Puskohled Tasco 3-9x50CE chci ho na molorazku

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Tomas

Puškohled Tasco 3-9x50CE chci ho na molorážku

Příspěvek od Tomas » 08 lis 2005 21:39

Zdravím všechny fandy zbraní, má takový dotaz, chci si koupit malorážku CŽ ZKM 452 2E- Silhout, bude dost dobrý tento puškohled, má někdo lepší zkušenosti sním, má červenou tečku, dík Tomas.


Návštěvník

Podle mě je to šmejd

Příspěvek od Návštěvník » 09 lis 2005 09:07

Já bych červený bod nechtěl, křížek nebo myslivecká osnova jsou přesnější.
Nechci tě naštvat, ale tohle Tasco je skoro nejlevnější shit, podle mě nebudeš spokojen.
Mrkni skrz víc značek puškohledů a uvidíš sám. Ano, chce to zajet někam, kde je mají na pultě, nebudu tady dělat reklamu, projdi starší témata a najdeš.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 09 lis 2005 10:14

Pokud do toho pro začátek nechceš dávat moc peněz, tak neprohloupíš, když vezmeš nějaký s pevným zvětšením 4x. Kolem 3tis. se dá koupit slušný.
A potom uvidíš jestli se ti vyplatí něco lepšího.
Variably mají podstatně složitější a náročnější konstrukci a proto když chceš dobrý, tak musíš sáhnout pořádně do peněženky.
Ty levné ti při jakékoliv změně zvětšení posouvají bod zásahu náhodně po celém terči (na 100m třeba i desítky cm!!), tak na ně pozor.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 09 lis 2005 11:04

Navic pozor na osvetlene zamerne krize, u levnych puskohledu byvaji prilis siroke a tak na 50m prekryje na terci tolik, ze se spatne miri ..
Rafael

Tasco - brrrr

Příspěvek od Rafael » 09 lis 2005 12:33

Měl jsem levné tasco (600 kč) na vzduchovce (slavka 631) a cca za půl roku se mi kříž v tubusu začal točit. Musel jsem ho rozdělat a přilepit, bohužel jsem při tom protrhl ty nitky, takže jsem místo nich dal dva vlasy! a funguje to dodnes (6 let).
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 09 lis 2005 13:56

2Rafael
Myslím, že jsi právě vyhrál v soutěži "Střelecký kutil roku". :lol:
Richi

Příspěvek od Richi » 09 lis 2005 16:58

Tasco ako výrobca optiky nemá dobrú povesť. Aj čo sa týka triédrov alebo astronomických ďalekohľadov, patria k tým ... povedzme slušne- menej kvalitným :?
Tomas

Příspěvek od Tomas » 09 lis 2005 20:18

Chlapy já jsem ho dostal včetně montáže, tak jsem chtěl poradit a vy ho krytizujete jako bych ho kupoval, zadarmo dobrý ne???
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 09 lis 2005 20:37

I zadarmo muze byt drahy .. az zkusis kvalitu, pochopis :wink:
Richi

Příspěvek od Richi » 09 lis 2005 22:25

Tomas píše:Chlapy já jsem ho dostal včetně montáže, tak jsem chtěl poradit a vy ho krytizujete jako bych ho kupoval, zadarmo dobrý ne???
Na tvojom miesto ho predám, pridám pár korún a kúpim iný. Ale to pochopíš sám, keď budeš dosahovať "podivných" nástrelov.
Návštěvník

Pro "Tomas"

Příspěvek od Návštěvník » 10 lis 2005 02:33

No nezlíob se na nás, psal jsi, že se chystáš kupovat flintu, nikdo nemohl vědět, že už máš puškohled. Tak jsme radili, jak jsme radili.
Když ho máš, tak se na každé malorážce bude chovat stejně, to se spolehni - buď vydrží nebo ne.
Namontuj a hotovo. Nevím jaký má průměr tubusu, ale snad standardní, jednu z běžných hodnot, takže když koupíš montáž a posadíš puškohled na zbraň a on bude na houby, tak ho zahodíš a koupíš jiný hodící se do stejných kroužků a o investici do pušky a montáže jsi nepřišel, kapišto?
Odpovědět