Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Voso
Příspěvky: 61
Registrován: 08 úno 2008 16:04

Příspěvek od Voso » 23 dub 2008 22:01

no ani na mojej moc nedrzi puskohlad(1 rana a je dolu) ale to ej taky ten za 350 sk, takze hot am ani nemam....


DINozi
Příspěvky: 30
Registrován: 01 pro 2007 16:40
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od DINozi » 23 dub 2008 22:17

U nás v DCA v poľovníctve mali 634 za 4900 sk ale bolo to pred vianocami , k tej rybine , mal som kolimátor taký horší od gama , hliníková montáž a držal ako keby tam patril aj keď sa esteticky ani prakticky vôbec nehodil a otvorené mierenie mi viac vyhovovalo .
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 24 dub 2008 07:29

lynk, poznám aj armybazar, pár krát som tam bol a mám vyhliadnutý jeden nôž čo chcem kúpiť aby som do lesa nemusel nosiť bodák z SA58. V pondelok to omrknem. Ked som tam bol malý iba hatsany.
stará online súťaž, výsledku k dispozícií
www.vzduchovkyonline.wz.cz
Všetko o opakovacej vzduchovke vzor 47
www.ss2men.wz.cz
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 24 dub 2008 22:52

tomcat píše:otvor ju a skontroluj ci ten umelohmotny bazmek (vedenie pruziny) nepraskol, alebo ci nepraskla pruzina... urcite to bude jedno z toho
ten "bazmek" to je ta biela rurka kolo prruziny? pruzina je OK a aj tato kokocinka vyzera v pohode...
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 24 dub 2008 23:13

ano, je to biele umelohmotne, alebo skor silonove, a je to vo vnutri pruziny (velmi natesno, nie je tam skoro ziadna vola, stotinky mm)... ak je to v poriadku (nie je prasknute, zlomene) a napriek tomu stale to hrkoce, tak ma uz napada len ze to hrkoce pruzina v pieste ako sa sucha o jeho stenu, skontroluj si vole pruziny a piestu, malo by to byt natesno (podobne ako vedenie pruziny je tam vola v stotinach mm), ak tam vola je, skus spravi PET tuning co tu uz bol v nejakom vlakne spominany aj s navodom...
a nezabudni pruzinu premazat, lebo od novoty je dost sucha a teda moze tam byt aj vecsie trenie
tiez s pozri, ci nie je pruzina skrivena
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 25 dub 2008 11:12

Tak a teď něco pro techniky: U 634, kdo jste jí měl rozdělanou, tak víte že v uzávěru pouzdra pístu je uloženej spoušťovej mechanismus, kterej se zkládá ze samotný spoušťový páky + záchytu pístu (+pojistnej mechanismus, o kterým se ale teď bavit nebudeme), přičemž tyto dvě hlavní součástky jsou v uzávěru pouzdra zajištěny kolíky, každá jedním, které fungují i jako osy pohybu těchto součástek.
Můj problém spočívá v tom, že ty kolíky nejsou stejně dlouhé: rozměry jsou 4x16 a 4x20 mm. Měl jsem vzduchovku delší dobu rozmontovanou, přičemž s úvahou typu "to si budu pamatovat, vždyť je to tak jednoduchý" jsem si nepoznačil, kam který kolík patří. V návodu v explozívním rozresu je namalováno, že kratší kolík patří záchytu pístu a delší patří spoušťi. Alespoň tak jsem to vyčetl já. Jenomže když jsem se nad tím zamyslel, otvory pro kolíky vyvrtané v uzávěru pouzdra svými rozměry odpovídají spíš kombinaci opačné. Já jsem zbraň složil tak jak jsem to vyčetl z návodu, tedy delší kolík pro spoušť. Zbraň funguje bez problému, ale přeci jen mi to vrtá hlavou, jestli je uvnitř vše tak jak má být. Takže co myslíte?
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 25 dub 2008 11:23

Jinak někdo možná víte, že zbraň jsem měl rozmontonvanou protože mi odešla pružina. Po půl roce. U nový zbraně. Prostě stratila tvrdost, a zbraň dávala mým odhadem tak 5 J, prostě se z ní stal flusbrok.

Konečně po měsíci jsem si našel čas a sehnal pružinu novou, stála 200 a je vyrobená a zpracovaná už od pohledu daleko kvalitněji, než ta co byla ve zbrani z výroby. A výkon se zvedl přímo rapidně, aš mě to samotného udivilo. Mám vyrobenej takovej papundeklovej lapač diabolek na domácí střílení, do kterého bez problému střílím ze všech mejch vzduchovek.
Tak sem si ho položil před skříň, že si zastřílím, abych viděl jak vzdůša šlape s novým pérem. Přesnost na deset metrů -rozptyl do centimetru. Paráda. A výkon mě v pravém slova smyslu překvapil, jelikož když jsem dostřílel a šel se podívat na lapač, z hrůzou jsem zjistil, že většina střel prošla skrz a zavrtala se do skříně. Máma mě zabije. Takže ponaučení, nepodceňujte prubojnost pístovejch vzduchovek, a domácí lapače vždy vyztužte přiměřeně silným plechem. :lol:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 25 dub 2008 11:36

osobne si myslim, ze je to jedno ktory kolik si kam dal, pokial to bezpecne drzi to co ma a bez problemov to presiahne durchom cez dierky z jednej strany na druhu... ja osobne si uz nepametam ktory som kam dal, takze v tomto neporadim
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 25 dub 2008 11:46

On to nebyl zrovna dobrý nápad....kartonový lapač diabolek používat doma a ještě k tomu na 10m :shock: I moje plynové airsoftové pistole bez problémů prorazí i třeba krabici od kola ( to je pořádný kartón:-)) a jelikož jsem za ní měl plastové kelímky od solviny s různými šrouby po vystřílení zásobníku byla v kartonu pěkná díra kelímek na padrť a šrouby se válely všude :P a taky to bylo asi 8m :!:
CZ200S+MTC Viper 3-12x44IRS nabíječ+kompík JOSEF :-)
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 25 dub 2008 12:50

No jo mechaniku, tys mě špatně pochopil, ten lapač je vlastně kartonová krabice od bot, ale jsou v ní naskládaný noviny, igelit, hadry, časopisy...to je jasný že na samotnej karton by mě doma nenapadlo střílet...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
SURFERS
Příspěvky: 114
Registrován: 10 úno 2007 09:15
Bydliště: vedle lípy

Příspěvek od SURFERS » 25 dub 2008 13:02

Dej do krabice celé zlaté stránky a máš jistotu že s 16J to neprojde :D
CZ200S tuning Nikko Stirling Nighteater 6-24x56
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 25 dub 2008 13:31

Neprojde prvních deset ran... :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 25 dub 2008 15:25

tak pre istotu este za to treba dat pekac na pecenie, tak to riesim ja, stary pekac ako posledna zastavovacia zabrana :-) hned jak to zazvoni je jasne ze obycajny lapac je durch, hned jak bude dost olovat, tak ho tym zalejem nech ten pekac neni taky hlucny
SURFERS
Příspěvky: 114
Registrován: 10 úno 2007 09:15
Bydliště: vedle lípy

Příspěvek od SURFERS » 25 dub 2008 15:52

2Kubajzz to je pravda sorry :oops:
CZ200S tuning Nikko Stirling Nighteater 6-24x56
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 26 dub 2008 19:12

Jakou má rybinu S 634 ? Nemůžu najít šupléru, abych to změřil. RV 2007.
Děkuji za odpovědi. (chystám se objednat z eshopu ppuškohled a montáž, tak ať vím...)

Rozhodnul jsem se pro osvědčenou Delta 4x32 AO, tak jestli mi k tomu někdo poradíte vhodnou montáž, budu rád. Nikdy jsem nic po netu nekupoval, ale rozhodnul jsem se pro firmu Binox.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Odpovědět