Americka vojenska zakladna na uzemi CR

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět

Chceme u nás americkou základnu?

ANO
74
40%
NE
110
60%
 
Celkem hlasů: 184
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 čer 2008 22:47

Proč by si nemohl stát vyhlásit kdokoli?Naposledy si vlastní stát udělala Kosovská Mafie a naši ho bez problému uznaly.Tak mi nejde do hlavy proč zcela identické chování u nás odsuzují?Asi to chce aby nás Amíci vybombardovaly,dojel sem unprofor a to nás naučí chtít dodržovat zákony po menšinách!!!


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 02 čer 2008 23:01

no,to si jistě může vyhlásit kdokoliv,dokonce i u nás byla v r. 45 vyhlášená Mohelnská republika rad,ale musí si ten svůj kus země na původním majiteli vybojovat ,což ta výše jmenovaná republika jaksi nezvládla a tudíž se o ní ani neví a jak to bude u těch grínpísáků to teď uvidíme.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 02 čer 2008 23:03

maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 čer 2008 07:31

není to první stát,který si grínpísáci vytvořili,jeden(Waveland) už mají kdesi v severním moři,takže ví jak na to a tím pádem bych to nebral na lehkou váhu.Pokus o dezintegraci republiky musí být jako projev zrady a nepřátelství exemplárně potrestán a na samu organizaci greenpeace mělo by se pohlížet jako na organizaci zločineckou.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 03 čer 2008 08:14

Je to jednoduché, stát je třeba uznat, následně vyhlásit separatistům válku, požádat spojence (USA), ať mám je přijdou poct pobít. Spojenci mohou na dobitém území zůstat a postavit si tam svůj radar. :twisted: :twisted:
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 03 čer 2008 11:03

Myslim, že na ně není potřeba USA. Stačí jeden vrtulník Mi-24, který tu špinavou práci udělá... :twisted:
http://img231.imageshack.us/img231/8561/pict019xu0.jpg
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 03 čer 2008 11:58

Karl Třaskavina píše:Je to jednoduché, stát je třeba uznat, následně vyhlásit separatistům válku, požádat spojence (USA), ať mám je přijdou poct pobít. Spojenci mohou na dobitém území zůstat a postavit si tam svůj radar. :twisted: :twisted:
Tak to je opravdu elegantní řešení! :lol:
Pak radar bude na území jiného státu a nás to nemusí zajímat.
Protože co je nám do nějakého zahraničí, tam ať si dělají co chtějí, my v Česku to vždycky v koutě nějak přečkáme. Hlavně se do ničeho nezamíchat a pokud možno to hrát na obě strany.
Takže Američany pozveme na pomoc, ale potom je hlasitě odsoudíme. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 04 čer 2008 17:29

Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 04 čer 2008 18:07

A tak na to hledím není možná!!!Lidé dostávají rozum???Asi jim přestal vadit statistický průzkum,že ano říkají vzdělaní voliči ODS.A ne říkají tupí manuálové volící Komunisty.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 04 čer 2008 19:47

Ono lze vyhlásit nový stát na úžemí jiného státu, aniž by bylo území dobito nebo odkoupeno? To jsou mi novinky
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 05 čer 2008 21:06

Nelze, je to vlastizrada :)
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 05 čer 2008 22:18

No zase filozoficky pojem vlast asi počítá s tím že se vlast o občany stará a dělá vše pro jejich blaho,v opačném případě to je macecha a čím dříve bude po ní tím lépe :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 06 čer 2008 11:07

2 edelweiss-takovými úvahami se začíná zrada.
Jo,v bejvalým režimu,to by se s nima jinak zatočilo.Tihle intelektuálové jsou vředem společnosti.Poznám je na první pohled-mají v sobě něco drzého .Nejraději bych je zastřelil.Bohužel ani bývalý režim v tom nebyl důsledný a proto tak dopadl-a teď se tihle paraziti pustili do rozvracení republiky.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 06 čer 2008 13:04

Jak říkám filozoficky má státotvornost či patriotizmus v ČR na sobě trhliny jako Titanik.Nezbývá než konstatovat že v případě krize jede každý sám za sebe a na ty nahoře se pro jejich totální nekompetentnost a zbabělost,naprosto nelze spolehnout.Už proto mi vadí že chtějí něco prosazovat.
:twisted:

Edit:mněl jsem to jako čuník ,tak pardon.
Naposledy upravil(a) edelweiss dne 06 čer 2008 17:39, celkem upraveno 1 x.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 06 čer 2008 17:27

2 edelweiss-rozumím,ač nesouhlasím- vzhledem k hrdé historii kterou máme za sebou můžeme doufat v úspěšnou budoucnost a bezesporu nic nenaznačuje ,že by naše přítomnost kterou žijeme,byla nějak méněcenná,takže to co říkáš vychází z přehnané sebekritiky. Ta nekompetentnost vlády je taky spíš už minulost,dnes tam jsou poměrně erudovaní lidé,bohužel opozici máme nekvalitní,sprostou a negativistickou.
Nicméně to neznamená,že bychom si jako občané měli nechat líbit drzé rejdy nějakých grínpísáků,kteří chtějí zničit všechno to,co nám zanechaly předchozí generace.Každý Čech ať na ně plivne jako na odrodilce a ať jim uškodí podle svých možností .
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Odpovědět