Vietnamsky trhovec bodl celnika do krku

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 01 úno 2008 00:33

Stačili by "menšie právne úpravy". Bohužiaľ toto nie je emerika :? .


epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 01 úno 2008 08:53

2 Lada

Hoď se do klidu jo?
Já je neomlouvám, pouze říkám že je to jako situace, když přijdeš domů a najdeš manželku s milencem. Tak ti taky může rupnout v kouli a smáznout ho. Ale ještě proto nejsi vyvrhel, pouze člověk co se dostal do mimořádně stresové situace a blbě zareagoval.

I přesto jsi ještě pořád člověk.
A myslím si že po odpykání přiměřeného trestu bys měl dostat znova šanci. (V případě toho Vietnamce třeba 15-20let?)

Na druhou stranu pokud někdo pro potěšení z utrpení znásilňuje a vraždí, tak to už asi moc člověk nebude.

Třeba je otázka jestli tito konkrétní jsou lidi a nebo ne.


U nás se říkalo, že pes kterej bezdůvodně napadne čubu si zaslouží uříznout koule.

Ad video: Kdyby ty sráči majzli manželku, tak by mě pěkně nasrali, nevím co bych jim provedl.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 úno 2008 09:09

Máš recht,jsou případy kdy je zbytečné váhat,ti dva šmejdi potřebovali ne rozboxovat xicht ale rovnou ementálově upravit. :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 01 úno 2008 09:57

Mi Vietnamci nijak nevadí.
Podle mě jsou to pracovití lidi, jejich děcka chodí umyté každý den do školy a pak ještě po škole do zájmových kroužků a většinou mají nadprůměrný prospěch.
Taky jsem neslyšel, že by vietnamci přepadávali lidi nebo vykrádali auta. Ani na to nemají čas, protože dřou od rána do večera a dělají práci, kterou by Čech nedělal, jako třeba celý den smažit nudle nebo stát v zimě u stánku.
No a že mají problémy se clem nebo daněma? A kdo je nemá? Stačí jenom tady sledovat jak se to každý snaží nějak obejít.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 01 úno 2008 16:29

Koukal jsem na klip "Cikáni si naběhli" a říkám si jak je možný,že je zrovna někdo filmoval. Buďto to bylo nahraný a nebo to byla náhoda jako když osel přeskočí Taxis :wink:
Aquila non captat muscas
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 01 úno 2008 16:45

laser- az takova nahoda to neni- ti 2 negroidi se strkali mezi sebou tak si to nekdo chtel natocit a ze si blbouni tak fajne nabehli ze liskli holku boxera- jejich tupost :lol: :lol: :lol: osobne se mi to video hodne libi a vzdy si zlepsim naladu!
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Bobby_s_Lugerem
Příspěvky: 104
Registrován: 20 lis 2006 09:27
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Bobby_s_Lugerem » 01 úno 2008 16:54

Je to pakáž, co stojí ČR miliardy na daních. Fyzické tresty a následné vyhoštění s provazem v Namu. Tenhle imigrační masopust se fakt po totáči nepovedl.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 01 úno 2008 17:03

co se tyka rakosek a celniku- normalne vydat predpis ze uz jak budou lizt do toho jejich stanku tak uz nabitou pistoli v ruce a pokud bude jen naznak nejakeho napadeni okamzite strilet, vubec bych se s nima nesral :twisted:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 01 úno 2008 17:42

...jejich tupost...
A bonus tomu čo to natáčal :) .
Ten nevedel "kam z konope" tak to chcel vyriešiť ladne v duchu ich mentality (navyše boli v prevahe - aspoň fiktívne :lol: ), ale mal smolu :twisted: natrafil na voľakoho čo mal zabijácky inštinkt a evidentne vedel boxovať.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 01 úno 2008 18:11

epetr2008 píše: Třeba je otázka jestli tito konkrétní jsou lidi a nebo ne.

...
Ad video: Kdyby ty sráči majzli manželku, tak by mě pěkně nasrali, nevím co bych jim provedl.
cely incident na videu sa preberal na slovenskych TV
ta kamera vraj udajne bola bezpecnostna ( i ked neviem odkedy bezpecnostne kamery zachytavaju aj zvuk... beha totiz este jedna verzia so zvukom kde ta zena nasledne ako im on da na papulu krici "prestante, nehaj ho...") a zrejme to niekto zo "straznikov" dal na internet a nasledne sa tym zapodievala policia
ti dvaja ozrati (cigani to neboli...) mali tu smolu ze narazili na nejakeho majstra (vyhral nejake sutaze po europe) v kikboxe. Nasledovne s nim davali aj rozhovor...
policia to posudila ako nutnu obranu, pretoze okrem toho ze im dal na papulu a obrana trvala len po nevyhnutnu dobu, sa nic nestalo tym myslim nejake ublizenie na zdravi s trvalimi nasledkami...
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 02 úno 2008 09:30

U těch celníků to nebyl útok na člověka,ale ozbrojený útok na uniformu (tedy na naši státní moc).Něco takového by se u cizinců mělo vždy trestat na místě smrtí .Divím se těm celníkům,že ty pachatele ponechali na živu,já bych je žít nenechal.
/takové ty řeči,že fízli jsou idioti atd.na to máme právo jen my,občané českého státu,ti ostatní musí českou uniformu vnímat s úctou a strachem/
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 02 úno 2008 10:48

A co když měl české občanství?
To oni většinou mají. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 02 úno 2008 11:00

deleted
Odpovědět