Rozskatulkovani fora

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Soulas

Příspěvek od Apevia » 21 led 2008 23:16

2Silencer:s tim odkazem 100% souhlasim, jednou sem to udelal a hned me zjebali, a o tom prvnim dni taky vim, daval sem inzerat a zapomel sem na par malickosti (moji blbosti-priznavam) chybel mi tam kraj a v nazvu pismenku P-prodavam a tak mi to hned smazli, a treba ted je tam taky nekolik prizpevku a nemaj to tam a nikomu to nevadi.....


Cogito ergo armatus sum.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

END

Příspěvek od Apevia » 21 led 2008 23:17

Tak ale uz konec, hadat se o tom jaky forum je lepsi je blbost.... Nebo o tom kdo je vetsi kkt...
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 22 led 2008 06:37

Přesně.
Prostě berte GunShop takový jakž je a pokud se vám to nelíbí tak tu nikdo nikho nedrží a místo blbej keců může vypadnout :wink:
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 22 led 2008 08:58

Ano, to je taky pristup a nazor a je to hlavne velice inovacni a konstruktivni.

Pisu na ca 5-6 ceskych for, co se tyce organizace tak nejhorsi je myslivost.
Na zbylych, at je to strelectvi, ci GS, mi vadi XY veci. Ale neznamena to, ze bych kvuli tomu na ne prestal chodit.
Zlepseni organizace a ucesani by urcite nicemu neuskodilo. Ale vim ze tematicky je to narocne, protoze at clovek udela jakoukoli strukturu, tak dalsi clovek na to ma jiny nazor.
Vyhledavani sice funguje ale vysledek je stejne prochazet nekolik desitek prispevku, takze takove o nicem.
Pokud jsou jednotlive thready spravne nazvany, tak je mi to celkem jedno, protoze je proste nectu kdyz i nezajimaji. Ale co mi maximalne vadi a to na vsech, to je OT debata ve specifickem threadu. rovnez kdyz tam vznikne chat mezi dvema osobama..
chodi mi upozorneni a ja behem deseti minut se 4x prihlasuji abych si precetl soukromy chat. Tak se odhlasim a za par dnu, zjistim, ze se pani umravnili a pisi k veci. Myslim si ze to je o lidech, navstevnicich.
Struktura se samozrejme muze vzdy vylepsovat, ale sebelepe strukturovane forum bude marast, kdyz lidi nechapou jak se na foru chovat a k cemu forum je.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Asi tak

Příspěvek od Apevia » 22 led 2008 09:28

Ja sem se taky chtel zapojit jeste do dalsich for, ale treba ta rybina a myslivost je o nicem (sory ede, ale nikdo tam nejak moc nepise). BTW co je jeste za dobra fora s touto tematikou?
Naposledy upravil(a) Apevia dne 26 led 2008 16:33, celkem upraveno 1 x.
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 22 led 2008 09:55

2Shiva:
Jo, s tím souhlasím.
Jenom bych dodal, že logicky jak se fórum bude rozrůstat, tak těch příspěvků ve vyhledávání bude víc a víc. Tohle tady není kniha. Tady nenajdeš na svou otázku jednu správnou odpověď. Možná by stálo za to, aby se tohle fórum změnilo na formu časopisu, kde by třeba na titulní straně byly pokud možno kvalifikované články. Ale to záleží na majitelích.

2Ostatní:
Chodím občas i na fóra, která mají milióny příspěvků (o nožích) a taky jsem tam schopen celkem jednoduše vyhledat požadované informace.
Tady je nějakých 60 tisíc příspěvků a už se to zdá někomu moc. A to za chvíli tu bude 100k.

No a ke vzduchovkám.
Prostě je to hit poslední doby. V žádném jiném odvětví střeleckého sportu není v poslední době takový vývoj (vím, trochu silná slova :wink: ). Samozřejmě vývoj v této oblasti je způsobený restriktivními opatřeními v oblasti palných zbraní po celém světě.
A musíme se smířit s tím, že toho bude čím dál víc. Si všimněte, že se tady dlouho nikdo nepochlubil s nějakou lepší kulovnicí, zato vzduchovky za 20 tisíc se tady množí jak houby po dešti.
Nebo myslíte, že by mě zajímaly vzduchovky, kdybych si mohl jít s kámošema je tak za barák zastřílet z malorážky?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » 22 led 2008 10:48

chtel reagovat sam, ale nejde mu se zaregistrovat, tak me požádal ať sem pošlu jeho reakci:
PiDiBi píše:
asi budu mirne OT ale kdyz uz si tu probíráte strelectvi tak jen par ujasneni:

strelectvi bylo do ledna 2008 zadarmo
- sponzoring je dobrovolnej, nikdo k tomu nikoho nenuti
- dosavadní sms za 20,- za registraci byla je chrana proti spam botum
- od ledna 08 je registrace za 50kc - stavajicich se to nedotkne a duvod zdrazeni je vyfiltrovani exotu kterych tam zacalo byt cim dal vic, pokud nekdo nema 50Kc na registraci tak kde bere na strelivo?

BAN za celou nekolikaletou dobu existence dostalo asi 30 lidi a to uz museli byt extra kkti
prispevky v bazaru mazu pri poruseni pravidel bez vyjimek vsem, nekteri moderatori je opravuji, ja na to nemam cas
jsou tri druhy lidi: prvni si to opravi a da to tam znovu, druhej druh to tam da tak jak to tam meli a vubec jim neni divny, ze jim to zmizelo a treti druh lidi si to necha smazat i trikrat a jeste se rozcilujou pres PM, co je spatne
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Zdrazeni

Příspěvek od Apevia » 22 led 2008 11:32

To sem ani nevedel ze zdrazili, na to ze ostatni fora sou zadara mi to pride blbe :( . Este ze sem to stihl predtim :D
Cogito ergo armatus sum.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

GS

Příspěvek od WohlmuthOta » 22 led 2008 20:22

No tak čtu tudle diskusi a honí se mi hlavou plno myšlenek... :lol: :D

1/ Každý fórum (jakýkoliv) je naprosto specifický a tím nemyslím jen střelecká fóra apod. Dle mě to přímo závisí na uživatelích jak se chovají a zejména na pravidlech a potom taky na moderátorech. :wink: Za dobrých podmínek lze vytvořit dobré fórum. He, to je výplod...
Podle mě si každý uživatel časem udělá obrázek o ostatních lidech a podle toho taky posléze reaguje. Je tedy zbytečné hádat se u blbostí...

2/ 60k příspěvků? Je to dost, ale ne tak moc. Když člověk něco hledá, je dobrý zaškrtnou hledat všechna slova, čímž se výrazně sníží počet vyhledaných příspěvků, zejména tam není OT, takže já osobně s vyhlédáváním na tomto fóru nemám problém. Strýček Google je na tom podstatně hůř...

3/ Myslím si, že tendle thread trochu oživil fórum, zejména ta diskuse GS × Střelectví. To rozšíření vzduchovek v poslední době, jak popsal Kubajzz je zcela určitě reakcí na zákony a (ne)možnost střílet ostrými zbraněmi mimo střelnici apod. Ale proč ne, jsou to pořád zbraně. :D
Myslím, že tu je mnohem víc lidí, kteří mají k danému tématu podstatně víc zkušeností než já takže jim dávám prostor a budu rád za další debatu.

P.S. Střelectví mě občas pobaví některými výroky... Ale co, jak jsem již napsal GS je GS, Střelectví je střelectví... :D
Gunshop je přeci jenom výrazně uvolněnější a spíš takový fórum-chat, že? :D Nedá se se střelectvím rovnat... :lol:
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 23 led 2008 17:32

Alfonss píše:Toto fórum je naprosto nepřehledný a je prakticky zasraný balastem. Každý děcko co má doma vzduchovku si založí novou diskuzi, každá diskuze tady má několik doublů.

WohlmuthOta to vystihl přesně, Gunshop je gunshop a střelectví je střelectví. Na střelectví jdu když chci něco najít a něco se dozvědět, tady je to bez šance.
Pokud jsi z nějakého důvodu frustrovaný z obsahu fóra, myslím, že bys na něj neměl chodit. Pokud jsi frustrovaný z toho, že Tě někdo někdy nazval kokotem a zacílil do černého, není to nutné prezentovat veřejně.

Nu, a pokud jsi frustrovaný z úplně jinýho důvodu, jdi do hospody, vožer se a nebo si udělej vlastní fórum, kde svého génia zúročíš.

Mě osobně by nenapadlo idiotsky pomlouvat žádné fórum, neb jejich rozdílnost a rozmanitost mi umožňuje zalézt tam, kam mám zrovna náladu. Když chci informace, tak na Střelectví, když si chci pokecat, sem.

Btw, u Střelectví zdaleka nejvíc bují sekce OFF-TOPIC. Považuji to za jistý důkaz potřeby iterakce, nikoli pouze strohých informací.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 23 led 2008 18:16

Jsem zvyklý říkat svůj názor nahlas a narovinu a nepotřebuju k tomu být nějakým způsobem frustrován. A to co jsi ocitoval je můj názor.
Pokud mluvíš z vlastní zkušenosti a potřebuješ k prezentaci svého názoru jistý druh frustrace tak prosím, je to Tvůj boj .............
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 23 led 2008 18:27

Nikoli, já nemívám názory plné žluči.
Možná bych doporučil více sexu, významně to ovlivňuje mužskou psyché (vyzkoušeno). Třeba potom budeš pohlížet na svět shovívavěji... ;-)

PS.
porucha erekce?...;)
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 23 led 2008 18:36

Na poruchy erekce jsem ještě moc mladej, ty prý přichází až po 40tce :wink:

Myslím že nejde o názory plné žluči, já jen říkám věci, které se spousta lidí z nějakýho důvodu zdráhá říct. Možná proto, že nejsou zvyklí říkat co si opravdu myslí, možná proto, aby si o nich ostatní nemysleli to co si myslí o mě....
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 24 led 2008 21:15

Lidi nejsou zvyklí říkat nebo poslouchat pravdu,obecně se to nazývá slušné vychování.Ve vyšších kruzích diplomacie. A není pravda,že na světě žije někdo kdo říká jenom pravdu.
Jen si představte,že oslovíte dívku která se vám líbí a popravdě jí řeknete,že byste ji s nadšením ošukali....Nebo přejete babičce k sedmdesátým narozeninám a sdělíte jí že má hubu jak brambora na jaře.Případně řeknete šéfovi že je debil a že byste jeho práci zvládl levou zadní.
Jasně,řeknete:" blbý příklady". Ono je hezké říkat vždycky pravdu lidem na kterých vám nezáleží...no co nejvýš o vás řeknou,že jste hulvát,ale budete mít skvělý pocit z toho kolika lidem jste řekl pravdu. No a až tu pravdu sdělíte většině lidí ve svém okolí,tak uvidíte sám jak je to báječný pocit jak každý rád setrvává ve vaší blízkosti a všichni říkají:"To je bezvadný kamarád,ten každému říká jenom pravdu".
Aquila non captat muscas
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 24 led 2008 21:27

Muj pripad. jsem velice oblibeny v kolektivu. Jen velice malo lidi me berou takoveho jaky jsem.
Sefove o mne rikaji ze jsem hulvat.
Znami se citi neprijemne v me spolecnosti.
zensky rikaji ze jsem s tou mou pravdou hnusnej.
a pravda je ze se mi kolikrat velice vyplatilo rici zensky kde si to rozdame jestli u ni nebo u mne.
rovnez nese hodne casto ovoce rici, hele tak cau, stejne mi nenadas a tak je to pro mne ztrata casu. az si to rozmyslis, tak se ozvi.
budete se divit ale 7 z 10 zavola.
a nez nerikat co si myslim, tak radeji mlcim.
ti co to se mnou vydrzi, rikaji ze jsem pohodlny.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Odpovědět