Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 15 čer 2008 15:02

Ak myslíš na cieľnik (hledí),tak je to jednoduché,treba vybrať ten tenký čapík z boku a je to!


Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
eM
Příspěvky: 316
Registrován: 25 čer 2007 19:06

Příspěvek od eM » 15 čer 2008 18:29

Díky, už je to hotovo.
dickeso

Příspěvek od dickeso » 16 čer 2008 17:23

Zdravím,

někde (myslím že to nebyl tento thread) jsem narazil na informaci o tom, že by se výroba 634ky měla přesouvat zpět ze SR do Uherského Brodu. Víte o tom někdo něco bližšího?

A ještě mě jedna věc napadla. Budu mít v brzké době cestu do SR a pojedu právě okolo UB a říkal jsem si bych si tu 634ku koupil přímo v podnikové prodejně (pokud se konečně rozmyslím, jestli chci tuto, nebo nějakou jinou;). Nicméně nevím jak je to se slovenskou legislativou. Je legální tuto vzduchovku převést přes hranice? Musel bych ji totiž koupit cestou tam, jelikož zpět pojedu v neděli (a předpokládám že v neděli otevřeno nemají;)
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 16 čer 2008 19:29

kludne ju kup, ja som ju kupoval v Brne este pred Schengenom, prevezena cez hranice v kufri auta a nijako nebola schovavana, a bez problemov, ta vzduchovka ma ledva 14J takze to neprekracuje ani slovensky 15J limit a bez akejkolvek upravy sa ta ista verzia pre Cesko predava aj pre Slovensko...
Naposledy upravil(a) tomcat dne 17 čer 2008 11:40, celkem upraveno 2 x.
LordTNTcz

Příspěvek od LordTNTcz » 17 čer 2008 09:41

neboj se vubec niceho. Ja jsem z Uherskeho Brodu a na slovensko jezdivam obcas strilet. V pohode sebou S634 beru. Hranice prejed pres Strani - Kvetna, tudma jezdim ja.
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 25 zář 2008 14:42

Zdravím, picnu to třeba sem :wink: Zdá se mi trošku nepohodlná spoušť, na starší Slávce 630, kterou máme doma chodí jak po másle, zatímco u 634, která má nastavitelný odpor spouště(snad to píšu správně) chodí nějak divně. Na začátku je několik mm vůle a pak, i když povolím ten regulační šroubek na min. pořád se mi to nezdá, jde to ještě pořád trochu ztuha a ta vůle na začátku se mi zdá děsná! :evil: Rozchodí se to? Co s tím? Zatím sem vystřílel jen asi 100 diabolek JSB.

Myslel sem, že prostě otočím tím šroubkem párkrát proti směru hod. ručiček a bude to, ale moc se mi to nezdá, nebo to má být tak jak to popisuju :?: :?:
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 25 zář 2008 16:19

pekne vystrielaj krabicku diaboliek ech to aspom trosku sadne, potom rozober a premaz...
Číča

Příspěvek od Číča » 25 zář 2008 16:51

Se svoji slavkou mam takovy problem... mam malou vuli,kdzy nabijim zbran mezi hlavni a zbytkem pusky. Kterym z tech 2 sroubu mam dotahnout a na co je ten druhy? Taky mam ted veliky problem ji natahnout,obcas toi dje hodne spatne. Chce to nekde promazat nebo je to neoc vaznejsiho? dekuji :)
pbrejsa
Příspěvky: 304
Registrován: 05 dub 2007 06:59
Bydliště: pha5

Příspěvek od pbrejsa » 25 zář 2008 17:45

Hele číčo,
ten menší zajišťuje polohu toho většího. Minimální vůli musíš zajistit. Tohle místo se často zadře, když se to s dotažením přežene. Není to ani drobré z pohledu přesnosti, hlaveň se pak zaklapne pokaždé jinak. Kruhové stopy po zadření, pokud tam jsou a asi v tvém případě budou, se musí odstranit zabroušením - jemným, např. kamenkou! nebo jiným odpovídajícím způsobem. Pak znova složit a po montáži ponechat minimální vůli! A pozor! použít mazadlo (vazelínu nebo ještě lépěji olejíček, které nepodporujou zadírání), ne všechny druhy jsou vhodné. Olej na šicí stroje a zbraně byl OK. Nevím jestli se ještě vyrábí? Konkor 101 je taky OK. A nezapomeň pravidelně dotahovat šrouby na předpažní. Jinak se šrouby brzy ulomí. A nevystřel si voko. Promiň, burčák perlí a tak jdu za ním. Měj se fajn.
Číča

Příspěvek od Číča » 25 zář 2008 21:02

pbrejsa: Dekuju moc :wink:

Ted jeste vyresit,proc s emi to tezko natahuje-co mam promazat?
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 25 zář 2008 21:16

To miesto kde je pripevnená hlaveň o ostatok vzduchovky. Treba občas aj vnímať čo čítaš (všetko čo potrebuješ vedieť napísal pbrejsa)Obrázek .
smoula
Příspěvky: 12
Registrován: 28 zář 2008 15:46

nova 634, problem?!

Příspěvek od smoula » 28 zář 2008 15:59

mam dotaz, mam uplne novou slavku 634, ale asi po 20 vystrelech se mi na ni objevili decentbe vydrene drazky viz. obr. vadi to moc? zda se, ye je to minimalni a je to jen lak , ale stejne :roll: to to nemuzou dotahnout z vyroby? si ji clovek znici sotva ji testne pri prvne rane :?

mam ji rozebrat i kdyz je nova a nejak vycistit a namazat? zkusenosti mam jen se staryma slavkama a to jen jako strelec z dob taboru :lol: tak bych nerad do ni zbytecne sahal.
Přílohy
vzduchovka 001 (2).JPG
Naposledy upravil(a) smoula dne 28 zář 2008 16:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 28 zář 2008 16:20

Tam se to vždycky odře, běhá to tam kov na kov.
Když to něčím mázneš, tak nic nezkazíš.
Ale věčně to mít černé nebudeš. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
smoula
Příspěvky: 12
Registrován: 28 zář 2008 15:46

Příspěvek od smoula » 28 zář 2008 18:50

no ja se prave trochu zdesil , po tom co napsal pbrejsa, abych tam nemel v tom pantu moc vydrene ty kruhove ryhy. jinak jsem u cizich vzduchovek po tom nepatral :lol: dotazene akorat a namazane by to melo byt uz z vyroby snad, kdyz je to fungl novy. az to budu mazat cele, tak jeste si asi napisu, kam co kapnout :)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 28 zář 2008 20:14

To je fuk, čím to mázneš. Já to mažu obyčejnou vazelínou, IMHO je to nejlepší, protože je tuhá a dlouho tam vydrží.
Pbrejsa to psal v tom smyslu, že někdo chce mít co nejmenší vůli mezi hlavní a pouzdrem, tak to fest přitahuje, tím pádem to jde ztuha a pak se diví že mu to tam dře.
Já to dotahuju tak, že prvně to utáhnu trochu víc a pak to povoluju až tak nějak do chvíle, kdy se při natažené vzduchovce hlaveň blemcá tam a zpátky volně jen svou vlastní vahou. Pak to hned zajistím tím pojistným šroubkem a je to.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět