Mireni a Spousteni kratkych zbrani.

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Fantan
Odborník na zbraně
Příspěvky: 363
Registrován: 23 pro 2005 22:27
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantan » 30 srp 2008 14:21

"Pracovitých" a všeznalých dobráků, kteří všude byli dvakrát je všude dost - viz přechytralý plukovník Kreml z policejního prezidia. Znal jsem jich ze své kontrolní působnosti moře!
Zkus to opačně: přidělej si na auto (motorku) ty LED světla na kolo a přemluv dopraváky, že je to denní osvětlení, řádně schválené pro provoz na pozemních komunikacích!


Když je Walther 7,65 dobrý pro J.Bonda, je dobrý i pro mne :D !
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 30 srp 2008 14:48

admix nechápe toto:
epetr2008 píše:Nebo si chceš dát zakázanej doplněk na zbraň jakékoliv kategorie? Ach jo.


Jestli si to namontujete na auto, hračku nebo pinďu je už vaše věc.
O tom se nepřu, předpisy které toto upravují neznám a hádat se o tom nebudu, nemůžu a nechci.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 30 srp 2008 18:23

epetr2008 píše:2 reaktor

Čoveče a já myslel že jsi ten boreček :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
čoveče, taky sem si myslel že umím střílet, ale po tom cos napsal že se udržíš převážně v černým na 10 metrů od boku sem zjistil že su vlastně amatér a že musím dát svýmu trenérovy z klubu tvou adresu. Ať se mnou neztrácí čas. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 srp 2008 18:26

To- reaktor
Co řešíš?Však víš že jsme parta amatérů tak co se budeme dohadovat.Třeba já netrefím zavřenou stodolu zevnitř a vůbec mně to neštve,hlavně že je rána.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 31 srp 2008 12:17

epetr2008 píše:admix nechápe toto:
epetr2008 píše:Nebo si chceš dát zakázanej doplněk na zbraň jakékoliv kategorie? Ach jo.


Jestli si to namontujete na auto, hračku nebo pinďu je už vaše věc.
O tom se nepřu, předpisy které toto upravují neznám a hádat se o tom nebudu, nemůžu a nechci.
Ja to chapu, ale ty zjevne nechapes rozdil mezi zbrani kategorie D, laserovym zamerovacem kategorie A, hrackou od congu a "laserovym zamerovacem" od congu :) Nevermind, nechci zatezovat tvoji inteligenci takovyma faktickyma poznamkama, nacelniku
Odpovědět