Beretta 92

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 17 srp 2004 12:36

Nazdar vsetci. Chcel by som sa opytat, ci niekto z vas nema skusenosti so zbranou Beretta 92 FS alebo Brigadier, nakolko si ju chcem zakupit a rad by som uvital nejake prakticke informacie, resp. aky je medzi nimi rozdiel. Ako prislusnik ozbrojeneho zboru mam sluzobnu CZ 75 D compact a GLOCK 17. Vopred dakujem


Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 17 srp 2004 13:42

Takovejch zbrani... a jeste chces Berettu? Des do valky?
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 19 srp 2004 07:46

Kdeze do valky. Sukromnu nemam ziadnu a aj ked sa to manzelke nepaci - boji sa zbrani, urcite si nejaku zadovazim.
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 19 srp 2004 10:42

Dobrý!
Já jen slyšel, že Beretty 92 mají problém se zamykáním. Prý si na to stěžuje u US armáda, kteří ji mají jako služební zbraň. Jinak ale asi nářků moc není.
Já, coby milovník německých zbraní bych asi spíš koupil něco od Walthera, Siga, nebo HK. Použitých jich bude na trhu dost...
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 19 srp 2004 12:27

Diky. Uvazoval som aj nad SIGom P 226, ale cena, ktoru v obchode u nas pytaju je brutalna. Momentalne som takmer rozhodnuty pre Berettu, ale este pre istotu zbieram info a studujem clanky a recenzie.
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 20 srp 2004 08:22

Pokud nejste ze Slovenska, pak bych zkusil něco jako Bvs. Tam vím, že mají P228 v dobrém stavu. Pokud chcete slušnou zbraň, pak bych uvažoval nad Norincem za nějakých necelých 10000 Kč a pár tisíc dát puškaři ať doladí spoušť a cvakne dva závity na bicí pružině. Když vyberete zbraň s dobrými vůlemi tak je od originál Siga k nerozeznání (kromě popisu na závěru)). A nebo bych chvíli počkal. Po prázdninách se určitě nějaké P226 někde v komisi objeví.
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 20 srp 2004 08:37

Aktualita: BVS dneska inzeruje novou P226 od Siga v komisi. Neváhal bych bejt Váma...
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 28 srp 2004 13:29

Mně se to zdá na nošení v civilu docela neprakticky velké. Když jste zvyklý na G17, tak proč ne třeba G19, nebo 26 ?
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 19 pro 2004 10:16

Jenom bych chtěl podotknout, že Sig ení německá firma, ale švýcarská, ale jsou fakt kvalitní jako švýc. hodinky ale ta cena
Návštěvník

re:Beretta 92

Příspěvek od Návštěvník » 19 pro 2004 16:14

No od léta už Sig Sauer neexistuje. To, co se prodává v obchodech jako Sig P-xx, nebo SPC-xxxx ve skutečnosti vyrábí německá firma J.P. Sauer und sohne Gmbh. Sig se to jmenuje hlavně kvůli Američanům, kteří jsou na ochrannou známku zvyklí. Jeden z důvodů by taky mohla být kooperace mezi Sauerem a Sigem při vývoji.
Ale nic to neříká o faktu, že Sig (Sauer) je to nejpřesnější a výrobně nejpreciznější, co můžete dostat.
Pokud se podíváte do pistole, pochopíte, že najít stopu jakéhokoliv obráběcího nástroje je vlastně nemožné... Vůle nula. Všechno sedí tak jak má. Spolehlivost? Měl jsem P-229 a při asi 1900 výstřelech jsem měl ... asi dvě závady.
Odpovědět