Nejvetsi "kver" ...

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Viper

Příspěvek od Viper » 26 pro 2005 12:56

Jo,Jo, souhlasím, že 200 nábojů z pušky má menší vliv. Já mluvil jen o pistolích a revolverech. Takového Tompsona bych taky bral. A když jsme u toho, jen tak na okraj, neví náhodou někdo po jaké době můžu žádat o výjimku kategorie A. Tedy tak abych měl aspoň nějakou naději, že ji dostanu. Znám totiž pár případů kdy to zcela nevyšlo. Třeba jeden chtěl M16+M203 a bylo mu řečeno - nefunkční granátomet a pušku jen na jednotlivé rány. Jenže úřad pro zkoušení zbraní řekl, že i když je zbraň upravená na střelbu jednotlivými ranami, tak má stále vzhled vojenké zbraně a nepovolí nákup. Tady se nabízí otázka na co tu kategorii A máme. A taky pokud nechci v tomto případě kupovat značku, tak mi stačí AR-15, která je věrnou kopií M16 a dostanu ji jako samonabíjecí pušku na béčko. Kdyžtak mě optavte.


Smazaný uživatel 111

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 26 pro 2005 14:26

Naději na to že dostaneš vyjímku na Thompsona nebo cokoliv ful-auto
máš asi největší kdyby si měl koncesi na výuku a výcvik střelby ze zbraní
kat. A .- jako normální člověk se k vyjímce jen těžko dostaneš :cry:
Na AR15 ti stačí ZP skupiny B a nákupní povolení.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 26 pro 2005 19:27

Já znám v okolí dva sběratele, kteří mají vyjímku na Ačko (z dob II sv. války). Ale popravdě - dát Policii klíče od baráku ve kteroukoliv denní i noční hodinu. To by mě mohlo vohrát!
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
jodon

Příspěvek od jodon » 26 pro 2005 21:05

Asi tak nějak. proč chceš sk. a??? Pokud to chceš pro radost tak ber v úvahu to že je ji těžké získat a dále pak musíš mít zbraně zabezpečené v trezoru apod. jak ukládá zákon (u sk. B je to skoro jedno). A pokud Ti jde si zastřílet dávkou je spousta akcí viz leiko apod kdy to jde i bez "A" nebo ted v lednu Střelná a kulomety u Vsetína, areál ZVS stačí číst stránky CZ hermex amyslím si že to docela stačí-

Jinak pokud chceš střílet nelegálně dávkou tak to snad jde bez problémů a snadno, pokud máš chechtáky.


BTW. už jsi slyšel o tom že střelba jednotlivými ranami je přesnější a navíc se tak dá střílet skoro 600 ran/min taky.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 25 zář 2008 23:38

Tak to téma trochu oživím. Hoďte sem nějaké kanóny.

Obrázek
Gary Reeder Ultimate Black Widow .500 Linebaugh
video http://www.teraasekeskus.com/videot.asp ... =2&offset=


Obrázek
Freedom Arms 83 Premier Grade .454 Casull
video http://www.teraasekeskus.com/videot.asp ... offset=all
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
osklivy

Příspěvek od osklivy » 26 zář 2008 08:49

nejveci kanon je revolver zeliska v razi 600 nitroexpres.

k ty vyjimce... jeden znamej ji ma a tvrdi mi ze policie ho muze navstivit az po zaslani oznamovaciho dopisu. nevim, prijde mi to divny....
Odpovědět