Ubil psa zeleznou tyci

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 08 lis 2007 03:05

Ja nevim no...

Jestli byl pes nemocny a jednalo-li se o "rany" z milosti... Budiz...

Ale tohle si rozhodne NIKDO nenatoci na video !!!

Pokud by existovalo v prau cosi jako "vrazda psa" tak tohle byl klasicky pripad.

Pes, ktery pred nim bez problemu stal a veril mu dostal ranu tyci za krk > prerazena pater, bolest...

Co ja osobne preju nekomu, kdo tohle dokaze zpusobit duverivymu zvireti snad ani psat nebudu a doufam, ze si pujde sednout nepodminene a nekdo mu to vysvetli.

100x pochopim strelbu na cloveka v ramci NO, ale tohle - tomu fakt nerozumim.


vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re.:

Příspěvek od vito » 08 lis 2007 07:14

Pánové, tohle je filozofická disputace.
Podstatné je to, co už někdo, / jediný /, napsal přede mnou: Jestliže je někdo schopen takovým způsobem zabít psa, je bez problému schopen takovým způsobem zabít člověka.
Jinak absolutní souhlas s cmk.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 08 lis 2007 12:20

Jo a přesně vo tom to je. Rád bych dostal možnost to dotyčnému vysvětlit, samozřejmě bez možných postihů pro mou osobu :evil:
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 08 lis 2007 13:31

Silencer píše:Jo a přesně vo tom to je. Rád bych dostal možnost to dotyčnému vysvětlit, samozřejmě bez možných postihů pro mou osobu :evil:
Myslis, ze by se Ti ulevilo, kdyby jsi ho serezal?!

To chce galeje.
Nekdo tu prirovnaval strelce na hlodavce, ze nejsou o moc lepsi. Nebo nekteri myslivci co nedaj zvire na komoru.
Ale ja osobne si myslim, ze je to v necem jinem. Vynechme samotnou smrt zvirete.
A ruku na srdce, kolik z vas dokaze zmacknout spoust a zastrelit mys, pripadne i veci zvire. Nemyslim si, ze je to tak tezke...
Ale kolik z vas, vezme tyc, lopatu, kamen a osobne ho dokaze umlatit?!
A v tom si myslim, ze je ten clovek hlavne nebezpecnej.

Jen pro poradek: Nikdy jsem nezastrelil zadneho ziveho tvora. Jsem zkazenej sportovni strelbou.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 08 lis 2007 19:09

Chlapi nehádejte se.
Nemá to smysl.

Kdyby byla válka, sežerete nejen psy, ale i obsah akvárka a možná i krysy....... Rusové žrali lidi a to ani nebyla válka. Prostě když byl hlad, objevovalo se na trzích i lidské maso. Poslední profláknutý případ není starý ani 10 let.

Když je hlad, tak ty co nejvíc křičeli, že by nejedli psí maso, měli první plnou pusu souseda. A co se týče psů, tak většina z Vás by cizího psa klidně sežrala, nesežrali by jste samozřejmě (obvykle) svého psa.
Rozdíl co dělá z Vašeho psa ,,mimořádné" zvíře je váš vztah k němu.
Ale to zvíře nemá o nic větší hodnotu než jiné a všechna si zaslouží stejný respekt. I to picnuté prase ať už na jatkách a nebo v lese.

Indiáni děkovali za každý úlovek a své kořisti se omlouvali.
Řekl bych že to je o dost lepší než říct, že tamto je chodící konzerva a to druhé chodící mlékárna.

Pokud se někdo na zvířata kouká jako na chodící konzervy a pistolí/nožem/tyčí je jen ,,otvírá" tak samozřejmě nepochopí že dělá chybu. Co by mohlo být špatné na ,,trápení" konzervy?
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re.:

Příspěvek od vito » 09 lis 2007 07:04

epetr2008: Tak to mluvíme každý o něčem trochu jiném, IMHO.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 09 lis 2007 07:53

epetr2008: pokud jde o preziti, udela clovek a nejen on skoro cokoliv. V cine se diky hladomoru, naucili snist skoro vsechno. Ale to se tu neresi.

Mimochodem treba prase je na stejne urovni v inteligenci jako pes a nekteri vedci se domnivaji, ze i nad nim. Ale porad tu o to nejde.

Myslivec take zabije psa. A pak se resi proc...a.t.d. Tadyten pripad je spis o tom jak. Nejen proc.
Dle meho nazoru, pokud by na videu bylo jak padne vystrel a pes se skaci k zemi, nebyl by to takovej humbuk.
Lidi by se ptali proc! Ale to je tak vsechno.

Myslim, ze dokud bude zvire brano jako vec, tezko se neco zmeni.
Stejne tak jako "chovatel" psa, ktery ho nezvladne a on pak pokouse pana, nebo nekoho jineho. Ma nalepku zlej a nebezpecnej pes/rasa.
Ale to uz jsem take nekde jinde.
Flare
Příspěvky: 11
Registrován: 25 led 2006 19:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

údiv ...

Příspěvek od Flare » 11 lis 2007 22:42

Spíš zde čtu než píšu, ale tohle mi nedá. Záběry jsem viděl a způsob zabití byl podle mě na úrovni sadistické vraždy, naprosto nepochopitelné pro normálního člověka. Pokud se někdo baví tím, že ubije psa (a pořád se snažím oprostit od toho že mi u nohou leží a spokojeně funí taky německý ovčák), natočí se na video, pak je vážně nemocný a nebezpečný pro společnost.

Příště to místo psa může být dítě ... ten krok k tomu je podle mě velmi malý.

Po tom co mě přešla fatální lítost nad tím ovčákem a šok, stav kdy člověk přemýšlí co by mu za ten čin chtěl udělat zůstává v hlavě opravdu jen údiv jak se takovýhle lidský odpad pohybuje ve společnosti.

Dost dobrý důvod proč držet zbraň ....

P.S.: zajímalo by mě, kolik z vás přemýšlelo o tom, co by udělalo, pokud by bylo u toho a vidělo to ... kolik z vás přemýšlelo o tom, jak tohle navléct na § 13 tr.zákona a toho hajzla smáznout ...
alfsvk

Příspěvek od alfsvk » 11 lis 2007 22:51

tu su adresy a telefon na pachatela:

alf.podstromami.com
pavelll

Příspěvek od pavelll » 18 lis 2007 13:05

osobně uznávám usmrcení zvířete jen humáně a pro obživu, nedělám si plané naděje že by v tomto směru mohl v nebližších letech někdo něco změnit , ale umlátit psa upalovat za živa kočku nebo ořezávat z živého prasete kousky masa , tak to je hnus fijalovej, nejsem žádnej aktivista a střílet chodím jen pro radost na střelnici , ale tyhle události ve mně vbuzují pocity které kdybych dotáhl do konce tak by mně mohly dostat do problémů :twisted: , každopádně tresty za tyto činy jsou směšné a to utrpení už nic nezvrátí , domnívám se takový to člověk není zcela v pořádku a jeho chování by se do budoucna mohlo obrátit i proti lidem ikdyž na druhou stranu to musí být neuvěřitelný srab :!: a sobě rovnému se nepostaví.
Jo a právě jsem jsem četl že se na slovensko chystá nějaký zájezd , tak jim přeji šťastnou cestu a tomu dotyčnému ať se moc netrápí 8)
achab
Příspěvky: 236
Registrován: 24 pro 2007 08:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od achab » 31 pro 2007 15:02

nemám slov..
Odpovědět