V cem nosity ty svoje prskavky

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 19 čer 2008 11:53

Luigi: nějak mi uniká smysl Tvýho příspěvku.....

Dong: To vypadá docela dobře, dělají to i v menších velikostech? Přece jen LS40 je menší než G17 a nechci s sebou tahat takovou velkou krávu...


dong
Příspěvky: 60
Registrován: 24 říj 2007 20:42

Příspěvek od dong » 19 čer 2008 12:14

jbiker píše:Ta je taky pěkná, ale Maxpedition se mi líbí (alespoň na obrázku) o chlup víc. Na Cop mi trochu vadí ten plonkovej sucháč na přední chlopni.
On neni plonkovej...az se dostanu dom tak ti sem hodim proc :-)
Alfonss píše: Dong: To vypadá docela dobře, dělají to i v menších velikostech? Přece jen LS40 je menší než G17 a nechci s sebou tahat takovou velkou krávu...
Bohuzel delaji jen jednu velikost i stranu. Pouze mas na vyber ze dvou barev. No a snad se vecer dokopu k ukazani fotek co sem fotil u meridla :-)
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 19 čer 2008 12:33

To bych Ti byl vděčnej za fotky s metrem, docela se mi to totiž líbí. Je tam kromě pistole místo i na peněženku nebo mobil? kolik tam vleze zásobníků (jednořadých)?
jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Příspěvek od jbiker » 19 čer 2008 13:24

dong píše: On neni plonkovej...az se dostanu dom tak ti sem hodim proc :-)
Tak jestli to je nějaká vychytávka, to by byla jiná. Myslel jsem, že je to jen místo na přilepení "Pomáhat a chránit" :)
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 19 čer 2008 15:30

Takže tady jsou nějaké fotečky. Pro začátek co divnitř například můžete naskládat.
Obrázek
Když je brašna takhle plná, je celkem dost široká, ale zase v ní odnesete bez problémů a pohodlně spoustu věcí. Dá se použít taky jako střelecká taška.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Otevřená brašna se zvednutou přední chlopní, otevřenými kapsami a hlavní kapsou. Jedna kapsa na zip je na chlopni, další je pod chlopní např. na doklady, jedna na zip vlevo a dvě vpravo.
Další kapsy otevřené jsou pod chlopní, v kapse na doklady a dvě přihrádky jsou v hlavní kapse. Ta je na zatahovací límec který nemusíte zatahovat, ale jen zastrčite dovnitř.
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Pod tím vším je kapsa na zbraň, já tam nosím Dcompact, ale zkoušel jsem i velkou Čízu a vešla se, takže G17 by se myslím měl vlézt taky.
Vevnitř je suchý zips pro přichycení pouzdra. Myslím že by tam šlo vložit kdejaké látkové pouzdro(možná když tak trochu přizpůsobit), Maxpedition prodává univerzální holster, nicméně já jsem to vyřešil tak,
že jsem si z širšich suchých zipů vytvořil, dejme tomu popruh, který zbraň drži bez problémů uvnitř.
ObrázekObrázek
Když máte hlavní kapsu prázdnou, dá se chlopeň přitáhnout tak, že je brašna hodně placatá. Nosí se samozřejmě ještě lépe,
hodně kopíruje tělo a když ji navíc připnete k opasku, není problém ani na kole nebo při běhu.
ObrázekObrázekObrázek
K brašně je ještě sundavací polstrovaný popruh na suchý zip.
ObrázekObrázek
Samozřejmě se částečně jedná o modulární systém, takže na různá místa můžete přidávat další kapsy, nebo menší brašny.
Výrobce:
http://www.maxpedition.com/
Ještě se můžete mrknout tady:
http://the-gadgeteer.com/review/maxpedi ... _versapack
http://the-gadgeteer.com/review/maxpedi ... _versapack
Jsou tam taky fotky brašny v jiné barvě + něco o brašně Jumbo a taky i jiných brašnách

to Alfonss: Na LS je to pravda trochu větší, záleží co všechno sebou nosíš. Ale jinak zrovna např. Maxpedition má různých brašen spoustu, takže by se dalo určitě něco vybrat. Kolega má třeba ledvinku a nedá na ni dopustit.
Si vis pacem, para bellum.
jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Příspěvek od jbiker » 19 čer 2008 22:07

Perfektní popis a fotky, dík ! Koukám, že na té velké chlopni je taky zvenku sucháč. Na stránce výrobce jsou dvě fotky, na jedné je na druhé ne, v recenzi na tom odkazu je taky bez něho. Já si nekrytýma sucháčema už zničil dost oblečení, tak nevím ...
dong
Příspěvky: 60
Registrován: 24 říj 2007 20:42

Příspěvek od dong » 20 čer 2008 07:09

Tady sou slibena fota me brasny:
S metrem:
Obrázek
Obrázek
Otevrena:
Obrázek
Obrázek
Z druhe strany:
Obrázek
Z boku:
Obrázek

Jsou tam vevnitr jeste vnitrni kapsy, ale ty nevim jak bych vyfotil :-)
Nikdy sem zatim nezkousel co se do ni vejde jako Lugerman, ale bezne veci se vzdy vesly (teda krome svaciny :-) ...i kdyz samotna taky, ale s vecmi uz ne)
P.S: S tema stinama sem moc udelat nedokazal, to slunicko palilo fest :-)
jbiker píše:Tak jestli to je nějaká vychytávka, to by byla jiná. Myslel jsem, že je to jen místo na přilepení "Pomáhat a chránit" :)
Je to presne tak jak si myslel:
Obrázek
(napis je v cene :-) )
Bobby_s_Lugerem
Příspěvky: 104
Registrován: 20 lis 2006 09:27
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Bobby_s_Lugerem » 20 čer 2008 08:14

V létě nosím v černé "Dastě", a doporučuji. Díky 2 suchým zipům na vnitřní straně se dá chytit za opasek, a ani se nehne. Zip drží, samovolně se, zatím neotevírá. Jediné, co nechápu jsou 2 horizontální pouzdra - na suchý zip a sponu - umístěná po stranách kapsy na zbraň. Nokia 6310 se tam vejde s odřenejma ušima, menší mobil, klíče, kasr - prostě propadnou ven... A na pití 0,3 litru je to zas malé...:-). Celkové resumé na nošení zbraně, a k tomu to je, je fakt výtečné. Na zimu vnitřní opaskové Bianchi S3, uncle mike´s. A taky spokojenost.
Oldřich
Příspěvky: 36
Registrován: 05 srp 2006 18:59
Bydliště: Rudná u Prahy

Příspěvek od Oldřich » 21 čer 2008 18:19

Taky se přidám. Stejně jako luigi mám i já v oblibě výrobky mistra R.Zlýho z K.M. Saddlery.
To hnědý samosvorný pouzdro je na ČZ 75 P-01 a černý s pojistkou Milec je na Steyr M9-A1.
Kevina nosím v "dokladovce", kterou nabízí střelnice Leiko. Trochu se ještě trápim při nácviku jeho tasení, hlavně nahmátnutí a uchopení takovýho prcka, ale podává se to.
Nechci příliš prozrazovat celkovou podobu, tak jen výřez pro představu s otevřenou chlopní.
Přílohy
IMG_0010.jpg
IMG_0009.jpg
IMG_0008.jpg
Jeden z nejhezčích pohledů na svět je přez mířidla zbraně.!!Z té správné strany!!
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Příspěvek od dykmore » 21 čer 2008 20:01

Tak k noseni prskavek 2 poznamky mam:

Za prve se nekdo ptal,proc je nosime-v mem pripade vzdycky,kdy pistoli nekam nesu..vzhledem k tomu,ze mam jen jednu kratkou,tak nest ji v kufru nebo v batohu na strelnici-docela riziko. Pribehne nejaky opaleny rychlonozka nebo dva,vyrvou mi to a co ja pak.. Kufr tak vlastne vyuzivam jen na skladovani doma v trezoru,venku velmi vyjimecne. Pak taky chodim fotit casto sam v noci do okrajovych ctvrti v ov a reknu vam-kdyz tahate stativ,2 fotaky a plnou brasnu objektivu,tak to zelezo v podpazi vylozene hreje! :)

A za druhe-jak nosit? Ja mam podpazni vyklopku dasta. Nevyhoda jedina-s nalepenym smirkem na zaveru pro uchop opravdu nefunguje. Ale jinak vynikajici! Pro letni vedra jsem ji lehce upravil-ustrihl jsem uchyceni k pasku,dasta bimba,ale nicemu to nevadi-v predklonu furt drzi na miste(priblizne),taseni bez problemu. Takze moje summer kombinace je triko,dasta a kosile s kratkym rukavem. Nekdo rekne,ze se pri 30 stupnich C upecu,ale prave naopak.. Kdo byl na vojne a je v maximalnim vedru zvykly chodit v kosili s vazankou a bluze,mozna vi,co mam na mysli :)
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 23 čer 2008 22:20

Tak napřed k tomu suchému zipu. Oblečení netrhá, je to ta látková část, takže je to v pohodě. Nejsou s tím naprosto žádné problémy.
Taky nějak nemůžete najít brašnu na stránkách toho e-shopu. Tady je tedy stránka s výrobky Maxpedition:
http://www.noze-nuz.com/maxpedition/maxpedition.php
A tady je odkaz přímo na brašnu:
http://www.noze-nuz.com/maxpedition/MX403B.php
Doufám, že nikomu nebudou ty odkazy vadit.
Si vis pacem, para bellum.
Uživatelský avatar
marta
Příspěvky: 28
Registrován: 04 říj 2009 20:47

Re: V cem nosity ty svoje prskavky

Příspěvek od marta » 13 led 2010 19:55

Ahoj,nevíte prosím někdo jestli se vleze CZ75 do pouzdra na P.38? Jde mi o to že bych v něm nosila 75 při rybaření,byla by chráněná před vodou a taky by takové pouzdro myslím splnilo podmínku skrytého nošení.
Přílohy
Pouzdro-na-zbran-P38-[www_repliky_info]-photo-detail-18260300.jpg
Pouzdro-na-zbran-P38-[www_repliky_info]-photo-detail-18260300.jpg (43.21 KiB) Zobrazeno 1240 x
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: V cem nosity ty svoje prskavky

Příspěvek od reaktor » 13 led 2010 20:11

já nosím na střelnicu v tomto, má to 2 oddělené komory na pušky a do bočních kapes se dají dát 3 krátký a k tomu všechno příslušenství se tam v pohodě vejde. lidi sou závistivý mrchy a když si myslí že jdu na ryby tak nemají blbý hemzy. :D


http://www.topfish.cz/rybarske/tasky-ru ... _id=001603
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: V cem nosity ty svoje prskavky

Příspěvek od Artifex » 13 led 2010 20:16

Nevejde se tam protože P1/P38 nemají hlaveň schovanou v závěru dá-li se to tak říci.

Jinak svoji krochnu mám v originálních pouzdrech na ni vytvořených státními složkami: vojenské opaskové a podpažní policejní:
Obrázek
a teď mi na poštu dorazila jedna Dasta:
Obrázek
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Uživatelský avatar
marta
Příspěvky: 28
Registrován: 04 říj 2009 20:47

Re: V cem nosity ty svoje prskavky

Příspěvek od marta » 13 led 2010 20:27

xerxes - to jsem si právě nebyla jistá,kvůli té hlavni.Tvoje pouzdra na 82 jsou ten styl co hledám,vejde se do nich 75? Nebo dělá se podobné uzavřené pouzdro přímo na CZ75?
Odpovědět