Norinco NC 228 - v Brne

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Horan
Příspěvky: 52
Registrován: 11 črc 2008 11:28

Norinco NC 228 - v Brne

Příspěvek od Horan » 16 črc 2008 16:20

Norinco je jeden s favoritu na koupi. jak jsem pochopil z ruznych diskuzi a rad znamych zkusenych strelcu, je potreba vybrat dobry kousek. Proto by me zajimalo kde se da v Brne vybrat-kde maji vice kusu a da se s prodejcem domluvit. Jak rika nadpis jde mi o Norinco NC 228. V diskuzi o Norincu samotnem jsem nasel zmineneho pana Krachlika, ale nebyl tam kontak.
Diky


Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 16 črc 2008 17:28

ne Krachlík ale Kachlík.
Občas Norinco mívají v Alfa-proj na šumavské, kde Pekařík osobně vybírá vcelku slušný kousky, ale jestli mají větší výběr přímo na prodejně, tak to netuším....
Horan
Příspěvky: 52
Registrován: 11 črc 2008 11:28

Příspěvek od Horan » 24 črc 2008 08:49

Alfonss: diky za tip

Pokud jeste nekoho toto tema zajima, tak tady mam update: Obe zminene firmy budou asi solidni, protoze oba mi do telefonu rekli, ze momentalne tento model nemaji, jelikoz dodavatel nedovezl zadne "dobre" Takze snad priste.
Oba mi nabidli jine modely od Norinca...Pan z Alfy mi primo rekl, ze to prebira aby mu to lidi nereklamovali, ze pro nej je to otrava a jeste by mu nastvani zakaznici kazili jmeno.

Takze si pockam
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 24 črc 2008 09:27

Teda i po tom, co jsi od nich právě slyšel, to pořád ještě chceš koupit? :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Horan
Příspěvky: 52
Registrován: 11 črc 2008 11:28

Příspěvek od Horan » 24 črc 2008 10:02

Kubajzz: Chapu tvuj udiv, ale popisu ti muj myslenkovy pochod :-)
Po vyhodnoceni ruznych zdroju informaci jsem usoudil, ze Norinco je zbran s dobrym pomerem cena/vykon, ale musi se vybrat dobry kus --> pokud tyto dobre kusy vybere uz prodejce, tim lip pro me. Az nejake jim vybrane budou na prodejne, tak si pujdu taky vybrat se skusenym strelcem. Jesli vyberem, tak koupim zbran za cca 10 000 s 2 letou zarukou. Jasne ze se muze stat, ze se tam neco posere a budou tvrdit ze na to se zaruka nevstahuje (nemam vliv na funkcnost) ale to se ti muze stat s CZ stejne jako s Glockem (viz diskuze o "vypadanem vyvrtu hlavne")
Odpovědět