Masinove - Syn zastreleneho ucetniho promluvil

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
epetr2008

Mašínové - Syn zastřeleného účetního promluvil

Příspěvek od epetr2008 » 16 bře 2008 09:04

http://www.novinky.cz/clanek/135438-syn ... vrazi.html

Moc by mě zajímalo, co by říkal syn Reinharda Heydricha?
Asi taky to, že mu zabili otce, že to bylo zbytečné a že ho měl rád.

Nebo co by říkali děti všech SSmanů co zemřeli?

Mimo jiné mi přijde pěkná pasáž:
„V sobotu tátu zavraždili. V pondělí nám přišel kondolovat ředitel továrny a zároveň nám řekl, že musíme začít vyklízet byt, protože je podnikový,“

Tihle lidé mohli a taky hodně věcí zinscenovali.


maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 16 bře 2008 10:05

A proč se ten syn za otce nepomstí?
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 16 bře 2008 10:14

Možná taky tuší, že někde mohlo být něco fingováno a mohl by se mstít nepravejm.

Na druhou stranu....

Vem si třeba spartakiádního vraha.
Měl hodně obětí. A teď si vesele žije v Hnojníku a směje se. Ani jeden z pozůstalých neměl chuť si dělat nepříjemnosti a vyrovnat účty.
Prostě řekl, ať ty příbuzný vezme čert. Možná si i čas od času popláčou, aby se neřeklo.

Konec konců, lidí je jako sraček. Komunisti jich zabili sto milionů a furt se maj dobře. Spravedlnost tak jak jí chápeme taková není.

Mašíni v odboji zabili možná jednoho nevinného co pracoval pro nepřítele a pár nepřátelských vojáků, ale hromadně se o tom diskutuje.

Prokurátorka co pomocí státní mašinerie nechala pověsit X lidí včetně Dr.Horákové se teď taky směje ve svém bytě a je štastná.

Je to jako v tom filmu, kde někdo pravil: Zabij pět lidí a jsi masový vrah. Zabij padesát milionů a jsi dobyvatel.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 16 bře 2008 10:31

fingováno bylo určitě-viz případ Babice,což je skoro srovnatelné,ale mělo to své meze,takže smrt mu udělali Mašíni,ostatní už asi bylo naaranžováno
z propagandistických důvodů.(Té krve je tam málo,bylo by jí několik litrů a rozstříkané všude kolem)
Jinak nevím jak ten syn,ale já na jeho místě bych vraha svého otce po světě chodit nenechal.
Tím ovšem nechci říct,že by Mašíni nebyli hrdinové,protože je to kus hrdinství, říznout do živého,ale hrdinové mají být mrtví.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Odpovědět