Kam se podela prodejna CZUB z Opletalky?

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Kam se poděla prodejna CZUB z Opletalky?

Příspěvek od pussylala » 14 říj 2008 18:14

Nevím jestli se to někde už řešilo nebo jsem jenom "přibržděný", ale dnes po dlouhé době jsem zavítal do Opletalky. Koukám a koukám, marně hledám, prodejna CZUB prostě není :shock: Chodím sem a tam a náhodou zahlídnu z chodníku přes sklo zbraně. Říkám si to bude ono. Ale ne! Název krámu je něco jiného a ještě hodně věcí tam nemají. Chtěl jsem montáž na 452, zatím prý není, ale takové základní věci prý budou. Na stránkách CZUB je to zpáva ze 6.6.2008, ale pořád se mluví o prodejně CZUB. Tak teď jsem mimo...jak to tam vlastně je???


golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 14 říj 2008 19:22

taky jsem tam byl a hledal, je tam Dave western guns , výběr jako hovado bych řekl .ale kam se číza přestěhovala to netušim
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 14 říj 2008 19:31

Bojím se o CZUB....

Zase se zavírají se fabriky jedna po druhé....
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » 14 říj 2008 20:04

Naproti hlaváku......maj to tam velký, pěkný, ale na můj vkus až moc nóbl.....nehledě na to, že tam furt maj jen čízy :lol:
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 14 říj 2008 20:25

Máš pravdu. Ale to jsou jelitové, napsat např. "je to přestěhované o kousek dál" mě totiž nedošlo, že č.p. 37 je o kus dál a člověk má zažité místo, kde to bylo. No nic až příště pojedu kolem, tak už budu vědět.... :idea:
lubo.k
Příspěvky: 16
Registrován: 12 lis 2007 00:03
Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » 14 říj 2008 23:03

Dlho bolo na dverách starej predajne napísane, že sa presťahovala oproti hlaváku. Inak je to tam naozaj pekné a so starou predajňou sa to nedá ani porovnať. Takisto obsluha je príjemná až na tú staršiu pani čo predáva vpredu hadry. Problém sú len ceny. Na to, že je to predajňa domácej zbrojovky má vyššie ceny ako ostatné pražské obchody.
rydlas
Příspěvky: 61
Registrován: 06 úno 2007 14:41

Příspěvek od rydlas » 15 říj 2008 08:02

jj, naproti pod šervůdem...

v první části maj hlavně myslivost, hadry, gumáky, všechno zelený a vzadu maj pultíky a kvéry..a je pravda, že moc nobl to je..ale všichni prodavači jsou dost ochotni a radi mi tam cokoliv bez problemu ukazali, i kdyz jsem si pak nic nekoupil... a nejsou vubec drahy oproti jinejm (kupoval jsem terce, naboje a takovyhle drobnosti a ceny priblizen stejny jako vsude...)
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 15 říj 2008 12:32

Včera jsem šel za kulturou a koukam krám co bejvalo CZUB obsadila firma DAVE western gun .... no kouknul jsme dovnitř, krámek vybavenej jako dřív skříněma po CZUB a nejchytřejší prodavač za pultem, pane tohle GAMO je nejsilnější vzduchovka na trhu to je silnější než Slavie ( no zeptal jsme se na rychlost a energii ) "co žééé" no když tvrdíte že je to nejsilnější tak povídejte..... no já se musím kouknout od papírůůůůů ... aha vy jste etdy asi znalec jakou to ma podle vás energii ??? Tohle mně řekne prodavač - - - vlastně podavač - - - no kecal obecný, zavolal na mne vedoucí nebo majitelku obchodu čerti vědí - - - ona na mne " jaká je tedy silná vzduchovka od CZUB " ja na ní " Slavia 634 " ( v krámku asi tak 10 lidí ) ona na mne " co to kecáte něco takového neexistuje " ja na ní " jděte před zrcadlo pořádně se do něj koukněte a nafackujte si ".... není nad znalce v krámu
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 15 říj 2008 16:40

TAK TO SI TVRĎÁK :lol: neni to Alexussssy tim že jsou specializovaní na westernové zbraně a ne "hračky" pro děti ? Byl jsem tam hned druhý den po otevření ,prodavač dost milej.Ukázala co jsem chtěl a výběr co se týče westernu je tam úžasnej.Když jsem koukal na "moderní" zbraně tak řekl : jo máme jen tohle specializujeme se hlavně na western a tohle je jen aby bylo pro všechny nebo tak nějak :D

Jinak nic ve zlém ale za takové řeči by jsi si před to zrcadlo mněl stoupnout sám :wink:

NO FLAME
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 15 říj 2008 21:35

2 Golf and Alex"

Oba máte v něčem pravdu. Když vím o tom kulové, tak to nebudu vychvalovat a nějak extrémně to nabízet např. "To je pane nejlepší vzduchovka na světě, kupte si ji". Kdo má mega obchodního ducha, tak to tak dělá, ale pak může narazit na člověka viz. alexxxus, který o tom ví daleko víc. To je nejhorší případ, když zákazník o tom ví víc než prodávající. Pak se těžko prodává. Zase jsem nekonfliktní typ, takže když se dostanu do situace jako alexxxus, tak se pousměji, poděkuji a nashledanou :D
Naposledy upravil(a) pussylala dne 15 říj 2008 22:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bendis
Příspěvky: 572
Registrován: 22 srp 2006 10:32
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

h

Příspěvek od Bendis » 15 říj 2008 21:51

to znam u sebe, ale u mě je výhoda že nejsem placen podle toho co prodam, takže lidem nabidnu to co chteji a ne co je pro mne vyhodne a hlavne moje prace je muj konicek a když nevim, řeknu sorry a zalovim na netu, takze ve svem oboru mam slusny prehled, takze rychle poznaji ze se bavi s obchodnikem, ale taky me stve kdyz se prodejci chovaji arogantně, asi proto sem poslednich par desitek tisic utatil po netu 8)
Bushnell Elite 3200 4-12x40AO osnova Ballistic + HW77 4,5mm http://forum.gunshop.cz/download.php?id=6556
Odpovědět