vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 03 zář 2004 23:13

O vzduchovkach jsem zde vse procet,ale vsude se pise jen o vzduchovkach GAMO.Rozhoduji se mezi Slavii 631 a GAMO Shadow 1000.Pro sim kdo je vlastnite napiste sve nazory.dekuji....


Návštěvník

re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 04 zář 2004 16:35

Měl jsem Slavii 631, teď mám Gamo CF-30(s pevnou hlavní). Když jsem koupil vzduchovku Gamo CF-30, byl jsem zklamaný,protože se sílou na tom byla snad hůř než Slavie. Přesnost je přece jen o něco lepší než u Gamo vzduchovek se sklopnou hlavní( Hunter 440..).Pes je zakopán v tom, že všechny Gamo vzduchovky mají perforovaný píst, aby střela neměla moc velkou energii. Já to vyřešil koupí originálního pístu(neperforovaného)-do 200Kč a je to o hodně lepší. O dost silnější než Slavie. Navíc se mně momentálně vyrábí silnější pružina,kterou sem si dal vyrobit na zakázku v pružinárně. Myslím, že z toho vymačknu celkem slušnou energii, snad i přesnost. Nechal jsem si udělat 2 kusy, takže jeden bych vám případně mohl prodat-kolem 100Kč. Zkrátka koupíte-li Gamo vzduchovku, můžete z ní za nějakých 300Kč udělat slušnou airgun.
Návštěvník

re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 04 zář 2004 22:51

S tim pistem sem to uz taky slysel.Asi pujdu do ty GAMO.Uvidim jak bude chodit.S tou pruzinou to zni lakave,ale nejdriv skusim jenom ten ten pist.
Návštěvník

re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 07 zář 2004 03:33

Takze, zdravim... myslim ze je uz nacase Vam oznamit jednu zalezitost s ktorou zo svojej Gamo spravite vaznu buchacku!Som majitelom Hunter 440. Osobne som s nou spokojny ale ono aj Gamo ma svoje chyby.. Po case sa zacne kyvat hlaven ... to viem vyriesit ... a teraz k veci ... ako prekonat 22J? hm.. je to jednoduche ..az moc! ak by to niekoho zaujimalo rad vysvetlim...
Návštěvník

re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 07 zář 2004 08:07

Je to velmi jednoduche .. vezmete svou Gamovku a hodte ji po cili :) .. bude to nejen prekonanych 16J, ale bude to i presnejsi, nez z ni strilet :)
Návštěvník

re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 07 zář 2004 21:51

Nebo jeste lepe... sehnat velkou leteckou gumu.. upnout mezi dva stromy.. a milou GAMOfku vystrelit jako z praku :-))) To je sila!!
Návštěvník

re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 08 zář 2004 15:48

I ty ftipálku...
Návštěvník

re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 09 zář 2004 16:10

Na tom neni nic humorneho. Naopak.. ja docela plakal kdyz sem GAMO mel.
Návštěvník

re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 15 zář 2004 20:01

Tak jak překonat těch 22 J ? Mě by to zajímalo docela dost :)
Návštěvník

re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Návštěvník » 17 zář 2004 08:07

Uz sem rikal jak, upnout flintu mezi stromy a vystrelit jako prakem!
anonym

Re: re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od anonym » 30 srp 2005 14:43

Anonymous píše:S tim pistem sem to uz taky slysel.Asi pujdu do ty GAMO.Uvidim jak bude chodit.S tou pruzinou to zni lakave,ale nejdriv skusim jenom ten ten pist.
dobrý den,
take uvazuji o koupi tehle zbrane-GAMO Shadow 1000.
chtel jsem se jen zeptat, jestli uz ji mate a jake z ni mate prvni dojmy??
prosim napiste

dik
tomas-v

Re: re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od tomas-v » 01 zář 2005 08:19

Anonymous píše:Měl jsem Slavii 631, teď mám Gamo CF-30(s pevnou hlavní). Když jsem koupil vzduchovku Gamo CF-30, byl jsem zklamaný,protože se sílou na tom byla snad hůř než Slavie. Přesnost je přece jen o něco lepší než u Gamo vzduchovek se sklopnou hlavní( Hunter 440..).Pes je zakopán v tom, že všechny Gamo vzduchovky mají perforovaný píst, aby střela neměla moc velkou energii. Já to vyřešil koupí originálního pístu(neperforovaného)-do 200Kč a je to o hodně lepší. O dost silnější než Slavie. Navíc se mně momentálně vyrábí silnější pružina,kterou sem si dal vyrobit na zakázku v pružinárně. Myslím, že z toho vymačknu celkem slušnou energii, snad i přesnost. Nechal jsem si udělat 2 kusy, takže jeden bych vám případně mohl prodat-kolem 100Kč. Zkrátka koupíte-li Gamo vzduchovku, můžete z ní za nějakých 300Kč udělat slušnou airgun.
CO ZNAMENÁ PERFOROVANÝ PÍST A KDE JDE SEHNAT ORIGINÁL? DÍKY MOC TOM
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Sidewinder » 01 zář 2005 09:06

tomas-v píše:
Anonymous píše:Měl jsem Slavii 631, teď mám Gamo CF-30(s pevnou hlavní). Když jsem koupil vzduchovku Gamo CF-30, byl jsem zklamaný,protože se sílou na tom byla snad hůř než Slavie. Přesnost je přece jen o něco lepší než u Gamo vzduchovek se sklopnou hlavní( Hunter 440..).Pes je zakopán v tom, že všechny Gamo vzduchovky mají perforovaný píst, aby střela neměla moc velkou energii. Já to vyřešil koupí originálního pístu(neperforovaného)-do 200Kč a je to o hodně lepší. O dost silnější než Slavie. Navíc se mně momentálně vyrábí silnější pružina,kterou sem si dal vyrobit na zakázku v pružinárně. Myslím, že z toho vymačknu celkem slušnou energii, snad i přesnost. Nechal jsem si udělat 2 kusy, takže jeden bych vám případně mohl prodat-kolem 100Kč. Zkrátka koupíte-li Gamo vzduchovku, můžete z ní za nějakých 300Kč udělat slušnou airgun.
CO ZNAMENÁ PERFOROVANÝ PÍST A KDE JDE SEHNAT ORIGINÁL? DÍKY MOC TOM
Perforovany znamena legalni, originalni znamena nelegalni ..
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: re:vzduchovka slavia 631 vs GAMO Shadow 1000

Příspěvek od Andy » 01 zář 2005 09:17

Sidewinder píše:
tomas-v píše:
Anonymous píše:Měl jsem Slavii 631, teď mám Gamo CF-30(s pevnou hlavní). Když jsem koupil vzduchovku Gamo CF-30, byl jsem zklamaný,protože se sílou na tom byla snad hůř než Slavie. Přesnost je přece jen o něco lepší než u Gamo vzduchovek se sklopnou hlavní( Hunter 440..).Pes je zakopán v tom, že všechny Gamo vzduchovky mají perforovaný píst, aby střela neměla moc velkou energii. Já to vyřešil koupí originálního pístu(neperforovaného)-do 200Kč a je to o hodně lepší. O dost silnější než Slavie. Navíc se mně momentálně vyrábí silnější pružina,kterou sem si dal vyrobit na zakázku v pružinárně. Myslím, že z toho vymačknu celkem slušnou energii, snad i přesnost. Nechal jsem si udělat 2 kusy, takže jeden bych vám případně mohl prodat-kolem 100Kč. Zkrátka koupíte-li Gamo vzduchovku, můžete z ní za nějakých 300Kč udělat slušnou airgun.
CO ZNAMENÁ PERFOROVANÝ PÍST A KDE JDE SEHNAT ORIGINÁL? DÍKY MOC TOM
Perforovany znamena legalni, originalni znamena nelegalni ..
:-D Sidewinder je ale vtipalek :-D

Perforovany znamena v tomto pripade s dirkou.
Originalni pist zakoupis v prodejne se zbranemi.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 01 zář 2005 13:02

Andy promin ale jestli nekdo nezna vyznam slova "perforovany" tak bude i s legalni vzduchovkou nebezpecny :wink:
Odpovědět