Predmety uviaznute v hlavni vzduchovky...co s tym???

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

nena

Příspěvek od nena » 10 lis 2007 20:45

Tak tohle je zaručeně nejlepší vlákno co jsem kdy četl. Mr. Bean proti tomuhle hovno :D :D :D


Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 11 lis 2007 02:45

Jako malý kluk jsem do vzduchovky strkal ledaco. Např. jsem za sebou strčil do hlavně 3 diabolky a vždy jsem zkoušel kolik to dokáže vystřelit :D Občas se to zaseklo a následovalo vyproštění diabolek svářecími elektrodami. Nebo na mouchy jsem používal papírové kuličky. Ten samý systém jako ve škole do "foukaček" od tužky. :D Taky jsem do konce hlavně strkal ty "piko" petardy, které zalezli do hlavně přesně půlkou svojí délky. Pak stačilo zapálit a vystřelit. Bouchlo to cca 20m ve vzduchu :D Občas jsem neodhadl čas a bouchlo to v hlavni :lol: Vzduchovce to ale nijak neublížilo. Byla to ale stará dobrá IŽ, do nové vzduchovky bych to rozhodně nestrkal. Tolik z mého dětství... :D
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 11 lis 2007 07:56

ja už mám detstvo síce v pr**li, ale aj minule ked nebolo čím strieľať tak som do susedovej 620 naladoval jarec a ostreľoval muchy v chlieviku. Tie mrchy nemali šancu!
stará online súťaž, výsledku k dispozícií
www.vzduchovkyonline.wz.cz
Všetko o opakovacej vzduchovke vzor 47
www.ss2men.wz.cz
bufallo
Příspěvky: 344
Registrován: 14 srp 2007 14:21
Bydliště: BB

Příspěvek od bufallo » 12 lis 2007 06:56

ja som v detstve ked som nemal broky, a otec mi ich nechcel kupit, tak som kupil cierne korenie a uz sme praskali... dobra vona po strelbe...
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 13 lis 2007 08:53

fiiiha...daklujem za vsetky "rady"
asi po 20 minutach co som zalozil toto vlakno som to vytlacil takou tenkou tyckou.prvotna pannika mi zrejme zatemnila rozum..ale nie.zartujem!nevedel som ze tu tycku mam doma inak by som to nezakladal.
a nebojte sa niesom taky idiot aby som to pchal do ZKK 600 alebo do sl 634 !!! to by bolo moc! ale preco to nevyskusat do 620???inak diabolky som mal ale v byte som s nimi strielat nechcel aj ked viem ze aj tu sa najdu taki manici, ja k nim nepatrim :lol:
potreboval som sa proste nejak vyblbnut podobnu hlupost urobil takmer kazdy,len skoda ze ja som ich nerobil vtedy ked som mal na to vhodny vek :lol: ale co uz...raz to na kazdeho musi prist,no nie? :P ale kym sa to nezaseklo bola to celkom sranda!!!
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
vlčák

Příspěvek od vlčák » 13 lis 2007 20:15

lovec7 - nekecej , ty s diabolkama nestřílíš v bytě ? :shock: , na co teda je vzduchovka , než na pokojovou střelbu ? proto si snad člověk opatří , nějakou tu vzduchovku ( spíš lámací pistol ) , aby si doma mohl trochu zablbnout , ne ?
( to by byl hukot , dělat pokojovou střelbu devítkou :lol: )
- " niesom taky idiot aby som to pchal do ZKK 600 alebo do sl 634 !!! " - řekl bych, že kdybys to narval do 634 , tak by se to nezaseklo ... :lol:
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 14 lis 2007 09:24

to vlčák
to mas pravdu...najskor by sa to nezaseklo :lol: ale skusat to nejdem. :wink:
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
vlčák

Příspěvek od vlčák » 15 lis 2007 22:26

lovec7 - koukal ses čím vším se dá doma střílet ? ( už jsem to tu psal i s popisem, a něco je i na další stránce ) :D
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=3925&start=15
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 16 lis 2007 13:09

Příhoda o svinstvu v hlavni:

Nedávno si soused (23) koupil novou S 631 a dělal s ní různý pokusi. Říkal sem mu, ať dá bacha, že sice to není žádnej šit ale taky to nevydrží vžechno. Hm...měl vlastní názor.

Například si vodemě vzal perkusní zápalky, jakože bude vyrábět výbušný dibolky. Chvíly to fungovalo-hezkej efekt-ale za chvíly se mu to tam šprajclo a teď co? Zkoušel to protřelit dalšíma diabolkama, pochopitelně to ucpal ještě víc. Tak s tím přišel za mnou, že se prej sám se do toho pouštět nebude, eště by něco zkurvil :shock: .
Co s tím? jedině vyšťouchnout. :idea:
Tak sem vzal třímilimetrovej rovnej kus drátu, na jednom konci opiloval aby ostrý hrany nekurvily vývrt. Zasunul sem to do hlavně (ne ústím, abych neodpálil zápalku) a na vyčnívající konec drátu jemně klepal kladívkem, dokud všechen bordel nevyjel ven. A že tam toho bylo.

Od tý doby soused se chová ke vzduchovce jaksepatří dobře, páč, jak později přiznal, už se sní tehdy pomalu loučil... :wink:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 16 lis 2007 13:38

Já fakt nevím co ty lidi vede k tomu, že když se jim něco tak šprajcne v hlavni, že to tlak vzduchu nemůže vytlačit, tak tam nacpou ještě další diabolku, s kterou se to chystají vystřelit ven. :lol: :lol:
A když se jim šprajcne i ta, tak tam strčí ještě tři čtyři další - bo pro všechny připady, co jakby to vyšlo... :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 16 lis 2007 14:27

ako Vám páni závidím Vaše zalamovačky a ich jednoduché čistenie, čo sa zaseknutých hovadín týka. Ale skúste si predstaviť keď som požičal moju vojenskú vzduchovku vz.47 a synovec tam napral asi 6 brokov.
Nechcel som demontovať celú vzduchovku a odoberať hlaveň tak som smerom dovnútra pomaličkým vklepávaním drôtu dotlačil broky až k násypke a tie som postupne vyvrtával vrtákom o priemere 3 mm až kým nezostala menej ako polovica a otočením vzduchovky a poklepaním na pažbu z hora nevypadol. Stávalo sa však že brok zaskočil dalej smerom k valcu a musel som si ho pritláčať vzduchovou hubicou dopredu. Náramná zábava to bola. Odvtedy skrývam broky a tŕpnem či tam nedajú niečo iné..
stará online súťaž, výsledku k dispozícií
www.vzduchovkyonline.wz.cz
Všetko o opakovacej vzduchovke vzor 47
www.ss2men.wz.cz
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 16 lis 2007 15:21

SSmane, ja zažil s jednoranou předovkou ještě větší srandu, když se mi tam šprajcnul a ulomil mosaznej výtěrák....
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
bobor300
Příspěvky: 11
Registrován: 26 srp 2007 20:08

Příspěvek od bobor300 » 16 lis 2007 21:05

Mal si tam streknút WD-40 nechat chvýlu pôsobyt aby to načalo tu pásku
a párkrát vystrelit.Samozrejme stiekat z vrchu aby sa to nedostalo do piestu.Ak by to nevyletelo až potom pchat drot do hlavne. :!:
vlčák

Příspěvek od vlčák » 16 lis 2007 23:12

bobor300 - to máš smůlu, když je to dál v hlavni, tak to nevyletí, i kdybys to pozlatil, prostě píst tam nevytvoří tlak ...
ss2men - jo, slyšel jsem , že ta vzduchovka je dost citlivá na broky, když se tam dají normální, tak se zaseknou... zarvat lauf - to se stává, prostě se střílí, třeba to nepozná podle zvuku , vidět to není a když to nevyletí tak si myslí že se netrefil, pak se tam dá v pohodě narvat spoustu broků ...
- v tomhle jasně vedou zlamovačky před vzduchovkami s pevnou hlavní, dá se tam narvat co chcete, je dobře vidět skrz lauf a když to nevyletí tak je to dobře přístupné na prošťouchnutí , nebo odvrtání . :D
Odpovědět