VSS Vintorez

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Panzer
Příspěvky: 33
Registrován: 16 črc 2007 21:12

Příspěvek od Panzer » 26 pro 2007 22:28

to spider74

Že som taký smelý. Môžem sa opýtať na zdroje tohto článku, ktorý si písal pre spomínaný časopis?

Celý článok je totiž s malými slovnými úpravami a prehádzaním odsekov komplet opísaný z http://forum.valka.cz. A tým som si viac než istý, keďže som jeho autorom.

Ak už teda preberáš cudzie články a vydávaš ich za svoje, bolo by minimálne slušné uvádzať do budúcna zdroj, z ktorého opisuješ. :?


IŽ-75 5,45x18
Makarov PM
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

VSS Vintorez.

Příspěvek od spider74 » 26 pro 2007 22:40

to asi těžko smolil jsem se s tím dost dlouho a řekl bych že těch informací o téhle diskutabilní zbrani nebude tolik aby se články tak moc lišili.......je tam pár technických a praktických údajů a zbytek bude vždycky omáčka( i těch blbých fotek je na Netu jako šafránu) ......takže s tím obviňováním trochu brzdi, jestli tě to uklidní tak to zkusím pohledat ale je to už dost dlouho. doufám že nebudeš tvrdit že jsem opsal i ostatní články , včetně toho co vyjde v čísle 2 za 2 týdny o AR15 v malorážce.


....mimochodem podíval jsem se na odkaz který uvádíš a řekl bych že jsme spíš my oba čerpali ze stejných zdrojů , kterých na Netu nebude zas až tolik, co si pamatuju tak jsem hledal několik dní nějaké informace včetně fotek(většina fotek je z ruských linků) a bylo toho zatraceně málo. Jestli se ti zdá opak tak je mi to líto, ale opradu se těch pár zjištěných faktů nedá napsat tak aby tam nebyli stejné věci a vymýšlet si něco jiného nebudu........
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Uživatelský avatar
Panzer
Příspěvky: 33
Registrován: 16 črc 2007 21:12

Příspěvek od Panzer » 26 pro 2007 22:59

Neobviňujem ťa zo žiadnych ďalších opisovaní, nakoľko časopis Zbraně a náboje po prečítaní niekoľkých čísel nepovažujem za odborné periodikum a teda ho už nesledujem.

Ja len konštatujem, že celý svoj článok si opísal z války.cz. Nejde mi o technické údaje, ktoré sú skutočne stále rovnaké. Ty si však z môjho článku prebral dokonca aj tú "omáčku" a radenie odsekov.

Je to však tvoja vec, naťahovať sa s tebou nemienim. Na rozdiel od teba ja tieto články píšem z entuziazmu. Nie pre honorár.

Viac sa k tomu nemienim vyjadrovať, nech si každý, kto bude mať záujem urobí po prečítaní oboch článkov názor sám.
IŽ-75 5,45x18
Makarov PM
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

VSS Vintorez

Příspěvek od spider74 » 26 pro 2007 23:03

můžu tě uklidnit ze žádného článku který jsem tam posílal žádný "honorár"nemám protože by to muselo jít přes berňák a mé povolání ze zákona žádný boční příjem neumožňuje.........
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Odpovědět