Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
roXor
Příspěvky: 196
Registrován: 15 říj 2007 21:57
Bydliště: SR Trenčiansky kraj , okres PE (Partizánske)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roXor » 24 lis 2007 21:59

Oliver píše:Uvidíš po pár stech výstřelech. Nelze vše kategorizovat. Já dal na rady několika zkušených a šel jsem do DELTY a rozsypala se mi po měsíci. Tvrdím že to bylo po střílení naprázdno,ale třeba to byl opravdu zmetek. Někdo má optiku za pár stovek a drží,ty si upravil montáž po svém atd.... :)
Sak to gamo som kupoval len tak na pobavenie za par stoviek sa da ocakavat ze sa rosipe i ked som dneska s toho vystielal asi 300 ran a nastrel stale drzi ale sa mi zda ze ten kryz sa tosku doje....ava .


Uživatelský avatar
roXor
Příspěvky: 196
Registrován: 15 říj 2007 21:57
Bydliště: SR Trenčiansky kraj , okres PE (Partizánske)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roXor » 28 lis 2007 21:02

Tak toto je moja nova 634ka na nu zhanam tu ospevovanu deltu 4*32 AO zatial na nej mam parodiu puskoveho oprickeho zameriavaca co si necha hovorit gamo 4*20 . A inak co som cital a videl u ludi zatial som vycmuchal ze sa robi pod oznaceni moj gamo potom tactical nikko norconia potom nejaka verzija bez oznacenia a nieco neviem ako sa to volalo nejake oznaceni na f alebo tak nejak us si nespominam takze hrozna sunka ale sak co by ste cakali za 400 sk ale to som kupoval na moju 625 este pred pol rokom ale odbocil som od temi takze moja mova 634 uplna spokojnost as na tu 13 mm rybinu :(
Uživatelský avatar
roXor
Příspěvky: 196
Registrován: 15 říj 2007 21:57
Bydliště: SR Trenčiansky kraj , okres PE (Partizánske)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roXor » 28 lis 2007 21:02

Tak toto je moja nova 634ka na nu zhanam tu ospevovanu deltu 4*32 AO zatial na nej mam parodiu puskoveho oprickeho zameriavaca co si necha hovorit gamo 4*20 . A inak co som cital a videl u ludi zatial som vycmuchal ze sa robi pod oznaceni moj gamo potom tactical nikko norconia potom nejaka verzija bez oznacenia a nieco neviem ako sa to volalo nejake oznaceni na f alebo tak nejak us si nespominam takze hrozna sunka ale sak co by ste cakali za 400 sk ale to som kupoval na moju 625 este pred pol rokom ale odbocil som od temi takze moja mova 634 uplna spokojnost as na tu 13 mm rybinu :(
Přílohy
DSC00022.JPG
Oliver

Příspěvek od Oliver » 29 lis 2007 07:54

Ale nezoufej přece. Já mám taky 13mm rybu a funguje to. S DELTOU si kup i tu 2 dílnou montáž od BINOXU,je to 10 min práce,stačí pilníček.
bufallo
Příspěvky: 344
Registrován: 14 srp 2007 14:21
Bydliště: BB

Příspěvek od bufallo » 29 lis 2007 08:52

pocul som od jedneho dilera ze sa uz vraj S634 robia v Cine s podpisom Made in Czech Republik... a kvalita ide dolu vodou... co mi hovoril znamy, 5 predanych, 5 reklamacii.. prasknuty piest...
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 29 lis 2007 10:17

Slavie 630 a 631 se od roku 2003 vyrábějí v ZVS v Dubnici nad Váhom. Slávii 634 tam vyrábějí od roku 2006. Ovšem se značně nevyrovnanou kvalitou. Co jsem slyšel, tak si lidi stěžují právě na všelijaké to prasknutí něčeho, dále drhnutí součástek, nekvalitní opracování, dříve nesouosost nebo tzv. opadaní hlavně (míří směrem dolů) a taky často úplně chybělo vodítko pružiny. Možná se v téhle době doprodávají zbytky produkce. Těch reklamací je opravdu hodně a ze všech stran.
V současné době se má výroba přesouvat právě z těchto důvodů zpět do CZUB. Ale kvalita něco stojí, takže pravděpodobně se bude navyšovat cena.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 29 lis 2007 12:57

Taky už sem o tomhle problému slyšel. Akorát je velice zajímavý že když se přesunula výroba na Slovensko tak se vzduchovky nezlevnili :lol: Ale je jistý že když se teď přesunou zpět do Čech tak se to zdraží, hold klasika :lol: Naštěstí sem kupoval tu svoji slávku těsně před tím než se začali prodávat ty slovenský šuntíky.
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
vbana

Příspěvek od vbana » 11 kvě 2008 20:57

Zdravím,koupil jsem si puškohled Delta 4x32AO. Sice ho mám jen pár dnů, ale jsem s ním moc spokojený. Zato s montáží je to o hodně horší. Mám montáž AG25-H4 ze stránek binox.cz, nasadil jsem ji na svoji Slavii 634 a připevnil puškohled. Nasledně jsem asi 5x vystřelil a montáž s puškohledem vylítla z drážek. Tak jsem opět připevnil na vzduchovku, dal jsem si opravdu záležet aby bylo vše dobře utažené a opět asi po 5-ti výstřelech komplet vypadl. Toto se ještě několikrát opakovalo, proto jsem vzal pilník a trochu upravil již lehce odrbanou montáž, ale problém stále přetrvává. Je mi jasný že tímto zásahem jsem přišel o záruku, proto bych se chtěl zeptat jestli někdo z vás neví jak tam tu monáž opravdu pevně přichytit. Jsem z toho už docela zoufalej
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 11 kvě 2008 22:23

A máš utažený středový červík?
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
vbana

Příspěvek od vbana » 11 kvě 2008 23:15

Erix píše:A máš utažený středový červík?
jj,mám. Ale ten červík mám pocit spíš řeší problém toho, aby se to neposouvalo. Můj problém je, že to celý vylítne ven
Odpovědět