PRE POCHYBOVACOV O UCINOSTI ZBRANI

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Slim Jim

Příspěvek od Slim Jim » 24 říj 2005 11:31

Ale tady výrobce patrně neměl na mysli situaci, kdy se tím nějaký debil nechá dobrovolně, mířeně a na poměrně krátkou vzdálenost střelit do zad... Při jakékoli střebě z čehokoli je dobré preventivně počítat s tím, že tak do vzdálenosti řekněme cca 50- 200 cm je životu nebezpečné téměř všechno, v závislosti na okolnostech. S tím je vhodné operovat, i když to třeba vůbec nemusí být pravda.


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 24 říj 2005 11:56

Teda odvahu ten chlap měl... :D :D

No ať je to jak chce, myslím, že dostatečně prakticky prokázal, že tento náboj je na obranu účinný a přitom nezabíjí. 8)
Takže reklama nelže.

P.S. Já bych si takové náboje do zbraně nedával.
Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 24 říj 2005 12:02

Jsem zvědav, kdy zase někoho něco podobného napadne, kupříkladu, že EFMJ není schopná zabít. Třeba mu to přijde na mysl, až se dostane z nemocnice.

"Tak dobře, broková mě trochu štípla, ale EFMJ krz tu bundu prostě projít nemůže!"
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 24 říj 2005 12:07

Tyrichter píše:Jsem zvědav, kdy zase někoho něco podobného napadne, kupříkladu, že EFMJ není schopná zabít. Třeba mu to přijde na mysl, až se dostane z nemocnice.

"Tak dobře, broková mě trochu štípla, ale EFMJ krz tu bundu prostě projít nemůže!"
Hlavne aby po odchodu z nemocnice nezmenil heslo na "z ciziho krev netece!".... to uz bych se pak zacal bat :-) Dokud strili na sebe... je mi to sumak.
Odpovědět