Taurus a kvalita

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Silver CB

Příspěvek od Silver CB » 22 dub 2008 15:03

Musím se zastat Tauruse - mám od loňska šestipalcovou 608 a ta je opravdu bez chyb. Taktéž jsem vybíral ze tří kousků, ale ani na těch dvou zbývajících jsem nic podstatného nevypozoroval (jen tužší otáčení bubnu, ale ještě v pohodě). Mám s čím srovnávat , SW mám také, jen menší :D


X-Pert

Příspěvek od X-Pert » 18 kvě 2008 20:50

Dobrý večer páni. Chcel by som sa s vami podeliť o skúsenosť z minulého týždňa. Boli sme si s kolegami zastrieľať na neďalekej strelnici. Dvaja kolegovia s G-17, kolega s taurusom PT92 AF a ja s taurusom PT99 AFS. Ja som tam šiel s cieľom okukať si svoje prvé železo. Všetko išlo fantasticky. Géčka šlapali ako vždy bez zaváhania, ja som si zo svojou PT99- tkou porozumel od prvej chvíle, všetko bez problémov. Keď ale kolega dostreľoval improvizovaný stage, po poslednom výstrele mu nedorazil záver a nedalo sa s jeho 92-kou ani pohnúť. Dôvod? Prasknutá a následne pravdepodobne odutá hlaveň!!! Je nutné ale dodať, že to bola zbraň kupovaná od nevedno koľkého majiteľa a s nevedno koľkými vystrieľanými nábojmi. Na pohľad bolo zrejmé, že už má čo-to odžité... Chcel by som sa vás opýtať, či má niekto nejaké skúsenosti, s kupovaním hlavne a s cenovou náročnosťou takejto súčiastky. Tiež by som sa vás chcel opýtať akým spôsobom, by bolo možné dostať takto šprajcnutú hlaveň zo záveru. Ono sa nám ju totiž do teraz nepodarilo rozobrať... :oops:
Pokúsim sa dodať aj nejaké foto.
Za všetky vaše reakcie ďakujem.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 19 kvě 2008 18:48

Zbytek pistole zahodit a příště nekupovat zajíce v pytli. :lol:

Hoď sem foto,nebo alespoň zkus líp popsat, jak je to šprajclý...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Odpovědět