Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Tonio

Příspěvek od Tonio » 05 srp 2005 16:41

Dear Czech brothers :)

If somebody is interested in seeing Slavia 634 streap down

here we go :

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=143 ... sc&start=0


Tonio

Příspěvek od Tonio » 05 srp 2005 16:49

Obrázek
LUKY

Re: re:Nova Slavia 634

Příspěvek od LUKY » 29 srp 2005 23:36

Anonymous píše:Slysel jsem uz z nekolika stran ze Slavie vyrobene na Slovensku nejsou tak dobre jak by mely byt.
Lze od sebe odlišit Slavie 631 vyrobené na Slovensku a v UB :?: :?:
PB

Příspěvek od PB » 30 srp 2005 16:31

nazdar, mam slavku 634 uz asi pul roku za 3290kc. chtel jsem koupit 31 ale haluzove sem se dostal ke 34 :D vystrilel jsem asi 1000 ran a k sile ani presnosti nemam zadnych vytek to je v poradku ale co je horsi tak to jsou zjistene vady ktere ovsem nemaji primy vliv na strelbu ale jsou neprijemne takze pujde na reklamaci- myslim ze je to bolest prvni serie a casem se to urcite upravi. 1. je chyba ve vyrobe jisticiho sroubku krery brani uvolneni sroubu drziciho hlaven v pouzdre pistu. je moc daleko a tak nezapada do vyrezu ve velkem sroubu 2. pri nabijeni hlasite uderi napinaci tahlo do pouzdra 3. je volnejsi hledi nez je zdravo- sice mam optiku 4x28 ale kdyz to budu posilat zpet tak se vsim vsudy. strilel jsem s ni na 60 metru a trefit a komplet prostrelit pet lahev- podebradka, neni problem. strilim temer vyhradne diabolo boxer zdaji se mi celkove lepsi a hlavne je u nich jasne vyssi pruraznost. tak stesti ve shaneni a nekdy se sem zase kouknu
luky

Příspěvek od luky » 01 zář 2005 21:58

PB píše:nazdar, mam slavku 634 uz asi pul roku za 3290kc. chtel jsem koupit 31 ale haluzove sem se dostal ke 34 :D vystrilel jsem asi 1000 ran a k sile ani presnosti nemam zadnych vytek to je v poradku ale co je horsi tak to jsou zjistene vady ktere ovsem nemaji primy vliv na strelbu ale jsou neprijemne takze pujde na reklamaci- myslim ze je to bolest prvni serie a casem se to urcite upravi. 1. je chyba ve vyrobe jisticiho sroubku krery brani uvolneni sroubu drziciho hlaven v pouzdre pistu. je moc daleko a tak nezapada do vyrezu ve velkem sroubu 2. pri nabijeni hlasite uderi napinaci tahlo do pouzdra 3. je volnejsi hledi nez je zdravo- sice mam optiku 4x28 ale kdyz to budu posilat zpet tak se vsim vsudy. strilel jsem s ni na 60 metru a trefit a komplet prostrelit pet lahev- podebradka, neni problem. strilim temer vyhradne diabolo boxer zdaji se mi celkove lepsi a hlavne je u nich jasne vyssi pruraznost. tak stesti ve shaneni a nekdy se sem zase kouknu
Možná časem odejdou součástky č.29 nebo 32. :( Informaci mám od jednoho obchodníka, ktrému se vrátily 2ks. s touto závadou(jediné dva které prodal)
Chce to zkrátka zavírat dveře nebo nestřílet :wink:
gazda

Příspěvek od gazda » 01 zář 2005 22:33

luky píše:
PB píše:nazdar, mam slavku 634 uz asi pul roku za 3290kc. chtel jsem koupit 31 ale haluzove sem se dostal ke 34 :D vystrilel jsem asi 1000 ran a k sile ani presnosti nemam zadnych vytek to je v poradku ale co je horsi tak to jsou zjistene vady ktere ovsem nemaji primy vliv na strelbu ale jsou neprijemne takze pujde na reklamaci- myslim ze je to bolest prvni serie a casem se to urcite upravi. 1. je chyba ve vyrobe jisticiho sroubku krery brani uvolneni sroubu drziciho hlaven v pouzdre pistu. je moc daleko a tak nezapada do vyrezu ve velkem sroubu 2. pri nabijeni hlasite uderi napinaci tahlo do pouzdra 3. je volnejsi hledi nez je zdravo- sice mam optiku 4x28 ale kdyz to budu posilat zpet tak se vsim vsudy. strilel jsem s ni na 60 metru a trefit a komplet prostrelit pet lahev- podebradka, neni problem. strilim temer vyhradne diabolo boxer zdaji se mi celkove lepsi a hlavne je u nich jasne vyssi pruraznost. tak stesti ve shaneni a nekdy se sem zase kouknu
Možná časem odejdou součástky č.29 nebo 32. :( Informaci mám od jednoho obchodníka, ktrému se vrátily 2ks. s touto závadou(jediné dva které prodal)
Chce to zkrátka zavírat dveře nebo nestřílet :wink:
Tak ak som sa spravne dival, tak suciastky c.29 a 32 su koliky s priemerom 4 milimetre a su umiestnene v oblasti spuste. Preco by sa mali "pokazit" prave tieto casti? Uznavam, ze asi su dost mechanicky namahane, ale kolik s priemerom 4mm musi nieco vydrzat.. Alebo sa mylim?
Richi

Příspěvek od Richi » 01 zář 2005 22:42

Trafiť pet lahev na 60 metrov s diabolkami Boxer, tak to je sila. Ktorá strela v poradí zasiahla cieľ ? Každá tridsiata ?
Na 60 metrov odhadujem energiu strely pod 5J (ak je úsťovka 16J) a to že by prestrelilo pet lahev... no neviem, mne sa to nezdá. Dobre si tú vzdialenosť odmeral ? alebo si to meral krokovaním - čo krok to meter ?

Prečo nepoužívaš JSB Exact ? na 60m by si mal 6,5 J a presnosť neporovnateľnú s Boxermi.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 02 zář 2005 05:37

Asi ví, proč.
To je zajímavé, skenovaným terčům se věří a tomuhle ne.
Ty Boxery mohou z hlavně o průměru 4,45 mm třeba lítat docela dobře a když ve zbrojovce dokážou udělat hlaveň 4,51 místo 4,50 nebo 4,49, tak se jim třeba taky povede občas nějaká menší, ne? :-)
Pokud dojíždějí trny až na doraz, tak bych se nedivil, kdyby měli před vyřazením nástroje hlavně průměr 4,45...
Někdo mě určitě usadí, že se hlavně nedělají ve zbrojovce, ooo, to bude bolet.
PB

Příspěvek od PB » 02 zář 2005 08:04

tech 60m je stoprocentnich- v papirech ma zahrada psano 55m a strilel jsem po uhlopricce takze to je nejmin 60m. s tou procentualni efektivitou zasahu to bylo pomerne zajimave- na kratkou vzdalenost nakych 20m na kterou byla optika serizena byly zasahy jen velmi sporadicke zhruba kazdy "triciaty" ale kdyz jsem si s tim pohral tak jsem se refil v 80% vystrelu. kdybych potom tu flasku nevidel ze je na skrz prostrilena tak to nepisu je to pravda. proti boxerum nic nemam- jsou levne snadno dostupne a rozhodne lepsi nez standard, mozna casem jsb taky zkusim.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 02 zář 2005 09:42

PB píše:proti boxerum nic nemam- jsou levne snadno dostupne a rozhodne lepsi nez standard, mozna casem jsb taky zkusim.
Az okusis JSB EXACT (ty drazsi) uz si na boxeeery nevzpomenes :-)
PB

Příspěvek od PB » 04 zář 2005 23:01

ty vyrabi v bohumine nebo kde a vsichni je docela chvali
Justin

Příspěvek od Justin » 15 lis 2005 21:13

Hele na tu strelbu se muzu spolehnout chci si ji koupit.A potrebuju aby byla hodne presna na 30metŕu a kdyz bude na 50tim lip napis mi pleas jak strili uspechy a jakej ma rozptyl
Justin

Příspěvek od Justin » 17 lis 2005 08:32

No tak chlapy poslete mi nejaky nastrely treba na tatulopulos@seznam.cz nebo je umistete sem chci videt jak budou vypadat a napiste na koli sou metru a jak se strili ze slavie 634 diky diky
Justin

Příspěvek od Justin » 17 lis 2005 15:12

No tak umystete sem nejakej ten nastžrel vezmu fotak vyfotim a je to ne:A nebo napiste jak strili
PB

Příspěvek od PB » 17 lis 2005 22:27

nastrel sem dat nemuzu- flintu nemam zrovna doma ale z 634 se strili stejne jako z ostatnich pistovych vzduchovek az na par drobnych rozdilu: pri natahovani se hlaven lame do mnohem vetsiho uhlu nez treba 630, pri vystrelu pomerne dost kope- ma fakt slehu. tet si zalozim urcite na vynadani- urcite aspon od andyho :wink: -je to tak 3 tydny, nasel sem v krovi vyhozeny takovy ten klasicky plechovy zeleny odpadkovy kos, tloustka plechu odhadem 0,8 - 1 mm, dotahnu domu postavim na zahradu a zkousim strilet- z 10ti metru staci 2-3 boxery posadit na sebe a dira skrz je na svete ovsem kdyz se clovek dobre trefi ke kraji tak i napoprve se da jit skrz- povedlo se nejednou :) . podotykam ten plech nebyl rezavy, vsude byl nater. tak to se mi zda na klasickou pistovou vzduchovku docela dost dobry. no a uz chybi jen ty facky co tet dostanu :D
Odpovědět