Duchodce strilel vzduchovkou po hrajicich si detech

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 28 črc 2008 20:28

:roll: Já myslím že nemá cenu to nějak rozmazávat, všichni víme co takoví parchanti dokážou... I já (i když mi bude 25 a pubertu mám ještě v živé paměti), když vidím někde partu takových malých zmetků jak dělají bordel, mám kolikrát sto chutí mezi ně vlítnout a normálně je pomlátit na hromadu - děti neděti, ať si říká kdo chce co chce, zejména jejich rodiče kteří ví kulový o tom co jejich synáček dělá když zrovna není doma. Řekněme si to na rovinu - jejich chování je v dnešní době katastrofa, a nebude to lepší... Tím nechci hájit toho důchodce, protože kdo ví co je to zač, třeba je fakt divnej, a nebo mu jen ruply nervy... Každopádně nemá smysl nafukovat nějakou bublinu stylem vzduchovka je nebezpečná zbraň, protože do tohoto scénáře je lehce dosaditelná jakákoliv jiná zbraň, ať už volně prodejná, nebo na ZP. A tak děkujme bohu že ten důchodce není samuraj, válečnej veterán nebo Robin Hood, to by to asi jinak vypadalo... :twisted:


myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 28 črc 2008 20:47

Pán by si měl přečíst toto forum. Něco přesnějšího by mu určitě bodlo, aby nemusel vylejzat na ulici :)
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 29 črc 2008 08:18

Pán byl pěkně nepříjemnej.Já bych mu dal kriminál..Nebo to znamená,že můžu střílet vzduchovkou do lidí?A dostanu pokutu 3000Kč? :D
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 29 črc 2008 08:41

Pánové a víte, že se tomu důchodci příliš nedivím - přestože jeho jednání neobhajuji. Máme střelnici kousek za městem, ale ne tak daleko, aby místním hajzlíkům z nedalekýho sídliště bylo líno tam pěšky dojít. Bohužel střelnice není trvale pod dohledem správce, jak to na klubových střelnicích bývá. Že tam často sbíráme flašky od chlastu a napichujeme na klacek šprcky, to mi příliš nevadí - ať se mládí vydovádí, když tam zrovna nikdo nestřílí. Ale že ti parchanti jsou schopni zničit cokoli, co zničit lze a že už jsou tak voprsklí, že když je tam náhodou vyhmátnete - teda momentálně nic neničili, tak jsem je jen vykázal ze soukromýho pozemku - tak jen velmi neochotně s příslušnejma kecama opouštějí svoje "mejdanoviště", to se mi samotnýmu taurus vzpouzí v holstru, jak by chtel ven. Tihle smrádkové jako by se ve škole učili, jak člověka co nejlíp vyštengrovat, aby udělal nejakou nepředloženost, aby pak po něm mohli rajtovat. Někdy to je skutečně velký sebezapření se udržet. Toho chlapíka neznám, možná je to psychopat, možná mu vážně jen ujely nervy a TV NOVA se jako náhodou zeptala "těch správnejch" sousedů. Každopádně je to zavrženíhodné, ale pochopitelné.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 29 črc 2008 11:21

Někdy to je skutečně velký sebezapření se udržet.
Týmto si povedal všetko.
Fakt obdivujem učiteľov, že to s dnešnou mládežou vydržia (ja byť učiteľ tak by som im asi o hlavy otĺkol teleskop :) ).
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 29 črc 2008 12:31

Alexxxus píše:... , měl po nich mrsknout jablkem ( napřed ho ale vyndat z mrazáku ) ,...
...nebo aspoň ten mrazák před hodem odpojit od elektřiny, jinak by ho mohla šňůra přibrzdit či vychýlit
:lol:
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 29 črc 2008 12:46

2harpplayer
jj a je to čím dál tím horší, když si vzpomenu jaký to bylo za nás a co se děje u máti na základce teď, co vše musí řešit a co ti haranti dělají a dovolují... není tejden 14dní aby tam nebyly policajti a když už se neřeší ti spratci tak zas debilní rodiče, kteří vždy přilítnou jak velká voda nadávají, vyhrožují ředitelce, zástupkyním, volají inspekci MŠ jakto, že si dovolují kárat a trestat toho jejich miláčka který nikdy nic neudělal, je to svatoušek a spikli se proti němu učitelé a on je ve všem nevině chudáček....nejen spratci ale spousta rodičů by potřebovala "řádnou výchovu"
Smazaný uživatel 3736

:o(

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 29 črc 2008 21:36

Byvam na prizemi na velmi rusnom sidlisku, vo velmi rusnej casti. Pridite ku mne na navstevu vecer v piatok a v sobotu a vyjdite na balkon. A hlavne si neberte zbrane so sebou. Radsej aj kvetinace z balkona upracem. Takze tomu dochodcovi sa ani necudujem, uz toho mal dost..! :o(
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 29 črc 2008 23:00

tak nějak,vim jak s moji holkou mlátí puberta.A nejvíc mně nasere když mi řekne "já za to nemůžu že jsem v pubertě" jak jsem ji nikdy nefackoval ted po ní startuju jak trabant a rovnou po hubě . Včera si zlomila zápěstí tak jsem na ní zvědavej :roll:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 30 črc 2008 16:31

Tak preci jen selskej rozum (?spravedlnost?) zvitezi a pan snad pujde na rekreaci za "statni penize".
http://www.novinky.cz/clanek/146159-za- ... ezeni.html
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 30 črc 2008 16:37

a co tie deti? tie za vytrznictvo nepojdu nikam na statnu utratu? inymi slovami ich spravanie je OK?
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 30 črc 2008 20:24

To prece nikdo netvrdi!

Ale je to podobne, jako by Te za prekroceni rychlosti policista posterli.
Bude az druharade, jak by jsi mel byt potrestan Ty.
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 30 črc 2008 22:13

_stalker_> inu to by najednou lidi jezdili hezky predpisove kdyby flojdi posilali na zlobive ridice vcelicky :D:D:D Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 31 črc 2008 00:10

To rozhodne...a kdyby dali prez hubu, kazdemu statnimu zamestnanci co lze, tak by na ruce dostali lazne.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 31 črc 2008 15:11

Sorry: Pro politickou nekorektnost vymazáno.
Odpovědět