Celnici misto kontroly myta radeji porcovali srnce

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Celníci místo kontroly mýta raději porcovali srnce

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 10:34

Obrázek

Několik jihomoravských celníků je v těchto dnech vyšetřováno policií pro trestný čin pytláctví. Celníci totiž minulý měsíc zřejmě místo kontrolování mýtného raději porcovali srnce, kterého našli nedaleko Horních Věstonic na Břeclavsku sraženého na silnici.

3. 4. 2008 07:14
Právu to potvrdila policejní mluvčí Jana Šípková. „Jeden z celníků zřejmě oddělil trofej a část těla z mrtvého srnce. Tyto kusy pak celníci měli naložit do služebního vozu a uschovat v chladicím boxu,“ řekla Šípková.

Zálesácké počínání celníků ale neuniklo pozornosti jednoho ze svědků, který zavolal na linku 158. Podle informací Práva si dokonce celou akci natočil na mobil. Policisté na místě skutečně kromě překvapených celníků našli i srnce s oddělenou hlavou.

„Na místo dorazila i Inspekce celní správy, jejíž pracovníci posléze vyloučili použití služební střelné zbraně a také podle nich nedošlo ke střetu mýtného vozidla se srncem,“ řekl mluvčí brněnských celníků Oto Ploch.

Celníci podle Plocha neuniknou potrestání, protože porušili služební kázeň. Hrozí jim čtvrtinové srážky z platu po dobu tří měsíců, ale i propuštění. „Nyní čekáme na závěry policejního šetření. Pak jejich nadřízený rozhodne o potrestání,“ dodal Ploch.


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 dub 2008 13:13

já bych se jich spíš zastal,takové malé dobrodružství posiluje kolektiv.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 13:16

Ti nevím,za malé dobrodružství plat neberou,začnou tímhle a čím skončí???
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 dub 2008 13:17

no,to je taky pravda,kdyby to udělali po službě,bylo by to lepší.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 13:28

Není to tak že by se měli preferovat pracovní aktivity,v rámci povinností a mimopracovní sdružování do klanů (které se chovají tak jak se chovají) raději zredukovat?I tak nám skupinky takových přerůstají přes hlavu a každou chvíli někde něco vykvete. 8)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 dub 2008 14:44

je škoda,že měli takovou smůlu,ale je to lidské a vlastně tím nikomu neuškodili,takže měli být potrestáni v rámci útvaru bez medializace.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 14:49

Trochu jinak,to co předvedli je normální krádež,tedy jsou to zloději.Tak proč ta shovívavost.Příště si vezmou tvoje auto co jsi si si zapomněl před domem??? :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 03 dub 2008 18:57

to mě nenapadlo,to jako že ten srnec někomu patřil a oni ho snědli?No asi je to tak jak říkáš.Já se na to dívám jako voják-a sice,že nic nesbližuje tak,jako společně vykonané zločiny.Upevňují vztahy v jednotce ,které pak velitel nejen rozkazuje,ale kterou i zaštiťuje a je tak vojáky více přijímán.Asi je to u jiných složek jinak,hmm...
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 dub 2008 19:02

Ten maldigola mele furt takové zvratky :x :x .... že až to bude asi pravda :x :x :x
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 dub 2008 19:53

To- epetr2008
Je opravu originální,taky mi občas pije krev,ale na druhou stranu mně nutí zamyslet se nad tím i jeho pohledem,takže objevuji i jiná zákoutí lidské duše:Nebýt ho tu museli bychom si ho vymyslet.Je neskutečný a probouzí v nás všemožné vášně,v tobě třeba touhu ho skalpovat.
To- maldigola
Pokus se být taktnější,občas si mimo až moc.Dík.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět