LOV 2 - Flusbrok

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Nejlevnější airsoft

Příspěvek od Návštěvník » 12 čer 2005 06:37

...je položit kuličku na dlaň a cvrnknout do ní.
Přesně ten princip využívá flusbrok - to už není vyfouknutí kuličky tlakem vzduchu, takže už to není airsoft, ale pokud někdo chtěl popsat nejlevnější airsoft, tak to je takhle: kuličku vytáhnout z nosu a z dlaně cvrnknout.
Mimochodem přesně tak mi připadají ti šílenci co běhají po lesích, a tento despekt nijak nesouvisí s tím, že mám plný trezor zbraní a plnou skříň nábojů. Prostě mi připadají trochu ujetí, já jim asi taky, ale dokud jeden druhému nevadíme, nevím, proč bych jim překážel, pomlouval je atd. Mám jen svůj názor, to se může, ne?
Možná jsou normální oni - po pubertě je to přejde, mě střílení nejspíš nepřejde nikdy - takže... bych tohle téma dál neřešil.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 13 čer 2005 12:27

Airsoft v zásdaě není tak špatná a ujetá věc... Prostě jiný způsob trávení volného času (a objektivně vzato- oni se v lese alespoň proběhnou na čerstvém vzduchu, zatímco já na střelnici jen stojím na místě a zadělávám si na křečové žíly- takže čert ví, co nakonec vyjde líp!)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 16 čer 2005 20:47

Tak já už sem si tuhle zbraň pořídil a jsem z ní úplně nadšený...Nechápu proč to tady tak pomlouváte, nic z toho není pravda. Střílel jsem na deset metrů do terče a pokaždé sem ten terč trefil, takže bude asi hodně přesná...možná ty dnešní flusbroky už vylepšili tak, že jsou opravdu hodně výkonné. A vyrábějí dva různé typy, tedy dva různé vzhledy a oba kousky jsou moc pěkné. Mám to doma vystavený v knihovně a když přijde nějaká návštěva, tak tu zbraň všichni obdivují. Takže všem doporučuji!!! Kupte si to!!!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 20 čer 2005 12:26

Má vůbec flusbrok hlaveň s dážkovaným výmrdem, pardon, vývrtem?
Návštěvník

Ne, nemá

Příspěvek od Návštěvník » 20 čer 2005 13:32

Leda že by se tam udělaly drážky od "agresivního povlaku diabolek z Vlašimi" - jak psal Martin Mor.Kras, že prý na nich ten povlak je - špinavý, to jo, ale agresivní? To bych neřekl. Možná že Martinovi připadá příliš brutální používat doma mýdlo :-)
anonym

flusbrok

Příspěvek od anonym » 10 říj 2005 18:13

Flusbrok - ted pokud se dobře pamatuji oficiálně tuším LOV2. No nic extra, ale jak bylo již řečeno, blbin se naviváděla spousta:-) Jinak na střílení na terč skutečně ne! tak leda snad z metru. Někde bych ji jistě ještě nalezl, ale...no, vzpomínky jsou asi hezčí nežli výkony.
MarS

Flus (a třeba i) brok

Příspěvek od MarS » 11 říj 2005 07:28

Zdravim. Dovolte mi, bych si přidal jednu svou recenzi na pistoli, o které se zde vede polemika...
Jako kluci jsme jí měli a musím přiznat, že zelené rybízky a angrešty tím lítaly celkem obstojně. :) Jenže to bylo jen sezónní. Jinak jsme po sobě metali diabolky. Potom jsme zjistili, že když se do praku dá letečka (pětka), tak to velmi dobře nahrazuje tento fluscokolimalého, a to s minimálně stejnou přesností. Po čase jsem zjistili, že se dají střílet i matičky, a ty se do toho flusbroku fakt nevešly - a přitom to sousedovi dělalo větší paseku nejen na skleníku, ale i na zalenině na záhonech...:) (nebyli jsme raubíři, to byla pomsta, že nám pořezal stromy s bunkrama :)) ) Takže, flusbroky jsme vyřadili ze zbrojního arzenálu a nosili praky. Možná ještě někde na půdě, nebo v garáži bude, plivátko jedno. Ale upřímně, tenkrát jsme byli "velcí", protože jsme měli "pistoli". :)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 11 říj 2005 08:47

Taky jsem ji měl. V mých dětských letech byl vlastník této "zbraně" v hiearchii asi hned po soudruhu učiteli.
Povedlo se mi s ní rozbít několik lahví tak, že jsem k ní přiložil hlaveň a zmáčkl spoušť. Samozřejmě k úžasu méně šťastných kamarádů...

Nedávno jsem ji někde viděl za asi 160,-Kč.
Kruci, asi si ji zajdu z nostalgie koupit. :wink:
karel

Příspěvek od karel » 11 říj 2005 12:50

Nedávno jsem flusbrok našel zahrabaný v kůlně. Cvičně jsem si párkrát vystřelil. Nějak se unavila pružinka - dostřel tak čtyři metry a pak diabola spadla na zem. Zavzpomínal jsem, jaká to byla kdysi machrovina a hodil ho spátky do kůlny :lol:
dajda4603
Příspěvky: 47
Registrován: 04 črc 2005 21:58
Bydliště: Střední Čechy

Můj flusbrok

Příspěvek od dajda4603 » 15 říj 2005 11:39

Tak jsem vyhrabal svůj historický kousek a posílám pár jeho obrázků.
Přílohy
DSC00092.jpg
DSC00094.jpg
JdC: Budoucnost patří aluminiu !
Beastkill

Příspěvek od Beastkill » 16 říj 2005 10:47

Mluvit o nějaké přesnosti účinnosti flusbroku se nedá. To může člověk ty diabolky rovnou plivat a vyjde do nastejno. Na ty připínáčky to ale fakt špatný bejt nemusí. Taky se dá použít jako stylový těžítko :-)
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

LOV 21

Příspěvek od WohlmuthOta » 19 lis 2007 18:10

Opravdu "supr" pistolka.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 19 lis 2007 18:11

flusbrok bych taky bral, když mi bylo asi 10 let tak jsem málem přišel o oko. V podpažním pouzdru made in ve sklepě ,jsem mněl ostřen našťouchnutého flusbroka nebezpečnou střelou 4,5mm zvanou BROK.Ohnul jsem se pro kačera protože se mi zamotal provázek jak jsem ho tahal po dvorku.Flusbrok vypadl s podpažáku a nárazem o zem spustil,tenkrát jsem to dostal do rtu a mněl jsem ho týden jak XIXAO .Jěště že to nebylo oko :? Takže z toho plyne že to není nic na nošení :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
dodo
Příspěvky: 130
Registrován: 26 bře 2007 15:18
Bydliště: ostrava

Příspěvek od dodo » 19 lis 2007 18:20

co máte proti flusbroku. jednou mě sním střelil kamarád asi z tří metrů,
a dva dny jsem ve škole seděl na jedné půlce prdele :D
Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jspalek » 19 lis 2007 18:38

S flusbrokem jsme stříleli sousedum jako malí kluci slepice, ale žádná nezahynula, jen nadskakovaly. Byl to muj jeden z prvních střeleckých zážitků. by mě zajímalo, jak sousedi koukali, když si ji dali potom na smetaně :)
CZ 550 Predator .308 Win, CZ 858 Tactical 7.62x39, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, CZ 75 SP-01 Shadow Orange 2012 9mm Luger, Glock 21 .45 ACP, Uberti Colt Burges 1883 44-40Win, Smith&Wesson 66 .357 Magnum.
Odpovědět