Hammerli Hunter Force 900 Combo

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 16 bře 2008 11:27

shooter píše:....
Pochybujem , ze by si hammerli znicili dobre meno tym , ze by zacali vyrabat nekvalitne vyrobky .
.....
Už se stalo, bohužel už se stalo.
A stejně jako s Hammerli je to s Waltherem, od té doby co je koupil Umarex.
Tyhle značky se lepí na kdejaký odpad, ze slavných názvů třískají prachy. Je mi těch firem líto, ale to je tak všechno, co s tím můžem dělat.
Tady je další odkaz:
http://www.airguns.pl/node/544

Jo a ještě chci říct, že Hammerli není jenom QB36 alias Hunter Force 9000, ale hafo jiných modelů.
Koukněte třeba tady:
http://www.pyramydair.com/cgi-bin/show. ... r=Hammerli
A chcete někdo tvrdit, že švýcaři vyrábějí vzduchovky za 89$? Levněji než u nás Slávie?
Bohužel, firma Hammerli šla už delší dobu do kopru a tohle je poslední pokus dostat z ní nějaké prachy. A zároveň poslední hřebíček do rakve. :?


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
shooter

Příspěvek od shooter » 16 bře 2008 11:44

Vyrobena v cine byt moze . Ja to nemozem a ani neviem vyvratit . To moze len ten , co je v kontakte s dodavatelmi . Ja som si tuto zbran kupil a som s nou spokojny . Porovnavali sme ju so Slaviou a jednou Gamo - hunter force bola ovela lepsia . Teda aspon podla mna . Spolu s kvalitnymi diabolkami , napr. JSB je to super zbran . A ked sa to tak vezme , ktora velka firma nema dnes svoje tovarne v cine ? V cine je najlacnejsia pracovna sila , cize to tak moze byt . A ako si pisal , tak aj s Walther/Umarex je to podobne .

Pokial je ta zbran dobra a kvalitna , moze sa vyrabat hoc kde . A o tejto Hammerli nemozem povedat , ze by bola nekvalitna .
energizer

Příspěvek od energizer » 16 bře 2008 11:56

ale po niekolkych dnoch sa neda povedat ani to, ze je kvalitna (iba ak o opracovani) kvalita zbrane sa da posudit az neskor....myslim...
arsen8

Příspěvek od arsen8 » 16 bře 2008 12:55

Pokial je ta zbran dobra a kvalitna , moze sa vyrabat hoc kde . A o tejto Hammerli nemozem povedat , ze by bola nekvalitna .

koľko máš doma vzduchoviek?máš to možnosť s niečím porovnávať ? :roll: :wink:
shooter

Příspěvek od shooter » 16 bře 2008 13:19

arsen8 píše:Pokial je ta zbran dobra a kvalitna , moze sa vyrabat hoc kde . A o tejto Hammerli nemozem povedat , ze by bola nekvalitna .

koľko máš doma vzduchoviek?máš to možnosť s niečím porovnávať ? :roll: :wink:
Mam doma Gamo , Slaviu a tuto hammerli + co maju kamosi, a tak s nimi sme porovnavali ... Porovnavali sme to asi s 4 vzduchovkami . Nehvorim , ze to je najlepsia vzduchovka na svete , ale nepaci sa mi , aky su niektori ludia . Najprv pisu , aka je super a ked tu niekto napise ten odkaz , tak zrazu to je zla zbran :roll: :roll: Ako rychlo sa nechaju ovplivnit ostatnymi . Vtedy bola dobra , teraz je zrazu zla :roll: :roll: . Vysvetli mi toto :wink:
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 16 bře 2008 13:39

shooter,podla mna by sa s tymito recami malo skoncit,lebo to nikam nevedie.Hlavne ze sa nam vsetkym z nasich pusiek dobre striela.A s tou cinou je to tak,Ja mam cinsku zakladnu dosku v PC od Asusu,mam notebook Asus a Pda-cko Asus 696,Plazmu Samsung a pusku s názvom Hammerli 900 podla mna tiez z Ciny.A vsetko mi to funguje bez problemov.Ked niekto nieco na..iču vyrobi,tak to na..icu vyrobi a moze to byt aj v nemecku a v Amerike.Tot moj nazor.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 16 bře 2008 19:49

Já mám čínské vzduchovky dvě, z toho o jedné se dá říct, že je docela dobrá a že se z ní dá střílet.
Ale kvůli tomu netvrdím, že se vyrábí ve Švýcarsku a podobné nesmysly.
Mi je fuk jestli to vyrábí číňani nebo marťani.
Kdo tu QB36 máte tak sem hoďte fotky naživo, taky byste mohli střelit přes chrony, ať víme kolik to doopravdy lítá a jak je tom doopravdy s tím výkonem. A taky zkuste střelit na 30m online soutěž, ať víme jak je na tom s přesností.
No a taky byste ji třeba někdo mohli vzít na sraz. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Kutil

Příspěvek od Kutil » 16 bře 2008 20:44

OT - pokud to jde , ale jen pokud to opravdu jde ,tak se z Číny se taky neděsím, ovšem taky tady nebudu caps lockem , případně velikostí písma XXL napadat ostatní , kteří mají na tuto produkci jiný názor ( s kterým já mimo jiné souhlasím ). To , že zvláště v případě této Haemmerliny to s původem u těch šikovných hodinářů nebude asi všechno košer , musí být jasné všem , kteří nemají hlavu jenom proto , aby jim nepršelo do krku . Už ta cena ..., orig. nože Victorinox mluví samy za sebe . Střílet z této pušky není zas tak hrozné ( tedy z QB - 36 ) , pominu-li problém s montáží nožek ( sám používám upravený foto stativ , tedy oporu nemám pevně na pušce ) .Když začali Japonci vyrábět auta a motorky , taky z nich měl celý svět ( Američani zvlášť ) srandu , - a dnes ... .
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 19 bře 2008 07:59

toto som skusil na 25m.Nemam dlhsiu zahradu.
Přílohy
Scan0008.jpg
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 19 bře 2008 12:08

..........
Naposledy upravil(a) milius dne 13 čer 2009 00:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 19 bře 2008 12:31

postojačky a mal som to oprete o rebrik dreveny cez handru.Uz som to zastrielal,striela to okolo stredu.Hentam mi to este dávalo doprava.
VLADONR
Příspěvky: 172
Registrován: 15 úno 2008 19:52
Bydliště: SLOVENSKO

Příspěvek od VLADONR » 19 bře 2008 13:19

marosino píše:postojačky a mal som to oprete o rebrik dreveny cez handru.Uz som to zastrielal,striela to okolo stredu.Hentam mi to este dávalo doprava.
Je to delovica uz aby ich mali v merkurii. To bude moj dalsi kusok co si nanho brusim zuby a je relativne lacny. Drzal som tu vzdusu v Topolcanoch v rukach. Je to nadherny kus a spracovanie jedna radost.
Uživatelský avatar
Canadair
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2007 19:19
Bydliště: KE

Příspěvek od Canadair » 19 bře 2008 14:40

marosino a aké si použil strelivo ? pekné dierky na 25m, a kde sa ti podarilo zohnať ešte tento terč ? videl som tam ešte cenu v Kčs :D
Ale inač pekne nastrielané, gratulujem.
Igi
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2008 15:06

Příspěvek od Igi » 19 bře 2008 19:03

Diabolo Boxer 30m v sede.
Přílohy
scan0002.jpg
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 19 bře 2008 20:39

2 canadair: myslim ze to bolo walter spitz take pomedene.Terč mam este z Ceskoslovenskej republiky ,kúpil som ho,ked bol este Tiso Masarykom :lol: ešte mam nejake stare zasoby.Vieš,zo Slávie 618 som nikdy netrafil do terča,tak mi ich vela ostalo. :lol:
Odpovědět