havarie zbrani

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

vlčák

Příspěvek od vlčák » 24 kvě 2008 19:35

jo , ty láhve jsem tam taky viděl , ale nedával jsem to sem , protože to se selhanými zbraněmi nemá moc společného ...
selhané RPG -
kanadská verze :-)
selhané torpédo -
kanon co spustil při nabíjení -
přiznávám že už to tu většinou někde bylo , ale kdo to má hledat :-)
jinak je to fórum o havarovaných zbraních, tak jestli něco máte, nebo najdete nějakou fotku tak to sem dejte , pokud možno i s popisem co se stalo , jaká byla příčina a tak ...


maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 09 čer 2008 11:55

revolver Dragon,v nepoškozeném stavu tak 50tisíc dolarů, v tomto ??.Událost je ovšem dobová,takže pokud se jedná o zbraň z bojiště,mohla by se cena díky poškození i zvýšit.
/Všimněme si palečníku-nejedná se o Coltův výrobek,ale o Tuckera /
Přílohy
dragon-no-81-hammer.jpg
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 09 čer 2008 12:12

Já jsem v sobotu viděl SVI kterýmu praskl lauf :) A pak si takovej "krám" kupte :)
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 09 čer 2008 12:27

to Alfonss: Nevíš co bylo příčinou té nehody?
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 09 čer 2008 12:35

nevim, prostě to ruplo. A ten kokot španělskej mi to nebyl schopnej vysvětlit :)
vlčák

Příspěvek od vlčák » 09 čer 2008 21:25

- řekl bych že vada nateriálu , je to taková krásná a okousaná díra, není to vyvalené, řekl bych, že tam byla zakovaná nějaká pecka , nebo trhlina, kdyby to bylo moc naládované , tak by se to roztrhlo po celé délce , jak si můžete všimnout na obrázcích z předchozích stran 8)
( pecka - zaválcovaný kus okuje , nebo kus mizerného materiálu který se nespojil s výkovkem , většinou vznikají na povrchu , jak se při kování / válcování hrne materiál , stejně vznikají i trhliny v materiálu )
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 14 čer 2008 14:33

koukněte sem:
http://images.google.de/imgres?imgurl=h ... s%26sa%3DN
to se může stát každému,kdo má těžký revolver.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
vlčák

Příspěvek od vlčák » 14 čer 2008 20:22

jestli to dobře chápu , tak to blbě držel a plyny , co odfukují mezi válcem a hlavní , mu „trošku“ pošramotili palec ? :lol:
- jinak je to hezká sbírka ilegálních zbraní , docela hezká je ta střílející „tužka“ co vypadá jako šroub s matkou a dá se bezva schovat do nářadí ... :D taky ta schovávačka na peníze a dokumenty, co vypadá jako posrané slipy , je docela originální :idea: kdo by se v tom hrabal :lol:
Odpovědět