V centru Prahy pokracuji bitky anarchistu s neonacisty

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Fandím:

Skinheadům
9
17%
Anarcháčům
2
4%
Policajtům
27
50%
Skinheadům a Anarcháčům, aby si(se) to konečně vzájemě vyřídili
13
24%
Čuňkovi
3
6%
 
Celkem hlasů: 54
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 05 pro 2007 11:35

Podvolili sme se bez boje... Byls tam aby jsi mohl tvrdit ze je to spatne.. jj po bitve je kazdej general a tyhle pseudo teorie jsou skutecne uzasny.. a co chces smit krvi??? myslis si tim ze kdyz budete likvidovat cikany tak tim bude nase republika nejaka top???? A jaky hrdiny chces uznavat?? Nejakyho pseudonacka co keca nejaky rasisticky plky? Mas snad za vzor Friedricha Nietzscheho? Rika ti neco jmena Frantisek Perina a Frantisek Fajt? kuprikladu to sou hrdinove a ty bys mel uznavat...
Mimochodem hanba je v tech co nas zradili ne na nas..


-- Life is pain --
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 05 pro 2007 13:28

Ano,Friedrich Wilhelm Nietzsche je skutečně mým duchovním otcem.Fajta a Peřinu považuju za skutečné hrdiny,stejně jako bratry Mašínovy.
O likvidaci cikánů nebyla řeč .A hanba je skutečně na těch co nás zradili,ale bojovat se mělo.Beneš to myslel dobře a provedl to chytře,ale chytrostí se dějiny nepíšou.
2 edelweiss-když se podíváš na Afghánce nebo na Iráčany,tak vidíš,že i slabý národ může s primitivními prostředky dosáhnout vítězství nad velkými státy.A i kdyby ne,budou mít válečnou slávu.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 05 pro 2007 13:35

To- maldigola
Pokud válečná sláva znamená že mi někdo vžene syna na jatka,sem proti a každý kdo se na tom bude podílet je cíl.
Partizánský boj je jediný únosný způsob odporu malých nebo slabých.Všimni si že u nás se to neujalo ani když přišli němci ani při Ruském vpádu,holt tady daleko raději kolaborujeme a udáváme tak co furt řešíš?Chceš snad klackem spasit svět?
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 05 pro 2007 16:00

Chlapy je to smutny,ale tady se nic vyresit neda.Nasili vyresi vetsinou vic nez mozek,ale leda tak,kdyz nemuzes u auta povolit cepy.Ja osobne vyznavam gen. R.Gajdu,velitele ruskych legii za WWI. z nehoz se kvuli Masarykovi a Benesovi stal Fasista.Byl armadnim velitelem Ceskoslovenske armady a kdyz mu dali rozkaz aby pouzil armadu k potlaceni nepokoju,tak odmitl zasahnout proti Cechum.Zbavili ho funkce.Za vzor mel Musoliniho Italii a Salazarovo Portugalsko.Po vypuknuti valky a po tom co zradila jedna odnoz NOF,Vlajka,tak sami clenove narodni obce fasisticke byli v odboji.Ale to je jedno,politika v jakekoliv podobe me prestala bavit a zajimat.
2 Edelweiss:tebe taky muze nejakej slabomyslnej jedinec napadnout z toho,ze jako nick pouzivas nazev nacisticke protipartizanske jednotky na Slovensku.A nevysvetlis mu co to vlastne znamena.Ja mam taky znamyho cikana,jednoho a muzu mu verit a mam ho rad.Ma prumyslovku,studoval i na vejsce.Jezdi jako ja s nakladakem a je fajn.Kdyz jdeme do hospody,tak kouka oknem dovnitr a nekolikrat uz mi rekl:tam nejdu,jsou tam cikani :-)
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 05 pro 2007 16:07

To- duffioso
To už napadlo tolik lidí že to neřeším,Edelweiss nebo totenkopf sou daleko starší než nacizmus,takže to neřeším.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

Příspěvek od PetrikCZ » 06 pro 2007 14:57

každopádně je fajn, že se tu dají vyměňovat názory. Zkuste navštívit jakékoliv neonacistické stránky a začít s nimi diskutovat. Krom toho, že se objevíte na likvidační listině váš příspěvek okamžitě zmizí. Máte-li ho ovšem vůbec kam napsat - většinou totiž pro jistotu fora nemají, nebo je mají zaheslované. Holt totalitní hnutí :)

Neonaci ideály krásně vystihuje prohlášení BHS (Bohemia hammer skins). dnes už naštěstí prakticky nefunkční partičky:

"bojujeme za přežití bílé rasy, proti všem formám rasové lůzy jako jsou cikáni, negři, asiaté, arabové a míšenci, proti židům, proti všem formám bílého odpadu, jako jsou komunisti, anarchisti, bezdomovci, zločinci a zrádci rasy, proti lžím o tzv. holocaustu židů a překrucování faktů o druhé světové válce, proti všem sexuálním deviantům jako jsou homosexuálové…"

Dnešní neonáckové už jsou trošku vyčůranější a snaží se na to jít trochu víc politicky, protože jim došlo, že vyřváváním rasistických nesmyslů ničeho nedosáhnou. Myslím, že to ale paradoxně přináší odliv jejich radikálních členů, kterým jde převážně jen o libovolnou záminku jak někoho střískat (to samé jako u radikálů Antify). Skoro se mi zdá, že úbytkem nácků nabývají na síle Hooligans :?:
Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 06 pro 2007 19:34

PetrikCZ píše:Neonaci ideály krásně vystihuje prohlášení BHS (Bohemia hammer skins). dnes už naštěstí prakticky nefunkční partičky
To jsi vzal kde?
A kde se dostanes na likvidacni listinu?Myslim,ze mnohem snaze na strankach Antify a jim podobnych.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

Příspěvek od PetrikCZ » 07 pro 2007 09:11

Teď nevím na co narážíš. Jestli to že BHS upadají ? No to jsem zjistil tak, že třeba u nás, kde před mnoha lety bylo nebezpečné pohybovat se v noci kolem rokáče už pár let nikoho nepřizabili (a bývali to právě chlapci se zkříženými kladivy na bundách). Že to je jejich prohlášení jsem vzal kdysi z jejich stránek. Dá se to dočíst ve zprávě o exremismu v čechách např. zde: http://www.most.ecn.cz/old/archiv.shtml?x=47776

Na jednu likvidační listinu se dostal například můj švagr, viděl jsem jí na vlastní oči. Zmínku o ní najdeš třeba v tomto článku: http://zpravy.idnes.cz/narodni-odpor-je ... _krimi_cen (cca šestý odstavec)
Samozřejmě chápu, že nějaká likvidační listina puberťáků nic neznamená, ale fajn pocit to zrovna není.

Ohledně té Antify s tebou souhlasím. Extrém jako extrém. Osobně jsem se taky jednou naivně zůčastnil protinacistické demonstrace (v Rakovníku). Ale nelíbili se mi tam tři věci. Jednak že nás bylo asi dvacet proti třem stům. Druhak to že polovina našich účastníků byla německá Antifa, jejíž členové byli prostě rváči bez mozku (hned u vlaku naházeli lavičky a popelnice na hospodu, kde se schovávalo pár nácků). A do třetice to že jsem byl policií zařazen mezi anarchisty - což do dneška nechápu (anarchista nejsem).

V čechách je asi lepší nevyjadřovat svůj názor a sedět doma v teple na prdeli - ať se venku děje co chce...
Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 07 pro 2007 14:12

no,ono to vypadá,že na 3.oddělení II.odboru Státní bezpečnosti,ze kterého se vylíhnul odbor boje proti extremismu dnešní PČR zbyly jen dvě nálepky-fašista a anarchista.Jaksi se přitom opomíjí fakt,že lidé ve svých názorech vyzrávají a tudíž co člověk,to filosofie a z respektování tohoto prostinkého faktu čerpá demokratická společnost svou tvůrčí sílu.Takže máme tu relikt z komunismu-politickou policii,která známkuje občana-fašista,anarchista.Protože jen fašista a anarchista si to musí nechat líbit.Kdyby třeba někdo dostal nálepku komunista,to by bylo křiku..
(Naštěstí to ten policejní odbor dělá aspoň trochu decentně,takže s tím tolik neotravuje jako estébáci.)
K věci-pochybuju,že by mezi skiny byli nějací fašisté.Jsou to prostě vlastenci,kterým skutečně leží na srdci budoucnost republiky.Není proto žádný div,že to úřadům přijde podezřelé,protože toto oni neznají.
Co chtějí ti druzí co si říkají anarchisté mi není známo ani náhodou.Levicová větev anarchismu -Machno,Lavrov,Bakunin,pravicová-
Stirner,Nietzsche(?),Klíma(?).Anarchie v podání prvé skupiny by měla být zřízením menších komunit asi jako městské státy.V podání těch druhých by se to točilo kolem seberealizace individua.Čert aby se v tom vyznal.
PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

Příspěvek od PetrikCZ » 07 pro 2007 14:41

prostě každý extremismus je na h*. Hlavní bolest vidím v tom, že v demokracii nelze přijít k partičce která očividně chce dělat bugr a jednoduše je zpacifikovat jen z podezření. Nadruhou stranu, kdyby to šlo, jak by to tu potom vypadalo... no a to je ten začarovaný kruh ze kterého je těžko najít cestu ven. Já to zkusím u svých dětí výchovou, jiná cesta mě nenapadá.
Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
Odpovědět