonet vsichni dobre znate,je to promne strasliva laska a jsem na ni hrdy jenze jsem ji dostal zrejmne s ucpanou hlavni nabiju a ma to slabounky hlasek a uplne minimalni tlak vyjde z hlavne.Skoro zadna rana.Proste se mi zda ze je ucpana.Dekuji za kazdou slusnou radu!Jinak jestli by se nasel nekdo kdo by mi presneji rozepsal jeji rozborku.
Odpovědět