Plynova pistole jako treninkova zbran

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 28 říj 2007 16:23

Klasický pepřák je dle mýho názoru dobrá věc. Plynovka nikoliv.


duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 28 říj 2007 16:46

Plynovky jsou opravdu dobry jen na bouchani,ale znal jsem kluky,kteri je pouzivali na predvadeci akce pro lidi,kde predstavovali policejni jednotky a je to opravdu hezka podivana.S airsoftkama nemastny,neslany.Takhle je aspon slyset zvuky vystrelu,je citit vune prachu,atd... Obranu,ale nereste vubec,je to blbost.Sutr v podkolence je ucinnejsi.Dostal jsem jednou plynovkou do xichtu s peprovym nabojem a byl jsem pekelne nasranej.Pali oci a v krku,ale mohl jsem poslepu sahnout po tom ptakovy a dat mu pres hubu.Bylo to ale jen z "prdele" a dotycnej byl kamos co myslel,ze tam ma akustickej.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 29 říj 2007 05:10

Podľa mňa sú plynovky nebezpečné,lebo ich môže mať kadekto,potom ich hocikde vyťahujú,chvastajú sa,ale počul som už aj to,že experimentujú s gumenými projektylmi,pchajú ich po jednom do hlavne,pred akustický náboj.Výsledok?Neviem!
Na cvičenie jedine sušiť pred zrkadlom,lebo na tasenie je najlepšie cvičiť zo súťažnou,hmat,váha,púzdro...
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

Příspěvek od Patrik V » 29 říj 2007 17:43

Tyrichter: Kecy co ti nic nedaj ignoruj a vyber si z nich jen co potrebujes. (to plati pro to co pisu i pro to co tu napsali nekteri "ostri hosi").
Ja ostrou zbran nikdy nevlastnil a ani me zatim nelaka. Momentalne me bavi flusat na dvorku diabolky. Pred cca 15 lety me okolnosti donutili absolvovat "jakesi" strelecke minimum na pistoli a od te doby sem patronu skoro ani nevidel. Za cely svuj zivot jsem se nedostal do situace kdy bych mel potrebu tasit zbran a ani nikoho takoveho osobne neznam, takze pokud se nepohybujes prilis casto na indianskem uzemi, zapomen na sebeobranu plynovkou (natoz ostrou). Na nacvik taseni ti podle me replika (treba plynovka) staci, pokud ma odpovidajici vahu atd. Pokud chces i stisknout spoust, kup si kovovou airsoftku. Sou rozebiratelne obdobne jako ostra, nektere maji i blow-back, pohyb zaveru pri vystrelu (nicmene verny zdvih zbrane pri vystrelu to asi nekopiruje). Presny moc nejsou, ale na pet metru se do terce trefis. A nakonec se u nas daji udajne legalne sehnat i cvicne zbrane. Je to neco mezi airsoftem a paintballem (opet verne kopie ostrych), dela se gumova i znackovaci munice. Nektere bezpecnostni slozky to pouzivaji k vycviku. Tolik muj laicky nazor pokud chces ziskat zakladni dovednosti. Nicmene strelnici a hodiny straveny s ostrou tim asi nevo.... Nadruhou stranu muzes trenovat i v obyvaku, pokud si tvoje stara zvykne na to chodit furt v brejlich tak se nikomu nic nestane :-)
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 30 říj 2007 19:18

Nebo si kup flobert. Ten ti i vystřelí :D . Samozřejmě zdvih při výstřelu bude odlišný, než při větších kalibrech. Ale na cvičení stačí...
Odpovědět