Vojakovi,ktery zastrelil triletou dceru,hrozi pet let vezeni

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Vojákovi,který zastřelil tříletou dceru,hrozí pět let vězení

Příspěvek od WohlmuthOta » 12 pro 2007 19:01

Profesionální voják, který v pátek 23. listopadu v Babí na Náchodsku nešťastnou náhodou smrtelně postřelil svou dceru, je obviněn z trestného činu ublížení na zdraví z následkem smrti. Právu to ve středu potvrdila mluvčí náchodské policie Eva Prachařová.

12. 12. 2007 15:42 - HRADEC KRÁLOVÉ
Devětadvacetiletý příslušník průzkumného praporu v Prostějově, účastník mise v Afghánistánu, byl s rodinou na víkendové návštěvě u rodičů. Osudného večera manipuloval se soukromou, legálně drženou pistolí. Vyšla rána a střela nešťastně zasáhla jeho tříletou dceru do břišní krajiny.

Lékaři náchodské nemocnice dítě operovali, ale s ohledem na vážnost zásahu jej převezli na specializované pracoviště do Hradce Králové. Přes veškerou snahu zdravotníků však dítě zemřelo.

„Protože vyšetřování okolností případu stále probíhá, další informace nebude policie sdělovat,“ doplnila Prachařová s tím, že obviněnému muži hrozí až pětiletý trest vězení.

http://www.novinky.cz/clanek/128761-voj ... ezeni.html


WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Vojákovi,který zastřelil tříletou dceru,hrozí pět let vězení

Příspěvek od WohlmuthOta » 12 pro 2007 19:40

Ještě dodám, že je založený thread na tuto smutnou událost ZDE. Jsem zvědav, jak na tom nakonec bude ten voják... :?
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 12 pro 2007 21:12

prostě mu nezávidím tuhle skutečnost a věřím že to byla nešťastná náhoda :?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
pavelll

Příspěvek od pavelll » 12 pro 2007 22:52

hmm , nešťastná náhoda :roll: , ale machrovat s nabitou zbraní před dětmi, rodinou atd. , tak to bych si teda nikdy nedovolil a zvlášť když je to prof. voják , tohle prostě nepochopím, kampak se poděly základy bezpečné manipulace a odnesla to nevinná holčička, dost velká daň za velký ego :(
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 13 pro 2007 07:57

jo občas když máš zbraně v ruce každej den tak na tu bezpečnost zapomeneš :?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 13 pro 2007 08:33

Hm, jenže ta zásady se mu připoměly tím nejdrsnějším způsobem. ND kdy zabije vlastní dceru, to je fakt smutný. Myslím že to co se stalo je pro něj trest víc než dostatečný.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 13 pro 2007 09:06

tak nějak,je to to samé sice blbé přirovnání ale truhlář děla každodenní stejnou práci na pile až už je to stereotypní a přestane dávat pozor a prsty jsou fuč no a tohle je bohužel ten samej případ :(
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 13 pro 2007 10:37

pavelll píše:hmm , nešťastná náhoda :roll: , ale machrovat s nabitou zbraní před dětmi, rodinou atd. , tak to bych si teda nikdy nedovolil a zvlášť když je to prof. voják , tohle prostě nepochopím, kampak se poděly základy bezpečné manipulace a odnesla to nevinná holčička, dost velká daň za velký ego :(
Každý někdy udělá chybu. Někdo s odpálí ránu jistoty směrem k terčům a cvrkne si leknutím, někdo trefí někoho blízkého. Nejhorší je myslet si, že "mě se to stát nemůže".
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 13 pro 2007 14:32

já se snažim furt se zbraněma zacházet jako že jsou nabitý i když nejsou :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
pavelll

Příspěvek od pavelll » 13 pro 2007 14:55

Tak tak , taky tak
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 13 pro 2007 15:00

no ano, byt privelkym rutinerom je nebezpecne... nielen pri zbraniach, ale aj pri uplne obycajnom soferovani auta.
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Uživatelský avatar
Cherubín
Příspěvky: 32
Registrován: 23 úno 2006 15:00
Bydliště: Pardubice

Re: Vojákovi,který zastřelil tříletou dceru,hrozí pět let vě

Příspěvek od Cherubín » 13 pro 2007 23:02

WohlmuthOta píše:Ještě dodám, že je založený thread na tuto smutnou událost ZDE. Jsem zvědav, jak na tom nakonec bude ten voják... :?
Teda Oto, v několika threadech vystupuješ jako bojovník proti tvorbě nových zbytečných threadů a hle - kovářova kobyla...
Tohle jsi přece mohl napsat do tebou zmiňovaného threadu, ne?

K tématu - z pohledu nezúčastněného:
Chudák chlap - nervy v kýblu z mise, pomazlí se se železem a najednou bum, dcerka v kaluži krve. Tohle je na věšák, protože už ponese vždycky s sebou cejch taťky, co zabil svou dcerku, rodina mu to asi nikdy neodpustí.... No a pak mu (objektivně zcela v souladu s dobrým mravem) napařej pět let, aby moh přemejšlet.
Podle mě je už dostatečně potrestanej a bejt na jeho místě, už železo do ruky nechci, navíc dostat flastr - tak to by mě položilo už úplně.
Vržený nůž, střelu ani slovo nezastavíš.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 14 pro 2007 16:13

Jasně, mohl jsem to šoupnout tam, omlouvám se, udělal jsem chybu. :o Ale v Události je podstatně míň threadů jak ve Zbraně a střelivo.
Přístě to udělám, jak píše Cherubín. Omlouvám se za OT.

K tomu článku: Souhlasím s většinou, osobně bych to pak asi obrátil proti sobě, protože.... :? Puuf, nechtěl bych to zažít... :x
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 14 pro 2007 16:58

golfkiller píše:tak nějak,je to to samé sice blbé přirovnání ale truhlář děla každodenní stejnou práci na pile až už je to stereotypní a přestane dávat pozor a prsty jsou fuč no a tohle je bohužel ten samej případ :(
Golfe toto není dobrý přirovnání. Já nejsu lampasák ani policajt, ale zbraň mám v ruce denně taky a myslím že i spousta ostatních přítomných.
Osobně si myslím že to není o stereotypu, ale o neukázněnosti, nedbalosti a namistrovanosti......
Vím že se hodně vytrestal sám, ale u mě je tento člověk prostě debil a nijak ho nelituju. Lituju spíš té malé holky.......
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 14 pro 2007 19:41

je to skvělé přirovnání vím o čem mluvim :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Odpovědět