Myslivec si spletl kolegu s kancem a prostrelil mu panev

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 11 kvě 2008 14:30

ženy by dělali myslivost určitě líp :wink:
http://www.feministky.com/index.php?opt ... 6&Itemid=1

Možná, že už to někdo z vás viděl na lovectvi...Dovolil jsem si napsat taky názor do diskuze pod článkem. :oops:


happymoos

Příspěvek od happymoos » 11 kvě 2008 15:26

ty vole to je síla, takhle už jsem se dlouho nenasmál
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 11 kvě 2008 15:29

"Kdyby to dělali ženy, tak by sme si s těma zvířatama povídali, hladili je, dávali injekce aby byly zdraví a tak. Taky by sme sázeli stromy a občas i loupali kůru, aby stromy nebyly tak těžký, protože je prokázáno, že lehčí strom vyroste výše."

:lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artifex » 11 kvě 2008 15:44

Hlavně jak ti leleni žerou šišky ze stromů :D :D :D
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 11 kvě 2008 15:51

Teda fakt nevím, co ty povinné střelby u myslivců vyřeší. Podle mě nic. Nebo to si jako pak myslivec nesplete chlapa s prasetem? Nebo po střelbách už nebude tlouct hřebíky do stromu nebo nebude pytlačit nebo nebude střílet lidem psy a kočky?
Já jsem pro ty střelby ledaže by to bylo pořádné síto, aby těch myslivců pěkně ubylo.
Prostě kdo nenastřílí na sto metrů z pěti ran subMOA, tak nedostane lovecký lístek. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 11 kvě 2008 15:55

Kubajzi vzbuď se a přestaň plácat nesmysly. Na myslivost není třeba střílet submoa. Dokonce ani na vojenskou odstřelovačku není nezbytný požadavek submoa (moa se bere jako přijatelné) a to střílí z mnohem stabilnějších poloh než myslivci. Spíš jde o to, aby byli se zásahem v odpovídající zóně a ne o metr vedle. Už bylo pár případů kdy si kule našla cestu poměrně hodně hustě zarostlým lesem
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 11 kvě 2008 16:09

Ještě jsem zapomněl dodat, že ve stoje.
Čím míň jich bude, tím líp.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 11 kvě 2008 17:20

To je vono Kubajzz :P na sto metrů do dvacetikoruny,ale pro všechny střelce i lukostřelce flusbrokáče a kušaře.....a máme definitivně jedno sportovní odvětví vyřešené :lol: :P :lol:
Aquila non captat muscas
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 11 kvě 2008 19:06

2 Shiva:
Já neporovnávám chování řidičů a myslivců, já porovnávám přístup bulvarních médií k daným skupinám, taky netvrdím ,že zato samy nemůžem já říkám ano můžem ,ale reportáže typu " začíná lovecká sezóna, doporučujeme nevycházet ven aby vás nějaký myslivec nesmáznul" tomu veřejnýmu mínění taky dvakrát nepomůžou a neinformovanost lidí akorát napomáhá k manipulaci .. A taky jak sem řekl názor člověka se kterým je možno vést diskuzi respektuju a nerespetuju ten co maj od té paní co povídala.. Ale to sem řekl taky, ne slova ale činy... Ono s dost lidmi co sem se bavil o myslivosti nakonec uznalo, že to není tak jak to říkala jejich sousedka či jak to běželo na nově, a dokonce jeden z nich myslivost začal dělat a někteří se o ní alespoň zajímají..

A pro povinný střelby sem, u brokovnice bych zavedl akorát prokázání bezpečné manipulace a střelby, to bohatě stačí, a u kulovnice ješte přesnost střelby 5MOA na 100m bohatě dostačuje a teoretický znalosti balistiky (to aby se vědělo že za horizont se nestřílí), možnostsi ohrožení po odrazu a podobně.. obdobně redukovaně pro malorážku, breneke a s-ball a podobné...
-- Life is pain --
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 11 kvě 2008 19:14

A co se týká toho čarostřelce taky sem neřekl že je to nesmysl ,ale že je to idiot kterýmu by měli sebrat papíry na místě viz dřívější příspěvky, jenom sem chtěl říct že senzace se prodává.. A jediný co sem u řidičů porovnával bylo, že kdyby se média věnovali dopravním nehodám stejně intenzivně jako myslivcům a všem jiným senzacím , tak o nich zas tak často neuslyšíš....
-- Life is pain --
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 11 kvě 2008 19:41

Ja si myslim ze tato diskuze nikam nevede.
Kdyz to dotahnu do extremu, tak kdyz se o techto vecech nebude psat vubec, tak o tom nikdo nebude vedet, pro verejnost se tim padem zadne nehody nestanou a myslivci vlastne budou popularni. No ale neco podebneho jsem jiz zazil.
Myslivci nestrileji jeden druheho, nebo houbare, nebo si nezerou navzajem psi jen k vuli tomu, ze to nejaky bulvar nafoukne. Preci kdyz chci zmenit nazor spolecnosti a vim, ze zijem v tzv. "svobodne a domokraticke" zemi, kde senzace prodava a vydelava penize, tak preci nezavdavam pricinu.
Kdyby bylo percentuelne tolik nehod na strelnicich jako je mezi myslivci, tak uz mame zakon o totalnim zakazu nejen noseni ale i drzeni zbrani.
Podivej, ja o myslivcich jenom nectu v bulvaru, mne staci kdyz si prectu co o sobne napisi sami a dost jich znam a jeste vic jich vidim pri ruznych prilezitostech. Kdyby se bulvar dostal ke vsemu co se opravdu deje, tak uz budou mit myslivci se zbranemi utrum.
drtiva vetsina jsou pokrytci. To je fakt.
Fascinuje me, ze nekdo odsuzuje myslivce/lovce protoze strili zver na 300+m a mekta pritom neco o spravnem obeznani zvere.
Mne se nemuze stat abych si spletl jakoukoli zver na 500m s clovekem.

Nemam k tomu uz co rici, protoze je to vzdy dokola. Myslivec udela pruser, zacne se o tom psat (na foru), rekl bych ze celkem nezaujate a najednou je to vse spatne, ono se vlastne nic nestalo jen se o tom moc pise. Myslim si ze toto neni na miste, na miste by bylo zacit diskutovat co s tim a jak toto resit.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 12 kvě 2008 12:28

Máš recht necháme toho tohle nikam nevede, v mnoha věcech máš pravdu a já s tebou souhlasim ...
Co se týká obeznání, tak na 300m se 6-8x zvětšením nepoznáš odstřelovýho srnce od chovnýno, proto ho musíš mít vyhlídnutýho abys pak mohl na těch 300m střílet, člověka poznáš na kilometr pouhým okem ...
Ale jak už si jednou řekl, je zde zastoupen celý vzorek naší společnosti a myslivost je jejím odrazem....
-- Life is pain --
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 13 kvě 2008 14:48

http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 13 kvě 2008 17:33

Pisatel sice vulgárně ale i tak správně konstatuje,co už konstatováno bylo.Tedy není ani originální ani zajímaví,jen to svými slovy trefil.A pak že v myslivosti není co zlepšovat,je,bylo a bude! :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět