Glock 19 Comp - H&K USP Comp .45 - Taurus PT 24/7 .45

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Plech...

Glock 19 Comp - H&K USP Comp .45 - Taurus PT 24/7 .45

Příspěvek od Plech... » 27 zář 2005 13:08

Zdravim vsechny a predem dekuji za kazdy nazor na moje mozna prihlouple tema.
Jsem zacatecnik co ma jeste horky zbrojak a tak se poohlizim po nejakem tom co mozna "nejlepsim" kveru. Uz jsme precetl mnoho clanku a diskuzi, ale porad jsem se jeste nerozhodl kterou z techto zbrani bych si mel poridit jak na noseni tak k obcasnemu dochazeni na strelnici(jen pro zabavu).Zbran by mela splnovat asi toto ... Spolehlivost a dobry servis pri zavade, bezpecnost, snadnou udrzbu, noseni, presnost, vzhled (ikdyz to neni uplne nej parametr).Razeno od nejpodstatnejsiho. Zajima me i vhodny typ streliva jestli 9L nebo .45 acp ohledne pripadne sebeobrany? Cena neni az tak podstatna . Predem diky za jakekoliv nazory a zkusenosti s temito zbranemi.


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: Glock 19 Comp - H&K USP Comp .45 - Taurus PT 24/7 .4

Příspěvek od Andy » 27 zář 2005 13:40

Plech... píše:Zdravim vsechny a predem dekuji za kazdy nazor na moje mozna prihlouple tema.
Jsem zacatecnik co ma jeste horky zbrojak a tak se poohlizim po nejakem tom co mozna "nejlepsim" kveru. Uz jsme precetl mnoho clanku a diskuzi, ale porad jsem se jeste nerozhodl kterou z techto zbrani bych si mel poridit jak na noseni tak k obcasnemu dochazeni na strelnici(jen pro zabavu).Zbran by mela splnovat asi toto ... Spolehlivost a dobry servis pri zavade, bezpecnost, snadnou udrzbu, noseni, presnost, vzhled (ikdyz to neni uplne nej parametr).Razeno od nejpodstatnejsiho. Zajima me i vhodny typ streliva jestli 9L nebo .45 acp ohledne pripadne sebeobrany? Cena neni az tak podstatna . Predem diky za jakekoliv nazory a zkusenosti s temito zbranemi.
Na noseni me osobne uchvatil Glock 36.
ikar

Příspěvek od ikar » 27 zář 2005 18:13

Zkus glocka, co se tyce udrzby a servisu neznam jinou pistoli, kterou rozeberes tak rychle a bez pripravku jako gecko.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 27 zář 2005 18:45

Taurus neznám,G a HK jsou obě bezvadné bouchačky,pokud máš rád plasťáky,či pokud ti nevadí :o Každá je jiná a záleží na osobních preferencích,já mám velké HK USP v 45.Stejně je i otázkou osobních sympatií volba ráže ze tří hlavních9/40/45 :lol:
Odpovědět