Rada k vzduchovke

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 12 kvě 2008 14:42

ak sa nemylim, gamo je drahsie nez slavia... rozdiel tiez asi 2-3 tisicky... kup slaviu, za zvysok kup strelivo a pazbu si sprav sam podla lubovole (mozes sa na nej vysantit podla predstav) ked nebudes mat co robit cez prazdniny...


Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 12 kvě 2008 15:02

v prvom rade, necituj prispevok, ak medzi tvojou odpovedou a prispevkom, na ktory odpovedas, nie je nic. teda cituj len tie prispevky, ktore su od tvojej odpovede oddelene minimalne jednym prispevkom.


a po druhe:
mironfs píše: ja cem strielat nie nabijat :wink:
ak si zaciatocnik, urcite sa ti bude lepsie strielat z plynovky nez z pruzinovky, aj ked je nabijanie zlozitejsie.
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
mironfs

Příspěvek od mironfs » 12 kvě 2008 15:37

co asi soja tie co2 naplne ci kery ony to je?
a ake strelivo doporucite take univerzal?
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 12 kvě 2008 16:25

Kup si Slávii, jedno jakou. A sakra piš trochu spisovněji, slovenština mi nedělá problém, ale tenhle tvůj způsob vyjadřování je trochu moc.

Stejně mám pocit, že tohle téma nebude dlouho žít, admin to zamkne, protože je to BEZPŘEDMĚTNEJ DUPL JAK SVIŇA :!:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
bledule

Příspěvek od bledule » 12 kvě 2008 17:38

Já bych taky z vlastní zkušenosti doporučil tu Norconii QB 78.Právěže chci střílet a ne nabíjet,tak jednorázově naplním a pak už jenom střílím.Nechce se mi lámat.bolí mě pak ruka :) Při pořízení hasícího přístroje,kyvet a ventilů to plnění moc do peněz nepoleze,přijde mi to jako elegantnější řešení.Navíc je malá a šikovná,nedává zpětný rázy a dá se lehce rozebrat a vytunit.Za ty prachy co bys dal za CFX,to máš i s puškohledem a vyřešeným plněním,přečti si pečlivě celý vlákno o QB 78,všechno je tam rozebraný do podrobna.
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 12 kvě 2008 20:17

absolutne suhlasim. ber QB78+Delta 4*32 alebo Slavia 631*634 s tou Deltou. to je dobry rozpoctovy vyber. alebo ak mas moznost, kup nejaku pouzivanu dianu za tu cenu. ale to sa zhana tazko.
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Odpovědět