Jen co vysel z vezeni, zneuzil desetilete devce

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 dub 2008 21:51

Ne,necukala se,ale jak to víš?


Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 22:30

To-maldigola
Nepřeháněj :!:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 04 dub 2008 13:30

Souhlasim s Edelweissem. Uz Chamurabiho zakonik v §130 tresta znasilneni trestem smrti.

U zavaznych a tezkych zlocinu by trest mel byt odstrasujici pro ostatni, bohuzel tomu tak v nasi spolecnosti neni. Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 12 dub 2008 00:14

Ona ani ta kastrace není samospasitelná, jestliže je ten násilník sadistický pedofil tak potřebuje ke kastraci ještě operaci mozku...a tím nemyslím otvor pomocí Brennecku.
Aquila non captat muscas
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 12 dub 2008 00:20

Lobotomie stejně jako elektrošoky či chemie,končí předčasným skonem léčeného objektu.Takže mi ten brenek přijde humánní. :lol: :lol: :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 12 dub 2008 00:58

Já pánové nevím.
Ten člověk by měl mít svobodné právo se rozhodnout.
Jsi deviant? Ano? Pak si můžeš vybrat jestli kastraci + vydlabání kedlubny a nebo celu do konce života.

Nechceš bejt v cele? Tak fajn, po operacích a odpykání trestu můžeš jít.
Nechceš operaci? Tak fajn, na tady máš knížku a čti si, za 60let naschle.


Někde jsem viděl tabulky, v případě deviantů je recidiva cca 70%.
Jen tak mimochodem 1/4 francouzů ve vězení sedí za sexuální zločiny.
http://www.bbc.co.uk/czech/worldnews/st ... pckg.shtml

Tak naši doktoři by těm deviantům dokázali i pomoct, ale Rada Evropy (asi hlavně Francouzi) nás kritizuje:
http://domaci.ihned.cz/c4-10030170-2162 ... i-deviantu

Osobně bych byl pro, aby je po druhém znásilnění kastrovali automaticky.
A Francouze preventivně :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 12 dub 2008 06:46

Nejspíš ti Frantíci o svýho frantíka zakopávají častěji než ostatní národové...a nebo mají ve Francii na sexuály přísnější zákony :wink:
Aquila non captat muscas
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 12 dub 2008 10:35

upozorním na možné zneužití státními orgány,které si EU dobře uvědomuje,protože mnoho našich národů prošlo totalitními režimy.V Německu se kastracemi řešila homosexualita a to v masovém měřítku,takže v odmítnutí takové nevratné praktiky ze strany EU bychom měli vidět spíše projev zralosti než slabosti.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 12 dub 2008 11:57

2 maldigola

Protože jsi někoho znásilnil a prošlo ti to, tak se pasuješ na nějvětšího odborníka přes znásilnění?


:shock: :? :shock: :roll: :roll:
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 12 dub 2008 12:49

Když jseš takovej chudák,že si neumíš sehnat holku,tak si zajdi do bordelu,a když ani to neumíš,tak si aspoň vyhoň péro abys nemusel chlapům závidět.Nebo si kup nějakej časopis s holkama,uvidíš jak se to dělá a třeba ti dojde,kam ten vercajk strčit.
/poučit tě měla maminka nebo kamarádi ve škole-chodil jsi vůbec do školy?/
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 12 dub 2008 16:04

Mňo, obecně vzato. Já nejsem ten kdo musí ženský znásilňovat aby si užil.


A zajímalo by mě, co si TY pod tímto svým výrokem představuješ.
maldigola píše:..že si neumíš sehnat holku..
..
...

Z úst člověka, co se tu chlubil znásilněním, mi přide dost děsivý. :? :? :? :?

Obecně si myslím(a jestli nechceš nevztahuj to na sebe), že by devianti neměli udílet rady typu ,,jak si sehnat holku". :roll: :roll:
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 12 dub 2008 22:00

Vrcholem inteligence je poučit se ze zkušeností ostatních.Z toho,co jsem tu psal sis měl vzít ponaučení,co jsou ženské za ludry a jak umí vydírat a manipulovat s pojmy jako je třeba znásilnění,nebo taky domácí násilí atd. a dostat tak chlapa do průseru.Což se tobě,pokud jseš chlap, možná stane taky.S tím taky souvisí relativita ženských nářků a nutnost určité zkušenosti a obezřetnosti při jejich posuzování.To není nic nového a vyšetřovatelé jsou si toho velmi dobře vědomi.Ve tvém případě vidím jakousi ambivalentnost ve vztahu k opačnému pohlaví a tudíž si dej pozor ,abys ženským ty jejich žvásty nesžral i s navijákem.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 13 dub 2008 01:50

To-maldigola
Naprosto stejní manipulanti jsou muži,jen to tak nezdůrazňují.Poprosím tě o jediné pokus se na ženy méně kydat hnůj,ve finále i tebe žena porodila,tak buď rád a na oplátku jim dej pokoj.

Deviant má mít možnost volby???
To je totální demagogie,tu možnost má už při páchání.Znásilním dítě a zastřelí mně?Nebo ho neznásilním a budu dál v klidu onanovat nad fotkami???
Jakmile si vybere (špatně) tak rychlí soud,rozsudek smrti,odjezd do krematoria,zábal do pletiva a za živa do kamen.Tečka.Kdo ho obhajuje nebo má opačný názor má sdílet jeho konec.
Na ublížení dítěti není absolutně nic omluvitelného.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět