Proc se neprodavaj Glock 18 a Desert eagle???

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Proc se neprodavaj Glock 18 a Desert eagle???

Příspěvek od Návštěvník » 05 led 2004 22:40

Nechapu to. Vzdyt sou to fajn flinty a nikde v CR se neprodavaj. Ten Glock 18 jeste chapu, protoze ma automat, ale desert eagle...
Ne, ze by mi do toho neco moc bylo (jeste si je koupit nemuzu a i gdyby, tak du radeji do USP match), ale zajimalo by me to fakt moc. A taky, kam se podela Beretta 93R???


Návštěvník

re:Proc se neprodavaj Glock 18 a Desert eagle???

Příspěvek od Návštěvník » 12 led 2004 10:07

Desert Eagla maj na staromáku (Drymová)
Návštěvník

re:Proc se neprodavaj Glock 18 a Desert eagle???

Příspěvek od Návštěvník » 03 úno 2004 19:36

Desert eagle prodávaj. Narazila jsem na něj náhodou. To je ale věc, sice jenom .357 magnum, ale budiž. Puškařství Novotný na Vltavský.
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

re:Proc se neprodavaj Glock 18 a Desert eagle???

Příspěvek od kalda » 04 úno 2004 16:50

GunShop.cz je taktez schopen dodat Desert Eagle. Pro blizsi informace nas kontaktujte.
Návštěvník

re:Proc se neprodavaj Glock 18 a Desert eagle???

Příspěvek od Návštěvník » 06 úno 2004 21:11

Dotaz pro Gunshop.cz: Myslite ze by jste byly schopni dodat Desert Eagle jako znehodnocenou zbran?
Návštěvník

Desert Eagle

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 11:01

Oficiálním dovozcem Desert Eaglú do střední Evropy je Velkoobchod Zbrane Nitra - ale mají prodejnu i v Bratislavě - ačkoli doporučuji navštívit prodejnu v Nitrě - skvěle zásobovaná a na hodně vysoké úrovni... U nás sem nic takového ještě nevidel...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 11:52

Možná, že prostě nikdo nemá zájem se tu s Desert Eaglem nějak zvlášť exponovat, protože při MC okolo 60 000 tis. Kč/ ks. jsou to zbraně, kterých se v naší chudé, raně kapitalitické republice prodají dva kusy na milon obyvatel...
Návštěvník

Těžko

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 11:55

60 tisíc stojí nová a pár tisíc znehodnocení + papíry. Pochybuji, že někde najdete "rozbitou", kterou by někdo dal znehodnotit.
To si ji nechte podle originálu vyrobit soustružníkem, (samozřejmě nefunkční!), přijde vás to levněji.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 12:12

No, rozbitá by se snad dala najít (už jsem viděl neopravitelně rozbitou, resp. ruplou dokonce i Hammerli 208, a to je nějaká kvalita), ale snad by bylo jednodušší i levnější objednat znehodnocenou (řez) přímo od výrobce...
joot

znehodnocenou?

Příspěvek od joot » 21 čer 2005 12:35

Jaký důvod někdo má, toužit po znehodnocené zbrani typu Desert? Snad nejlevnější způsob je koupit si nějakou airsoftovou variantu a udělá to radosti taky dost.
Návštěvník

Obě možnosti mě taky napadly

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 14:32

... ale o airsoftovou tomu člověku, co se ptal, evidentně nešlo (nebo že by ano? to těžko, DE nabízí v plastu každý Vietkong, co jich na tržišti je - to by pak byl další debilní dotaz člověka, který žije mimo realitu, neví o zbraních - ani airsoftových - vůbec nic a jen se ptá, aby se ptal). A rozbitá Hammerli je něco jiného než rozbitý DE, přeci jen je zde rozdíl v ráži a rozdíl v návrhových kritériích těchto značně odlišných zbraní, pokud jde o původní účel a zamýšleného uživatele.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 15:37

Prodává se i" desert "poplašný je docela slušný.Mají ho v Olomouci u hl.nádraží
joot

Re: Obě možnosti mě taky napadly

Příspěvek od joot » 21 čer 2005 15:57

Anonymous píše:... ale o airsoftovou tomu člověku, co se ptal, evidentně nešlo (nebo že by ano? to těžko, DE nabízí v plastu každý Vietkong, co jich na tržišti je - to by pak byl další debilní dotaz člověka, který žije mimo realitu, neví o zbraních - ani airsoftových - vůbec nic a jen se ptá, aby se ptal). A rozbitá Hammerli je něco jiného než rozbitý DE, přeci jen je zde rozdíl v ráži a rozdíl v návrhových kritériích těchto značně odlišných zbraní, pokud jde o původní účel a zamýšleného uživatele.
Jo, jen mám dojem, že si myslel, že "polámanej" Desert bude skoro zadarmo, takže investice, kterou do toho chce tak jako tak vrazit, je tak akorát na nákup nějakýho plasťáku. Je to sice jenom můj dojem, ale proto jsem se ptal, jaký má někdo důvod na nákup takovýho kusu železa za takovej peníz.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 16:47

Víte, zdá se mi, že tadlo diskuse je o ničem. Kolik Eaglů může být v ČR v provozu? Desítky? To těžko. Možná jednotky?
Kolik z nich bude neopravitelně polámaných? Ani jeden. Takže to je velmi akademická otázka. Navíc, kdo tu bouchačku viděl a měl v ruce, je mu jasné, že něco takového jde rozbít leda "kapesním atomovým výbuchem", což se tu nekoná.
Ať si koupí plynovku, nebo airsoft.
Zdenek

Příspěvek od Zdenek » 21 čer 2005 18:12

Deserta má ***** v Č.Třebové.
Odpovědět