Rozskatulkovani fora

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2008 17:44

Jasně, tady můžeš psát bláboly a machrovat, což na střelectví není tak jednoduchý, protože Mike tě ohledně znalostí týkající se zbraní strčí do kapsy....
Znám toho člověka osobně, tak si buď jistej že vím o čem mluvím. Je velice schopnej člověk, zatímco ty se velice často projevuješ jako guma, blábolíš pičoviny a ještě se kvůli nim hádáš .... nediv se proto že Ti dal BAN.
Naposledy upravil(a) Alfonss dne 22 led 2008 11:57, celkem upraveno 1 x.


Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Admini, moderatori

Příspěvek od Apevia » 21 led 2008 17:48

Musite to brat tady trochu obecnejsi no..prijemnejsi uzivatelsky prostredi, lidi :D Ja osobne se citim lip tady nez na strelectvi, berte to tak, ze tam je to v podstate komercni, at uz chtej platit za registraci nebo kdyz jim posilaj money jako na sponzorat....Tady nema nikdo penize za nic, tady :D je to proste ze to adminy bavi. Ale obcas se najdou fakt nekteri kkt (i ja :oops: ), kteri delaj obcas problemy.....
Cogito ergo armatus sum.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2008 18:53

moderátoři na střelectví nedostanou ani korunu, dělají to taky proto že je to baví.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 21 led 2008 19:50

Berte to tak, že i když budete mít sebelepší administrátorko/moderátorskej tým, tak stejně fórum bude jenom tak kvalitní, jako jsou jeho členové. Já se tady můžu třeba v threadu o fotkách rozkrájet a stejně tam všichni domrtě jste OT - jedna fotka na stránku a dvě stránky diskuze o ničem.
Střelectví sse mi líbilo do té doby něž překopali rozčlenění. To původní mi vyhovovalo víc. teď abych prošel co mě nejvíc zajímá, tak je okolo toho spousta klikání navíc. Je asi pravda, že v odborné části o "opravdových" zbraních je toho víc na střelectví. Táhne to tam Mike a celá parta okolo GunCenter. Z GS se vytvořila taková platforma pro vzduchovkáže, kde se často řeší i velký dlouhý zbraně a občas nějáká ta krátká, tak to vidím.
Další věc je, že v poslední době tu dělám pořádek vpodstatě já. Sid s Andym jsou na štíru s časem a já ho taky nemám kolik bych chtěl. Lepší ale než drátem do oka. Všechno má svý.
Ohledně rozškatulkování jsem psal Kaldovi, tak uvidíme co z toho vyleze. když mi založí chlívky tak tomu klidně věnuju pár večerů a popřesunuju to.
Alfonss - pokud ti to tu tak vadí, tak tě nikdo nedrží. Já vím, že máš co říct, tak tě vyhánět nebudu, ale na druhou stranu mě nebaví číst pořád dokola prudu typu - kecá se tu jen o vzduchovkách, každej tu blábolí voloviny atd. Bavíme se tu i o zbraních na povolení případně ohlášení, tak si čti a příspívej do těhle vláken a zbytek nech bejt ne?
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 21 led 2008 19:57

Alfonss: nepřeháníš to trochu ? mam dojem že největší prudič jsi na obou forech ty :!: A jak tak si teď napsal že se s 4mikem znáš osobně tak už vim proč nemáš ban. Machrování ??? hovno kde ? A lampasíctví ,s tim mně už přestaň srát ,nikdo nevytahuje že jsi lesák ,to jen na okraj ju :roll: a píčoviny kvuli kterejm se hádám ? Vždy hochu kvůli věcem který jsem sám vyzkoušel to si zapamatuj.
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2008 20:07

Příteli mírně překrucuješ fakta. Já proti vzduchovkám nic nemám, nezajímám se o ně tak tam nechodím, jen jsem řekl že je to díky nim nepřehledný a to taky je. Ale ono nejde o vzduchovky jako takový, ale o to že tady každý děcko zakládá diskuze jak na běžícím pásu, takže tady je třeba 30 diskuzí jen o diabolkách.... Když chci vlízt na diskuzi na které se ještě před týdnem klábosilo tak to abych listoval pár stran pozpátku (s nadsázkou).

A ano, jsou tu lidi kteří blábolí voloviny a machrují, i když neví která páčka a když je někdo (několik lidí) upozorní že nemají zas tak pravdu pravdu, tak se dočkají odpovědí a urážek typu "běžte do prdele, o co vám jde atd...." Tito lidi většinou dostali na střelectví BAN a díky těmto lidem sem už moc těch, kteří o věci opravdu vědí, nechodí. Zkus se nad tím taky trochu zamyslet pane moderátore....
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 21 led 2008 20:15

dej příklad : "běžte do prdele, o co vám jde atd...." ?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2008 20:20

golfkiller píše:Alfonss: nepřeháníš to trochu ? mam dojem že největší prudič jsi na obou forech ty :!: A jak tak si teď napsal že se s 4mikem znáš osobně tak už vim proč nemáš ban. Machrování ??? hovno kde ? A lampasíctví ,s tim mně už přestaň srát ,nikdo nevytahuje že jsi lesák ,to jen na okraj ju :roll: a píčoviny kvuli kterejm se hádám ? Vždy hochu kvůli věcem který jsem sám vyzkoušel to si zapamatuj.
Pravdou je že MIKE mě neustále jebe za to že si furt otvírám hubu, několikrát jsem mu řekl ať mi dá BAN, ale nedělal to....

Co se týče machrování tak poslední Tvůj výplod byl s bezproblémovým dotažením zbraně z USA a Tvoje reakce na nadcházející příspěvky......

Co se týče lampasáctví.....přiznávám, jsem zaujatej, velice mi svým vystupováním připomínáš gumy který jsem zažil na vojně a kterým jsem nebyl ochoten zkousnout výplody jejich chorejch mozků, nedoučenej traktorista byl nejchytřejší člověk na útvaru a poslouchat jeho výplody bylo někdy opravdu nervy drásající.... Ve věcech ve kterých nelze hledat logiku hledej armádu.

Ano, zrovna na střelectví jak jsi dostal BAN jsi se hádal o věcech vyzkoušených a to byl test optiky na .308W na vzdálenost 40 metrů. Hned na začátku svýho příspěvku jsi osočoval ostatní že vědí hovno že to máš vyzkoušený. Pak jsi obrátil že jsi napsal že střílíš na 60 metrů a že ti to nějakej zakomplexovanej moderátor přepsal. Proč by to dělal? Na rozdíl od tebe jsou to normální lidi, občas mají svoje nálady, ale rozhodně nikdo z nich nemá zájem pozměňovat něčí příspěvky za účelem jeho diskreditace.A pak to Tvoje přepsání u havárií zbraní .357 při používání nábojů 38 SPL, pár lidí tě upozornilo že jsi to napsal špatně a Tvoje reakce? útok..... Zamysli se nad sebou.... Už jsem Ti to řekl jednou...děláš sám ze sebe trotla a myslím že zbytečně
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 21 led 2008 20:30

tak pozor těch 40m a 357 38 bylo upsání,za což jsem se omlouval. Ty prudíš kolikrát u věcí o kterých víš hovno. O dovozu z usa jsem psal tak jak jsem nakoupil nikoho jsem nenapadl a vím že si je dovezl ,hned jask ho uvidím tak se zeptám jak.. U armády nevyučenej traktorista dost možná a le nevyučenejch lesáků je daleko víc ono vzít motorovku umí každej vůl,moje předešlé zaměstnání bylo v kanceláři ,starat se o sklad s komponentama za několik desítek milionů a několika zaměstnancema to jen tak pro upřesnění. K armádě jsem šel abych spojil příjemné z užitečným a navíc mně to baví. Že jsi lesák nebo hajnej nebo kýho boha tu taky nikdo nevytahuje takže se do mně neser.
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2008 20:37

Nechtěj abych sem prásknul soukromou korespondenci týkající se těch 40 metrů, ju?

máš pravdu, jsem nevyučenej lesák (bohužel to není jen o motorovce), vystudoval jsem elektroniku, radary a podobný chujoviny, bohužel všechno je o penězích :)

Ale už dost odbíháme od tématu...
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 21 led 2008 20:45

Alfe poslední varování - jestli tu chceš bej, opakuju, že nevyháním žádnýho užvatele kromě vyloženejch de.... taky jsme jich tu pár měli. Ban je až konečný řešení. Čti si co tě zajímá, piš když budeš mít potřebu něco říct a ostatní neřeš, nepřepínej a hlavně po ničem nepátrej :lol:
To že tu bude víc lidí co se zabývaj vzduchovkama už asi stejně nezměníš, nakrásně se může stát, že thread o krátkejch bude jen okrajovej. Stávající způsob funguje už hodně dlouho a jsi jeden z mála, komu to vadí a hlavně kdo o tom pořád píše. O diabolkách je tu pár thradů, řekl bych že bys je spočítal na prstech jedné ruky, takže nepřeháněj. Když někdo zakládá nesmysl, nebo dubl tak to mažu. Sem tam čistím i jednotlivý vlákna od balastu. Není to tak easy jak se ti asi jeví.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2008 20:53

Klidně mě vybanuj jestli chceš, je mi to vcelku šumák. Ale napřed si pořádně přečti co jsem ti napsal v prvním odstavci, protože z toho jasně vyplývá že mi vzduchovky nevadí, jde jen o ten bordel a nepřehlednost v tom.

Ale věřím že jestli jsi na to sám, tak asi moc nezmůžeš.....
Uživatelský avatar
bobr
Příspěvky: 115
Registrován: 07 úno 2007 23:00

Příspěvek od bobr » 21 led 2008 20:57

Silencer píše:Berte to tak, že i když budete mít sebelepší administrátorko/moderátorskej tým, tak stejně fórum bude jenom tak kvalitní, jako jsou jeho členové.
toto je na této stránce jediná věta, která je k tématu a má logiku - nebylo by opravdu asi od věci sem tam se zamyslet nad tím co sem píšete.

Pro rejpali: neměním svůj nick a avatar na žádném střeleckém fóru , aby bylo jasno hned od začátku
Naposledy upravil(a) bobr dne 22 led 2008 09:00, celkem upraveno 1 x.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Kurvadrat

Příspěvek od Apevia » 21 led 2008 21:09

Kurvadrat nehadejte se tu. Nema to smysl
PS:souhlasim spis s golfikem
PS2:na strelectvi sou mooc upjaty a dela jim dobre nekoho zjebat nebo mu smazat thread kdyz neco potrebuje......
PS3:na strelectvi dostavaj vetsinou kkt ban, ale i dos dobrych kluku kvuli blbostem, ze se nezamlouvaj nekomu ze sponzoru nebo tak...
PS4:tot muj nazor
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 21 led 2008 22:07

Bobr může povídat, protože sám je pokud vím ze střelectví :wink: Všechno prostě uhlídat nejde. Berte to tak, že GS je volnější a je prostě jinej. Je to druhý největší fórum o zbraních a střelivu (ano i vzduchovky jsou podle zákona zbraně, byť kategorie D). Když spočtete příspěvky týkající se zbraní na obou fórech, tak ve velikosti zase takový rozdíl není.
Ale nechme to bejt. Kdo tu chce být, ať tu je. Kdo nechce, toho tu nikdo nedrží. Rozškatulkování možná bude, možná ne.
Rozhodně to tu ale nedopadne jako na jednom nejmenovaném fóru, kde vás za uveřejnění linku na jinej web o zbraních vzápětí po sobě napomene 5 moderátorů :lol: Řekl bych, že nemálo lidí tady by na onom webu dostalo banána po prvním dnu členství a ještě týden by se nad tím tamější osazenstvo bavilo 8) Ale nic ve zlým. Jak říkám, každý má svoje.
Odpovědět