.22 LR do kapsy a pro zabavu

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 04 dub 2008 08:18

P22 není špatná pro zábavu .


Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 04 dub 2008 16:33

Pokud tou zábavou myslíš reklamace... :lol:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 04 dub 2008 16:51

kámoš ji má a nic nereklamoval ,má ji už pěknejch pár pátků . relativně přesná a dokonce se ani neseká ,jen mně když ji vemu do ruky :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 05 dub 2008 11:24

budu ju mit na zabavu, ani sni nezamyslim strilet do papirovyho terce. Spis na to odreagovani se. Na terc toho mam dost. Mam neomezene pristup ke spatnym hdd a takovym tem zajimavym vecem co se daji trefovat. :lol:
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 09 dub 2008 22:51

Tak už ho mám. A musím se omluvit když sem říkal že do terče nebude. V prodejně trvali na tom abych si ho před koupí otestoval na terč. Takže 4 druhy nábojů včetne podzvukových a bez závad. Takže fámy o mlsné zbrani tady nejsou na místě.
kokoweet

Příspěvek od kokoweet » 11 dub 2008 09:40

jak silna je malorazka? :)
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 11 dub 2008 11:05

Proč se ptáš?Chceš si ji vzít do posilovny? :lol:
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 11 dub 2008 11:14

kokoweet píše:jak silna je malorazka? :)
Asi tak sedum čísel u krčku.... :D

Co je to to "silná"....????
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 11 dub 2008 13:12

Asi se ptá jestli je to "jako fakt dělo", nebo "něco jako vzduchovka"....
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 11 dub 2008 13:47

Přirovnal bych to "jako fakt vzduchovkový dělo" :lol:
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 11 dub 2008 18:24

Tak už mám doma Rugra mk 3 512 s těžkou terčovou pětiapůlpalcovou hlavní. Musím říct, že zbraň je opravdu slušně zpracovaná, kvalitní uhlíkatá ocel, poctivej brynýr, prostě dobrá práce. Střílí taky dobře, určitě líp než já. Velice dobré chování při střelbě. Má ale jednu podstatnou slabinu: na můj vkus naprosto debilně složitá konstrukce, rozborka a sborka na mě příliš komplikovaná, jelikož nemám trpělivost, zážívám zejména při sborce extrémní vztek. Tohle je podle mě tak podstatná vada, že jsem zbraň začal přímo nenávidět. K čemu mi jsou její super vlastnosti, jako extra bezpečnost, vysoká přesnost, spolehlivost, všežravost, životnost, když kvůli pitomý rozborce bych sebou měl tahat gumovou paličku a dřevěnej kolík a sadu nářadí a jebat se s tím deset minut??? Je přitom potřeba brát v potaz spoustu kombinačních faktorů, které se navzájem ovlivňují-zejména řada bezpečnostních pojistek, které musíte během rozborky všelijak kombinovat, jenom aby ste vytáhli blbej závěr. :evil:

Takhle by zbraň rozhodně neměla vypadat.
Blbost byla, že jsem si nenechal rozborku předvést hned při koupi. To bych rozhodně od koupě upustil. Moje blbost. Každopádně, pokud máte někdo zájem o fungl novýho malorážnýho rugra s těžkou hlavní a mikrometrickým hledím, mrkněte do bazaru. Pkud vám teda nevadí ta mírně "komplikovaná" konstrukce. Na ceně se určitě domluvíme, hlavně ať už je ta skládačka z domu. Klidně pište SZ.
Jinak tuhle verzi už v obchodech těžko seženete, můj kousek byl na skladě MPI poslední, a další dodávka má přijít nejdřív za tři čtvrtě roku.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
PaF
Příspěvky: 418
Registrován: 24 led 2008 19:30
Bydliště: Brno

Příspěvek od PaF » 11 dub 2008 21:04

V bazaru jsem hledal a nic...
kokoweet

Příspěvek od kokoweet » 11 dub 2008 21:21

No jako jak velkej kanon je malorazka :) Podle hodnot 350ms/s a skoro 200j to nemusi byt spatny strileni,ne?A za kacku :)
Do posilovny ji nechci, spis treba jako rict, jo da se s tim prostrelit 30cm kus dreva,nebo tak neco :) vite jak to myslim ne? :)
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 11 dub 2008 21:41

vim jak to myslis a je to uplna blbost. malorazka ma celkem silu- nechtel bych tim dostat ani za prase ale je to urceny na tercovou strelbu ne na prostrelovani vrstveneho pancire! :twisted:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
kokoweet

Příspěvek od kokoweet » 12 dub 2008 00:52

PB píše:vim jak to myslis a je to uplna blbost. malorazka ma celkem silu- nechtel bych tim dostat ani za prase ale je to urceny na tercovou strelbu ne na prostrelovani vrstveneho pancire! :twisted:
:)
mi jde jen o porovnani. V jednom casopise, mimo jine je prave na strankach alfa-proj je test kulek strelenych do ytongu,asi...malorazkovej naboj tam nebyl,ale docela by me to prave zajimalo...proste ze zajimavosti...
Odpovědět