Diana 46 Stutzen

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

thompsons
Příspěvky: 21
Registrován: 05 říj 2008 23:59

Příspěvek od thompsons » 17 říj 2008 23:14

Nosič mušky,hledí,pojistka,spoušť,uzávěr vzduchového válce to je hnus velebnosti.Hlavní,že je to němec a pár lidí to tu vychvaluje.


Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 18 říj 2008 06:38

Měl jsem tuhle flintu půjčenou na týden doma, zabouchal jsem z ní cca 250 diabolek, plastová je na ní krytka válce s pojistkou a muška ( osobně si myslím že muška tam je jen aby to vypadlo jako kulovnice ), zkoušel jsem jestli se nějak prohýbá a nebo jinak pracuje předpažbí co kryje hlaveň ( tedy ten "štuc" ) nehejbalo se nic , špička pažby je uchycená do takového plavného blbince co zároveň nese mušku. Neměl jsem možnost namontovat na montáž puškohled z důvodu abych neomačkal šínu, takže jsem střílel jen otevřenými miřidly na vzdálenost cca 25 - 30 metrů a proháněl plechovky od fazolí, puška chodila pěkně, ačkoliv nejsem příznivce napínací páky pod hlavní, - nemusel jsem se do páky opírat ( ale nebrat moji "pohodovost" za bernou minci neměřím 160cm ) nátah byl klidnej a plynulej. Protože mám poněkud medvědí prsty měl jsem problém s vkládáním diabolky do laufu ( ale už jsem si zvykl i na EVo takže bych si taky zvyknul ) spoušť je "dlouhá" jsem zvyklej na AirKinga kde mám méně prostoru pro prst kvůli zákluzovému mechanizmu. Puška kterou jsem měl byla vybavena 28ti jouleovou pružinou a pístem, rána do ramene už to byla znatelnější, po pár ranách jsem si ale navykl na jinou fixaci botky do ramene a už jsem to tak nevnímal. A že se někomu nelíbí ??? Kolik z Vás ji mělo alespoň v krámu v ruce ???

Když to porovnám s jiným štucem co jsem měl v ruce ( nějake GamoHatsanSangojMuso ) tak ej ta puška ůůůůůplně jinde, perfektní zpracování ( u Diany normálka ) pěkná rytina , příjemné proporce pažby ( uvítal bych višší lícnici ) spoušt je kovová regulovatelná na propad spouště ( nezasahoval jsem do továrního nastavení ). A ten kdo ji koupí tomu určitě přisroste k srdci a v mrazech nepřimrzne k ruce. Toliko co můžu ktéto pušce říci já .... čekal jsme až se ostaní s názorem vybouchají :)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
thompsons
Příspěvky: 21
Registrován: 05 říj 2008 23:59

Příspěvek od thompsons » 21 říj 2008 19:56

Prodejce Dian.No každý se musí nějak živit.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Hmm

Příspěvek od Apevia » 21 říj 2008 20:04

2thompsons: Když myslíš....
Alexxxus je jeden z mála tady na fóru (teda spolu s Kubajzem a pár dalšíma) co o těhle věcech něco ví, a nemelou jen to co "někde" slyšely. Alexovi prošlo pod rukama tolik vzduchovek že si to neumíš ani představit, tak se musí nechat i to, že je už i trochu zmlsanej :roll: ale jinak si myslím, že je to objektivní.
Já osobně sem Diánku nikdy neměl v ruce, ale co jsem slyšel-zase jen JPP, tak si ji všichni chválí. Jen jsem viděl pár nástřelů, který mluvili sami za sebe.
Pokud tu někomu vadí plasty, nevěří jim, tak se nedivým-když zná jen GAMA nebo HAFTANY, to jsou otřesné plasty, ale podívej se k "dospělejším" zbraním, HK MP5 jsou taky z většiny plast, o G-éčkách ani nemluvě a co to vydrží.... To je ale už jen věc názoru...
Cogito ergo armatus sum.
happymoos

Příspěvek od happymoos » 21 říj 2008 20:08

Ale víš co je zajímavé??? Že se tu zatím neobjevily žádné nástřely toho úžasného, nepřekonatelného, nenaklonovatelného AIRKING 54 za nehorázných 15-18 klacků, a vůbec žádných bohyní kro mě jednoho z 52ky...kdežto od HW a :-)Slavie:-) je jich tu hafec........
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 21 říj 2008 20:48

2 happymos máš pravdu žádný báječný nástřel Diany jsem sem zatím nedal, popíchnul jsi mně, zítra tedy místo schánění náhradních dílů na vzduchovku pro jednoho kolegu , pojedu na střelnici a něco nabouchám, mám na ní Falcona s 10ti násobným zvětšením.

2 thompsons , opravdu nejsem prodejce Dian, ale ještě, jsem lepší vzduchovku v ruce neměl, a jsem opravud rád že Diana AK nestojí 10 litrů ale daleko víc alespoň ji nemá každej. ( Tohle není o diskuzi )
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 21 říj 2008 20:51

Kašlu na to není ještě ani 22tá hodina , jedu domů do sklepa snad se sousedi nepokálejí vzteky a cajtům to řeknu dopředu.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 21 říj 2008 21:04

Alexxxus píše:... a jsem opravud rád že Diana AK nestojí 10 litrů ale daleko víc alespoň ji nemá každej. ( Tohle není o diskuzi )
Já ne!! Se vzduchnou hodně přes pět kilo bych se tahat po venku nechtěl :evil: (i s puškohledem a montáží)

Cenu neřeším.....ovšem, jak už sem napsal vypadá a určitě i střílí fantasticky.
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

:cry:

Příspěvek od Apevia » 21 říj 2008 21:45

zítra tedy místo schánění náhradních dílů na vzduchovku pro jednoho kolegu
:( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 22 říj 2008 09:59

Neboj zvladnu oboje :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Odpovědět